zavřít
...

Rockstar oznamuje Red Dead Redemption 2

Tvůrci z Rockstar Games oznámili Red Dead Redemption 2, pokračování úspěšné westernové akce z roku 2010. Hra vyjde na podzim 2017 pro PS4 a Xbox One, a první trailer na hru čekejte ve čtvrtek 20. října v 18:00 našeho času.
 • Hnisavec tiscali.cz
  4 souhlasí, 40 nesouhlasí
  další hrebíček do rakvy s menom PC hranie.....AAA exkluzivity na PC sú čistý endemit, vymierajúci druh, ktorý musia financovať dopredu backeri na KS a i tak to nie je ono. Celkové predaje na PC rastú, ale to len preto lebo sa tam ráta mobilná sféra a MMO hry....
  18.10.2016

  reagovat

  • JohnyTheZik tiscali.cz
   29 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Tak jak to teda je? PC hrani je mrtvy, nebo PC hrani roste?
   18.10.2016

   reagovat

  • ringmancz tiscali.cz
   20 souhlasí, 2 nesouhlasí
   tady ale nikde nebojuje za PC exkluzivitu. my ty hry klidně dopřejeme i ostatním
   18.10.2016

   reagovat

  • XboxNation4Ever (anonym)
   12 souhlasí, 4 nesouhlasí
   Neklám, bratko - PC má zdaleka nejvíce aktuálních her, které zároveň nejsou na ostatních platformách, tedy PS4, Xbox One a Wii U, od FPS přes RTS po RPG, zatímco na konzolích ti chybí celé žánry. *15*
   18.10.2016

   reagovat

  • Adalbert Hroch (anonym)
   15 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Něco co nikdy neexistovalo nemůže logicky ani vymírat, exkluzivity jsou pojem týkající se pouze konzolových her, vývoj a exkluzivnost takových her pak platí přímo výrobci těchto konzolí, na pc nikdo takový není a ani nemůže být, jelikož pc není uzavřená platforma kterou by vyráběl a zajišťoval jediný výrobce.

   Hráči skrze Kickstarter či Fig financují vznik nikoli exklusivních titulů ale běžných her které by měly třeba problém získat finance od běžných vydavatelských dómů, taková hra sice může zůstat jako titul jen pro pc, ale není smluvně vázán na jedinou platformu, tudíž je pravděpodobné že se později třeba ukáže i na jiných platformách.
   18.10.2016

   reagovat

  • wsad (anonym)
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Exkluzivity nejsou problém PC. To je záměr výrobců konzolí.
   19.10.2016

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.97.221.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.