Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemužu nikde stáhnout ani se zaregistrovat na tuhle hru rad bych si ji zahrál tak prosím jesy by ste mi nepomohly s stahovanim *4*
  • hra má nově zřízen vývojářský deník, kde lze sledovat všechny postupné změny ve hře.
    http://www.immortal-world.mablog.eu/
  • Tomuto projektu velice fandím. *4* Probírat to jestli se tu kopírují nápady z jiných her je podle mě velice hloupé. Hrál jsem spousty her a kritici si velice často otvírají hubu na kopírování nápadů. Je to kravina pokud je nějaký nápad dobrý, tak já jako hráč budu rád že se ve hře objevý. Čím více dobrých nápadů ať už jsou nové nebo milionkrát skopírované tím lépe. V tom že autoři zpřístupnili bonusový obsah za peníze nevidím vůbec nic špatného. Je na každém hráči jestli se rozhodne zda si jej koupí nebo ne. Další věc co mě zarazila jsou stížnosti týkající se grafiky. Chtěl bych vidět Vás ostatní kteří si s toho děláte legraci jak by jste zvládali něco podobného prakticky bez peněz. *16*
  • ano wow je kopie - ale je to sakra dobra kopie :D lepsi nez original :D:D:D
  • WoW má tak akorát vlastní děj, jinak vše ostatní je braný z ostatních MMORPG.
  • Proberte se, WoW je jedna obrovská kopie předešlých her a fantasy světů, pomalu ani nevím co má originálního. Jen to ukazuje vaši zabedněnost *1* *1*
  • Kuci: Vzhledem k tomu, že WoW se začal vyvíjet před více než 10 lety a už tehdy vycházel designově z předchozích dílů Warcraftu, tak tvoje obhajoba toho kopírování dost pokulhává :) Já třeba si nemyslím, že by tohle až tak kopírovalo WoW, možná v pár detailech, ale celkově je to hodně nevýrazný a řekl bych až moc generický, bez nějakýho výraznějšího stylu, co by to aspoň trochu odlišoval od průměrný amatérský tvorby.
    A pokud jde o nějaký docenění autorů, tak já uznávám, že mají odvahu a hlavně trpělivost, kterou 99% ostatních lidí nemá, ale to přece neznamená, že automaticky budou všichni jejich produkt chválit, ikdyž ten sám o sobě v mnoha ohledech selhává, protože si autoři ukousli moc velký sousto a některejch věcech šli špatnou cestou. Což ale na druhou stranu přináší dost zkušeností, aby se pro příště poučili a mají tak šanci udělat něco mnohem lepšího a určitě jim plno lidí bude minimálně držet palce :)
    • Ahoj,
      - IW ma za sebou zhruba stejnou dobu vyvoje jako WoW
      - autori spise narazili na lidi, kteri se z neznamych duvodu na projekt vy**ali
      - nase investice casu byla masivni
      - pouceni - nema cenu v CR neco takoveho vyvijet, je to ztrata casu bez investice z venci
      - za me - nebudu se uz ucastnit vyvoje zadne hry, kde je spoluprace zalozena na tymu lidi, kteri makaji na necem zadarmo a makaji na tom roky, nefunguje to
      - aktualne je tym IW v poctu dvou lidi (me a Honzy)

      IcE, vyvojar
      • myslím, že tohle je rozumná odpověď vlastně shrnující všechny reakce tady v diskusi
  • Kuci: No vidis a to si vem, ze existuje spousta jinych tymu, ktere delaji i na jinych MMORPG hrach, ktere jsou zdarma, bez toho, aby je vyvojari zdimaly skrz donate a jine systemu plateb (jedinej rozdil je v tom, ze akorat pouzivaji klienta z jine hry) a delaji to lide, kteri chodej do prace apod. Jako snaha se ceni, ale k cemu to, kdyz vysledek je zoufalej. V tolika lidech proste hru uplne od zakladu neudelas a kdyz jo, tak to dopadne jako tohle. Tohle podle me nema budoucnost, obzvlast kdyz trailer sam o sobe je tak odstrasujici. Nicmene drzim palce, ale zas na druhou stranu, kdyz vidim nick Rodier ...... *7*
    • Jaky mate za sebou projekt, ze si dovolite soudit ?
      • Na co tady musíš mít projekt, aby jsi si udělal na něco názor. Souhlasim s názorem Radstara. Trailer je ubohý, zbytečná investice sil česká MMORPG má budoucnost tak +/- pár měsíců.
        • Nepíšete názor, plácáte kraviny. To je zásadní rozdíl.
  • Já si myslím, že Jan Havlas je i přesto jedním z nejlepších českých vývojářů, který posunul české hry do úplně jiné dimenze a i přesto je do dnešní doby nedoceněn. Myslím si, že byste se měli všichni stydět a pokusit se pana Havlase, alespoň nějakým elementárním způsobem podpořit. To, že všichni sedíte na zadku a říkáte něco o kopiích, když svět i modely Immortal Worldu byly vytvořeny nějak simultárně s wow. Jsem toho názoru, že byste se měli zamyslet nad vámi samotnými a pokusit se, alespoň vzkřísit tuto geniální MMORPG, která vznikla za potu a krve českých vývojařů, zažila takových pádů, že si to ani neumíte představit.

    Nezapomeňte, že Jan Havlas je stále studentem střední školy a vývoji obětoval vše a vy přesto jste nevděční tomu, že se najde český vývojář a nadšenec, který je ochoten obětovat čtvrtinu svého života za práva MMORPG her v čechách.
  • Ja osobne si prácu tohto týmu cením. Len mi je ľúto že to je akosi nedotiahnuté dokonca a naozaj myslím že s touto mmo nemajú veľké šance... české vývojové týmy sa venujú FPS a iným žánrom hlavne kvôli tomu že vytvoriť kvalitnú MMORPG nieje otázkou 8 členného teamu a 0 kapitálu. Len toľko a mna si určite nezískali... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit