Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ficinho10
    Neakutecnej tešing !!! *14* *1*
  • Mám rád městský prostředí a už mě serou džungle, palmy a pláže. Vždy dám přednost Sniper Elite před Ghost Warriorem. Téma 2. světové války ještě může mít tu správnou atmosféru, před nějakým časem jsem se o tom přesvědčil ve hře Velvet assassin.
  • jindra.veliky
    jaj City Interactive to je ta firma co vydava jenom budgetovky ne? *7*
    • Jindro davam plusko.
      Dark Sector sice neni budget, ale konzolovka, OMG na tu hru som sa taaak tešiiil...
    • jj presne hry od City Interactive nebrat:)
    • Odkial to mam vediet? Vygoogli si to, naco to pises sem, demenτ.
      • Sice jsi asi nepochopil smysl Jindrovo příspěvku, ale z části má pravdu... City Interactive vydává převážně budgetovky, ale má i dost světlých chvilek, kdy vydá opravdu dobrou hru, takže směrem k příspěvku Jindry bych neodsuzoval hru jen proto, že ji zrovna vydá ne zrovna proslavený vydavatel... v případě SEV2 bych s hatováním počkal minimálně do vydání hry... hra samozřejmě vypadá, že bude slavit úspěch... těším se až vyjde *3*.
    • No... taky... ale neřekl bych, že třeba takový Dark Sector je přímo budget, že bych z něj musel koulet oči...
    • Davam ti minusko, deb.le.
  • Graficky možná nepůsobí líp ale tahle hra je hlavně o tom pocitu při střelbě. Hrál jsem první díl (dohrál do konce) a hrál jsem i Ghost Warriora (po hodině unninstal). Grafika byla v případě SE horší než u SGW už v případě prvního dílu ale ten pocit a hlavně celkem normálně inteligentní AI dělali hru o dost lepší než ten polskej bazmek. Nutnost upravit střelbu podle vzdálenosti nebo rychlosti a směru větru bylo to, co dělalo Sniper Elite Sniper Elitem. Fakt, že po mě v SGW šlo celý komando už od prvního výstřelu a aniž by věděli odkud výstřel přišel, začali naslepo pálit zrovna mým směrem si umím vysvětlit jen tak, že měli v týmu nějakýho experta na balistiku *1* Navíc prostředí WWII v SE, tolik ohrané v jiných FPS, působí ve sniperské hře líp, než nějakej tropickej ostrov kdesi. Alespoň máme možnost vžít se na chvíli do kůže Vasilije Zajceva *3* Toť můj názor
    • Jo, jo, Sniper Elite byla výborná hra, skoda že nějak upadla v nemilost... nevím proč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit