Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm a to mi příjde celkem zbytečné... *7*
  • species
    no jedno je jisty, urcite to vyjde driv nez GTA5 na PC, dekujeme rockstar za HD verzi nigga simulatoru.
  • Ještě na Vitu prosím.
  • Doufal jsem, že se bude jednat o remake.
  • Těším se na Hot Coffee HD!
    • To tam stejně nebude. *15*
      • To je ovšem jediným důvodem , proč ještě vůbec tuhle kasírku chtít ......
  • Stačí mi na PC verzi podpora X360 gamepadu, nic víc nechci.
    • Vím, že to asi úplně neni to co myslíš ale X360 gamepad se dá pro San Andreas zprovoznit. Tady je návod: http://www.youtube.com/watch?v=-msn3qNW2iE
      • Počkat, on se Xboxový ovladač chová jinak než klasický gamepad - s tím nebyl problém. Ale teda snažil jsem se s ním GTA SA hrát, jenže to bylo něco otřesnýho. Zlatá myš.
  • Já osobně si myslím, že tohle nemůže nikoho urazit. Co jsem četl tak cena by měla být $15 což je v přepočtu kolem 300 Kč. Pro skalní fanoušky je to skvělá příležitost si hru znovu zahrát v "koukatelnější" podobě a ostatní pravděpodobně ani nezaregistrují, že to vůbec vychází nebo si prostě zahrají klasickou verzi. Proto si myslím, že za tuhle cenu je to v pořádku a je to spíš pro fanoušky než z důvodu nějakého dojení.
  • Grammar nazi alert! *10* Nechápu,jak tohle může korektorovi projít,to "z jistým" bije do očí,až mi z toho málem obě vybouchli *7*
    • Rejsek
      Bili asi tebe, do hlavy, ale málo. "tY" oči "vybouchlY" *3*
  • Sr_Lobo
    Jak by řekl Varel Frištenský:"Tak bylo to hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát..." *3*
  • Rockstar - naše hry jsou tak dobré, že si je budete chtít koupit hned 3x *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit