Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Nelze jinak. Už si konečně musím ten Planescape Torment řádně zahrát a dohrát, než vyjde tento skvost.
    • Tak na GOGU to je, tedy nebude problém aby to jelo jak má. CZ tam asi také půjde dát i když to jsem nezkoušel a ani nevím zda je dobrá není. Ale kdo to přeložil, tak si teda dal pořádnou práci. Textů tam je dost.

      Také bych se na to měl vrhnout. I když posledně co jsem to zkoušel, tak tak to sice jelo OK ale nějak jsem tam dostával na p*del. Zřejmě jsem udělal nějaké chyby. Asi bude vhodné mrknou na nějaké tipy apod. Tyhle starší hry jsou v tom často zrádné. Pillars jsem dohrál v pohodě.

      Jestli to někdo hrál s CZ, tak bych se rád zeptal na její kvalitu a zda jde dát na steam nebo gog verzi. Dík.
      • Ahoj, můžu se zeptat na více informací ohledně té češtiny? Oni jí do hry implementovali přímo vývojáři nebo vyšla neoficiální beta čeština?
        • Čeština k zakoupené hře není. Dělala se na klasickou verzi která nebyal na steamu ani gogu co vím.

          http://planescape.wz.cz/download/#jazyk tohle jestli je poslední verze a jak to dát na steam gog verzi to nevím. Pak to zkusím.
          • Áá, já jsem hlupák. Myslel jsem, že je řeč o češtině na Tides of Numenera :D.
      • Pokud si dobře vzpomínam, tak s češtinou u GOG verze nebyl problém. Co se týče kvality, mně vždycky přišla na hodně slušný úrovni (poprvé jsem hrál Torment asi ve třinácti a na originální verzi jsem tehdy fakt neměl). Popravdě se mi zdála lepší, než celá řada takzvaně profesionálních překladů. Ale už je to nějakej pátek, co jsem Torment hrál naposled.
    • maros.goc
      hodnotenia na Steame nejaký veľký skvost nenapovedajú.....
      • Morraw
        Recenze v EA neřeším, ptže nereflektují konečnou verzi hry. Až hra vyjde, tak si je všechny hezky odfiltruju a uvidím jen ty, které hodnotí finální verzi. *3*
      • a četl sis je? Já jsem teď prolétl pár desítek hodnocení, většina pozitivních jsou nadšení a ty negativní si stěžují, že je to nedodělaná beta (tak proč to ti pitomci hrajou?)
    • já se zase chystám na NWN1 - kdysi jsem to rozehrál tak do půlky a bavilo mě to, jen jsem to nedohrál, protože mi do toho něco vlezlo. Tak si to dám včetně datáču Hordes of the Underdark, který je dle některých stejně dobrý jako PT.
      • Mno Hordes of the Underdark asi těžko. To je průměrnej datadisk.
      • na NWN1 je zdaleka nejlepsi ten prvni datadisk..uz nevim jak se jmenuje, podtemno neni zadna slava
        • Shadows of Undrentide? Já byl po pravdě v NWN1 docela zklamanej z tý šablonovitosti... První akt můžeš jít do čtyř různých lokací a něco tam musíš sebrat... Přijde druhej Akt a zase to stejný, akorát už nejsi ve městě a zase máš několik možností atd. Nebo si to alespoň tak pamatuji.
          Datadisky mě bavily dost a pak třeba datadisk k dvojce se mi líbil opravdu hodně.
          • Morraw
            Myslíš Mask of the Betrayer ? *4*
    • skvost lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit