Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *kreslil
  • aha dalsi vyblita indie co vypada jako kdyby to krelil postizenej desetiletej kluk a v 90 letech by dostala tak mozna 4 z 10 ale dnes je to INDIE!!! kdyz je to indie minimalne 9 tomu musime dat jinak by sme nebyli coool protoze indie je desne cool! a ted vazne uz tohle nadhodnocovani indie her zacina byt trapne!!!!!
    • A teď vážně - tohle navážení do indie her kvůli vzhledu začíná být trapné!!!!!
      Upřímně řečeno - stokrát raději si zahraju hru, která má horší grafiku ale špičkovou hratelnost, než naopak. Právě kvůli honbě za co nejlepším grafickým pozlátkem šel herní průmysl tak do kytek.
      • Vidno i mysl některých jedinců *15*
  • Autor recenze objevil ameriku, teda roguelike hry? Že je tak na větvi z permadeath.
    • četls/hráls to? :) tady právě permadeath jako takovej není :D
  • Berte to jako reakci na komentare o vysokem hodnoceni, ale prijde mi, ze kdyz byl rozsah
    0 - 100, tak se tolik nad ciselnym ohodnocenim nepindalo.
    • Robotron3
      Já si pamatuju plamenný diskuse, že hra měla dostat minimálně 90% a jak je to možné, když dostala jen 87%. Čim větší škála hodnocení, tím větší možnost pindání.
      • jsem tedy pro binární hodnocení: hodno zahrání/nehodno zahrání
        • ucho
          jestli je to hodno zahrání si snad posoudí každej sám, ne? přeci nechceš, aby tě někdo vodil pořád za ručičku. stejně jako recenze nejsou od toho, aby se trefily všem hráčům do jejich vkusu a názoru (každému inteligentnímu člověku je snad jasné, že to není možné). ano, pokud hra dostane 4 body a méně, většinou je ztráta času ji hrát. pak už je to ale většinou věc vkusu a nálady.
          • Black_Hand
            jako dobry kompromis se mi jevi kraticky seznam plusu a minusu dle autorovych priorit. ale to uz tak nejak poskytuje verdikt. to by bylo jen ulehceni prace pro opravdu, opravdu line ctenare.
            • Black_Hand
              jo, ja ho taky jeste nekoupil. moc her na sklade. ale demo jsem zkusil. jak jsem podotkl nize, je na desure, pripadne na jejich webu, ne na steamu.

              a wow, ted jsem zjistil, ze je i na onlive :P. ale tam to hrat bude uplne na hlavu s tim lagem.
            • ucho
              já hodnocení u recenze beru jen jako koeficient, jak moc bych se o hru měl zajímat. tedy ne, jak je dobrá, ale jak moc si o ní mám zjišťovat informace. Rogue Legacy dostal 9, to znamená, že to někoho baví. Rogue Legacy dostal 9, takže ho časem určitě omrknu. zatím jsem si ho přidal do wishlistu na GOGu.
        • GlaDOS
          Tohle už mají na Kotaku a o ničem to nevypovídá. Ostatně jako celé Kotaku.
  • JustinBieber
    lol dalsi indii ptakovina
  • zda sa mi to alebo tiscali musi kazdu retro hlupost nadhodnotit?
    • ...nie nezdá...je to krutá realita
      • netvrdim ze to musi byt zla hra nehral som to ale hotline miami som hral fajn zabavilo to ale nerozumiem za co to dostalo plny pocet...redakcia je fakt asi uchilna na takyto typ hier neviem si to inak vysvetlit...
    • Též na to hodnocení koukám s podezřením. Už jsem se spálil s 10/10 u Hotline Miami (průměr) a Starseed Pilgrim (totální krávovina). Rogue Legacy má však demo a lze před zakoupením vyzkoušet, což také udělám. A jelikož se s Drdou shodnu na více věcech, tak RL určitě nebude výjimka. *1*
    • To se ti jen zda.
      • tak tak, je to jen zlý sen, za chvíli se probudíš *1*
  • aj Trier natočil film nakreslený kriedou na zemi a všetci "kritici" sa išli po*rať. Podľa mňa nepozerateľná s*ačka, ale budiš....Jediná vec ako si to overiť, treba to najprv zahrať a potom ísť pindať na fóra...také Hotline Miami strčí hocakú AAA hru do vačku a tiež to vyzeralo nehrateľne.
    • To by me zajímalo jaky by dostalo hodnoceni GTA 5 kdyby vyslo v grafice Hotline Miami..taky 10/10? Pritom se jedna o dost podobny hry
      • GlaDOS
        Dost podobný hry možná z alternativního vesmíru.
        • behas/jezdis po emste a strilis jiny pajduláky..ok GTA toho anbizi vic..ale tohle maj spolecny
          • kostejnesmrtelny
            Mě na HM oslovila hlavně (seřazeno podle priority sestupně)
            - ta horečnatá / psychedelická / psychopatická / totálně zkurvená atmosféra
            - psycho, brutální (GTA?? Hahahahahhahahahahaha *1* *1* *1*) příběh podmalovanej neuvěřitelným soundtrackem
            - hutná, neodpouštějící a zároveň férová obtížnost

            Nic z toho jsem v novodobým GTA (od trojky dál) nenašel...
            • Black_Hand
              jses si jisty Martine, ze si opravdu hral hotline miami? to pribeh opravdu melo.
              a gta rozhodne neni tak brutalni jak si ho udelas. HM z toho nikdy udelat neslo.

              uprimne, porovnavas jabka s hruskama. to je jako kdybych chtel porovnavat moderni GTA s God of War.
            • Gta je tak brutální jaký si ho uděláš= jakým stylem paříš, hotline miami je sice fajn, ale absolutní hodnocení si fakt nezaslouží, kdybych měl volit mezi vice city a hotline miami tak vice city u mě vítězí na plné čáře, má lepší příběh - ne to je špatně má příběh a zajímavé mise a San Andreas má ještě zajímavější mise, jen mi příjde že létající prostředky se ovládají 10x hůř než ve Vice City. Jinak pokud jde o psycho atmosféru přišel mi Kiss Psycho Circus daleko lepší
      • Black_Hand
        to neni trolling? to myslis vazne? :O
  • Horst_Fuchs
    9/10, zajímavý. Zkoušel jsem to hrát asi půl hodiny, narozdíl od takovýho Binding of Issac mě to ale vůbec nazaujalo a šlo to z disku.
    • vojtaruzek
      Ne, to není možný, to je neuvěřitelný!
  • Black_Hand
    me opravdu udivuje, ze nekteri diskuteri vidi v techto mensich hrach (z hlediska produkce) skoro az "mor". v zadnem pripade vam to nezabije vase preferovane vetsi hry. to se proste nestane (ty spis zabiji obcas megalomanske plany vydavatelu :D). neni duvod, proc nemohou koexistovat vedle sebe. stejne tak jako mohou vedle sebe koexistovat MMO a single. co je ale nevyhnutelne je, ze nekteri lide budou sedet na obou zidlich. u drdy by to nemelo byt extra prekvapeni, kdyz ho obejdeme kolem a kolem, a prohledneme si ho.

    jedinym problemem, ktery vam muze vadit, je ciselny hodnoceni, ktery bude vzdycky zalezet na tom odkud na to recenzent sel. pak se muzeme klidne bavit o tom, jestli je ve zvolenem kontextu konzistentni, ale to je debata na jindy.

    FYI: na steamu neni demo, ale na desure (desura.com) ano
  • Tak sem se tedy nechal zmamit recenzi a poridil si to... a nemuzu nez souhlasit s textem pane recenzentovym, tedy krom toho, ze jsem prvni asi pulhodinu mel chut to smazat, parkrat do neceho prastit a napsat na games nezdvorily mail - jakmile to clovek trosku dostane do ruky, zacne to bavit opravdu nehorazne. I kdyz jsem na to porad strasne levej, jeste sem nezabil ani lesniho bosse =/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit