Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DusanMPupak
     (Smazat, prosím, netrefil jsem správné vlákno.)
  • přepni na DX9 a půjde ti to. Pokud nejde přepnout v menu, najdi soubor graphics.xml a změň hodnotu DX na 0 :)
  • I číteři mají své místo ve hrách. V MW3 mě sebelepší skore nepotěšilo tak, jak když číter se skore stoněco:1 tam měl tu jedničku díky mně. Je to zábavná challenge. S číterem si užiju mnohem víc než s nějakým hodně skušeným hráčem. Ten mě akorát naštve.
    Třeba takových elit v diablu novém pobíhá hromada a blizzard stim nic nedělá.
    • Tak jo, když tě tak baví hrát proti cheaterům, tak si jdu hned nějaké hacky stáhnout! Aspoň budu mít dobrý pocit, že dělám něco pro ostatní *5*
  • fajn reseni, ale stary dobry dozivotni ban ucetu nic neprebije ..

    cheatovni je opruz, osobne mi mozna vic vadi, jakou cheateri nastolili u hracu paranoiu - clovek uz pomalu nemuze odehrat jedinou hru, treba v BF3, aniz by byl obvineny s autoaimu nebo jineho cheatu a v idealnim pripade byl vykopnuty ze serveru ..
  • Když už tady rozpitváváte své cheaterské historky... Já jsem si kdysi za dob Day of Defeat (ještě pod HL1) nahrával dema cheaterů (nebo podezřelých) ze spectatu a pak si to v offlinu prohlížel s wallhackem (který jsemsi stáhnul jen pro tento účel), pak to nahrával na video a dával na net jako důkaz... No a jednou jsem si po nahrávání zapomněl ten wallhack vypnout, šel jsem si dát trénink na náš klanový server a bum - banán na jeden rok na všech steam serverech *1*
    • Kdo si jámu kopá .. :)
      • ...potřebuje lopatu.
        • Lopatou bys toho moc nevykopal.
    • To potěší no :D
  • Je to jenom dobře že to firmy řešej ,ale Blizzard to udělal ještě líp ,prostě ban na celej účet a nazdar ,s takovejma debilkama co cheatujou nemaj mít slitování. Maxe 3 sem hral po netu a mrtě lidí se mi tam nezdalo,sem to kvůli tomu přestal hrat .
    • jindra.veliky
      no jo...mrte lidi se ti tam nezdalo. takov kecy maj vzdycky ti co maj score 2:10 *6* asi jako driv v MW2. potkal jsem 3 cheatery za rok hrani (i me asi 2x nazvali cheatrem) a vsichni ostatni jich udajne potkali 10 v kazdy hre.

      a nejvetsi pr....bzunda je kdyz vidim jak nekdo nekoho nazve cheatrem a pritom ma dotycnej score sotva v plusu *3*
      • ty se vůbec neozývej ty gumo ,sem hrál MP hry když si mámě ještě cucal kozu.
        • To je sice možné ale docela z cesty.
        • ... a zatímco ty jsi pořád seděl u her, tví vrstevníci už cucali kozy svým holkám *2*
        • Podle inteligence, která úplně čiší z tvého příspěvku, bych řekl, že tu kozu pořád ještě cucáš ty *6*
  • nemáte ňáké kódy? nesmrtelnost, všechny pušky a.t.d.
    • lamko
    • iddqd, idkfa,... jo to byla vlastne jina hra :)
      • ty nejedou zkoušel jsem i dnstuff a nic. mají to pokažené nebo co asi řeknu mamce ať to vrátí
        • Reklamovat! :)
  • Můžete mi někdo poradit? Pustil jsem Maxe Payna, několik minut ten film jede v pohodě, kecají tam, pak začne peklo a zastaví se to. Já pak vidím na monitoru jen stojící postavu a nic se neděje. Když jsem mačkal různé klávesy, tak se to hýbalo do stran a přes myš se to i točilo. Zkoušel jsem několikrát restart, ale pokaždé se ten filmeček zastaví ve stejném momentu a pak tam jen stojím.... Nevíte, jak to pustit dál?
    • DangerousDave
      +1 :)
    • Veskoslav
      A máš originál?:) (Pokud ano, řeš přes support, ale čekej tak 14 dní, to je jejich standartní reakční doba)
      • fichtlis
        to je rada jak z nosu
        • Kdyz nepoznas trolla tak spravnou odpoved ocekavat nemuzes :D
      • No mám už tři originály a všechny se zastaví ve stejný moment a pak se sice můžu hýbat a střílet, ale film už nejede
        • firebug
          Nevim jestli jsem te spravne pochopil... Uvedomujes si, ze sis koupil hru a ne film? Vim ze u modernich her je ten rozdil nepatrny, ale naplni Maxe Paynea je stale prave to hybani a strileni :-) Jestli mas opravdu nejaky problem, zkus ho lepe specifikovat.
  • A to mi připomíná, že jsem ještě neviděl vaši slibovanou videorecenzi. *3*
    • SnakePlisken
      Podle včerejšího podcastu na ní Lukáš usilovně dělá. Jenže udělat video není tak jednoduché, jako napsat článek. I když pro mnohým jedincům dělá problém psaní a video spatlají během chvilky. :D
  • Já třeba hraju už dlouho W3 na gareně a taky bez problémů, teď už je to pohodička bez pitomců vyčištěno, dřív se tam občas objevila nějaká lama co si bez map hacku atd neškrtne, tak samozřejmě kick nebo oznámit a ban, pohodička. Stejně se to rozkřikne a pokud chceš opravdu kvalitně hrát, tak ti lidi se mezi sebou už znají a takoví blbečci ani nemají šanci si zahrát pořádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit