Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Kein: Wau, musím uznat, že tvé umění zkratky je vskutku na vysoké úrovni mistře! *1* Smekám před tím, jak se ti podařilo jednou větou vystihnout celého ducha TES, sedí to jak prd*l na hrnec. Myslím to vážně, palec nahoru.
  • Hlavně, že na Dawnguard si zatím sáhly pouze majitelé Xboxu :(. Docela jsem se těšil, že mounted combat, nové typy zbraní a talentové stromy pro vlkodlaka a vampíra by mne konečně donutili Skyrim zase zapnout a dohrát, když na podzim vyšlo Dark Souls, donutilo mne to přestat Skyrimit a jít spíš Dark Soulit :D ... potom než sem se stihl nabažit Dark Soulu vyšlo hned skvělé Dragons Dogma, ale tímhle tempem budu mít v rukou dřív Borderlands 2 a na Skyrim zas nebude čas :D :D
    • mezitím jsem vlastně také chvíli hrál Diablo 3, ale to je proti výše zmíněným hrám nudná grindovačka, dlouho mne bavit nevydrželo, mám jen barba 60 na infernu a demon huntera na 57 na hell.
  • Skyrim je jedine prave rpg, kde pomer bugy a obsah je asi nejmensi ze vsech her vubec, me zadna jina rpg nez od bethesdaku nebavi, pusobi totiz celkem smesne.
  • Veskoslav
    No kdyby aspoň to první DLC beželo tak, jak by mělo a běželo všem, kdo si koupili hru od Skyrimu a nemuseli čekat. Ale hlavně, že víme, že možná bude jiné DLC. U nás to vidím, že jestli nějaké vyjde, tak ve světě bude druhé DLC a ve zbytku (u nás) vyjde teprve 1. DLC.

    P.S: Komu se nechce čekat a je nasraný politikou Cenegy: http://tracker.cztorrent.net/torrent/tes-v-skyrim-dawnguard-dlc-2012/218625
    • ale co to vidim, pan moralista, ktery nikdy nic nestahl, sam siri odkazy na torrenty? to jsou veci *16*
      • Veskoslav
        Jaký pán moralista proboha? Já Skyrim mám koupený, ale jestliže musím čekat na něco, co jiné už smí hrát, tak bych se na ně mohl vykašlat. S někým si mě pleteš oledně stahování.
    • Já bych to tak černě neviděl, teď pařím Darksiders, pak přijde na řadu Sleeping Dogs no a pak už bude čas na Borderlands a pomalu i na Hitmna a nové AC, takže na DLC se sice těším, ale jelikož to vypadá na krásný herní podzim, tak mi to klidně stačí (Dawnguard) až na vánoce *1*
      • A to jsem ještě zapomněl na Dishonored.
  • Ten Dawnguard mě opravdu štve. Nejsem jediný, kdo si pořídil Skyrim krabicově v ČR a přesto hraje v původním anglickém jazyce a teď máme čekat, než to Cenegáři přeloží? Skyrim je výborná hra a zaslouží si, aby bylo tohle DLC koupeno, než staženo. Společnosti Cenega jsem už napsal, jestli nedají do nabídky Dawnguard v Aj, než jej přeloží do Čj. Co myslíte, neodpověděli. Já říkám: piště všichni do Cenegy, ať tam ten Dawnguard urychlí.
    • Jestli neodpověděli, tak jsi to poslal na špatný mail. Já se ptal na totéž (na help@cenega.cz) a normálně odpověděli - nedají, nemůžou a vydání Dawnguardu neblokuje lokalizace.
    • Ja byl hodnej a dostal Dawnguard jako free gift od kamarada z Nemecka :D
      Neni vsak nutny to ziskavat primo pres store, vzdy je tu moznost CD-keye treba z mmoboost.cz, impulsedriven.com apod. nevim jak si to rozumi s ceskym Skyrimem, ale i s krabicovkou nastavenou na EN je to bez problemu.
    • Už jsem na Cenegu psal a jeden ze zaměstnanců mi prozradil, že překlad je prý již hotový a čeká se jen na povolení od Bethesdy. Odhadovaný termín vydání je někdy v září.
    • Trol.diskuzni
      Na jaký e-mail mám onu žádost zaslat?
      • Po tom co jim napíšeš Ty, se už hoši nedočkáte nikdy....
      • marketing@cenega.cz
        obchod@cenega.cz

        Muzes si dokonce i vybrat.
        • Trol.diskuzni
          Díky, chlape, společně to určitě dokážem!
          • Kein
            Hlavně ať vás není moc, ať to bába u emalu stíhá číst. *1*
            • Trol.diskuzni
              Já jí tam připíšu, ať si uvaří silné kafe pro jistotu...
  • Kein
    Skyrim je takový leštěný prd. Baví vás dokud nezjistíte, že v něm nic není. Prolezl jsem snad každý dungeon a nic v nich nebylo jen draughiři a zelenina.
    • Nádherně řečeno, a zcela výstižně!
    • Kdybys ty dungy procházel pořádně, narazil bys na slova moci, magické zbraně/zbroje, zjistil bys, že některé jsou součástí questu a ano, některé jsou opravdu jen plné nemrtvých a co jako? Ne v každé díře je ukrytý poklad.
      • a co ze su tam zbrane? co z toho?
      • To víš, dnešní děti, hráči CoD musej mít na každym metru hry nebo SuperCool jinak se hrozně nuděj a nepřipadaj si drsný. Hlavně mít Max level a nejlepší zbroj, ale to, že tu zbroj a max level má uplně každej, to už je fuk, hlavně že jsou IN :D
        • Kein
          Ehm, tahle řeč na podporu Skyrimu musela požadovat hodně odvahy, ale neberu ti to, tvůj názor. *1*
      • Kein
        Ono jde ty chodby, pardon, "dungeony" procházet i nepořádně? *12*
    • Momentalne mam nahranych 48 hodin, a nijak se mi nezda, ze by dochazel zabavnej content.
    • Tak já osobně nahlížím na Skyrim jako na spíše komornější záležitost (zážitkem, neplést se světem prosím), kde vážně nepotřebuju aby epickej quest střídal ještě epičtější a nejlépe v nějaké akční cutscéně. A pokud se přeneseme přes tu fantasy mlhu, tak je ten svět sám o sobě dost uvěřitelnej. A tak jsem to taky hrál, jentak se procházet podle mě naprosto dokonalým a výborně zpracovaným prostředím. Byl jsem schopnej i třeba dvě hodiny pročítat ingame knížky. Pro mě zážitek, který jsem u jiné hry nezažil...tak do mě .))

      taky bych ještě doplnil, že spousta těch pro Tebe asi nudných a nezáživných questů dává právě Tamrielu tak neskutečnou hloubku, kde jsou prostě lidi, kteří mají obyčejné problémy, stejně jako v našem světě. V žádné jiné hře jsem si tak moc nepřipadal, že jsem jeho součástí.
      • "tak je ten svět sám o sobě dost uvěřitelnej." WAT???? V com? A teraz nemyslim zachody. Kazdych 20 metrov natrafis na nejaku pevnost alebo jaskynu alebo nieco. Fakt uveritelne. Vojensky tabor a v jaskyni 5 metrov od neho zakladna banditov. Chudobna mini chatrc a v nej zlate sosky, lebo random quest pre thiefov to tam dal. Kebyze si pozries blueprint tych stavieb, napr pevnosti, tak sa musis chytat za hlavu. Cista tupota.
        Uveritelne na tej hre nie je prakticky nic. ked prvykrat vbehnes do otvorenej prirody, vyzera to super, ale ten pocit po par hodinach opadne.

        "pro Tebe asi nudných a nezáživných questů dává právě Tamrielu tak neskutečnou hloubku, kde jsou prostě lidi, kteří mají obyčejné problémy, " Take questy su v KAZDOM RPG. Ale vo vacsine RPG sa im aspon trosku venuju a nerobia to cez nahodny generator
    • Psychotic
      Ve hře je tisíc questů a ty jen náhodně prolézáš dungeony?
      • v hre je nekonecno questov, pretoze su nahodne generovane, donekonecna, preto ich je nekonecno.
        A tak ich kvalita aj vyzera.

        Mna tam nebavil snad ani jeden quest. Ani quildove, A to som urobil vsetky quildy. Mozno dokopy 2-3 questy boli zabavne. Najvacsia sklamanie bolo za Dark bortherhood. O fraske ohladne mage guild ani nebudem hovorit. Staci vam vediet zakladne kuzlo a mozete sa stat archmageom.

        Skyrim proste nema absolutne ziadnu hlbku. A ani tie "velke" veci co sa vo svete deju, akoze vojna napr, nemaju ziadny dopad na NIC.

        Takze vyrok "Skyrim je takový leštěný prd. Baví vás dokud nezjistíte, že v něm nic není. Prolezl jsem snad každý dungeon a nic v nich nebylo jen draughiři a zelenina." je presny, vtipny a vystizny.

        Deal with it. A nikto ti nehovori ze sa pri tej hre nemas bavit, ja som sa bavil dlho, kym som si nezacal vsimat ake povrchne to vsetko je. Stale si myslim ze je to dobra hra, dobre RPG, ale na kvalitne RPGcka sa proste nechyta v nicom.
      • Kein
        ehm..."questů"
        • Psychotic
          Ano, questů. Ale chápu, že pro Vás jsou go & fetch questy v Morrowindu nějak lepší a hárdkórovější než go & fetch questy ve Skyrimu. Tak už to bývá.
          • Kein
            Sorry, ale to co obhajuješ je pro mne totální odpad. Deal with it.
            • Psychotic
              Jsem rád, žes to řekl zrovna takhle *1*
            • Kein
              Jo na brahmíně, to je možné tam je trollů co se snaží za každou cenu prosadit svou ultimátní myšlenku dost.
            • Psychotic
              Tak si asi z Brahmíny pamatuji špatného Keina. To nic.
              Jo a ano, já se s tím smířím. Koneckonců je lepší být tím, kdo hraje, než tím, kdo remcá.
            • Kein
              Nevím, nevzpomínám si.
            • Psychotic
              To není poprvé, co v takové situaci my dva jsme, ne?
  • Zayl
    Tak draughiři, skeletoni, vampíři a stíny mi připadají nemrtví dostatečně. Skyrim by potřeboval hlavně rozšířit datadiskem který vezme všechny odfláknuté věci z originálu a vylepší je.
    • 50GB datadisk? berem
    • Takže, přetvořit celou hru od základu?
      Souhlasím!
  • Já bych se hlavně rád konečně dozvěděl, když už se my, čeští hráči, vůbec dostaneme k Dawnguardu. *16*
    • MrSanta
      Dawnguard mi to ukazuje na www.impulsedriven.com jako dostupný. Koupit jsem ho nezkoušel, ale myslím, že by to mohlo jít. Rage je na Steamu v našem regionu taky nedostupný a na impulsedriven ho to ukazuje jako dostupný. Mám tuchu, že tu kdesi kdosi v diskuzi psal, že tam Rage koupil a aktivoval na Steamu. Nemohu potvrdit a osobně se Dawnguard zatím kupovat nechystám.

      DLC - doufám, že se dočkáme nějakého hutného příběhového DLC, které se bude týkat falmerů a snow elfů. Kdyby to bylo spojené s návštěvou Solstheimu, tak bych radostí metal kotrmelce *15*

      Edit: tak u toho Dawnguardu to ukazuje dostupnost mimo východní evropu a Rusko. Tak nevím. Normálně, když hra nešla koupit, tak to člověka nepustilo do obrazovky s nákupem a tohle tam pustí. Holt to někdo bude muset prubnout *1*
      • adahn
        Pokud ti jde o historii Falmerů, tak by tě Dawnguard zajímat mohl *3*
  • Ještě žádný debilní komentář o dracích lítajících pozadu? To maj všichni pozéři dneska volno?
    • Trol.diskuzni
      Draky jsem lítat pozpátku neviděl, zato pravidelně odlétající a v neskutečných úhlech šplhající koně rozhodně! *14* *14* *14*
      • To mě spíš fascinovalo to, že když zabiješ draka na jednu ránu, tak on stejně vzlétne a pak hned spadne z oblohy na zem mrtvý.
      • když může být kůň členem bratrstva, tak se určitě najdou i tací, kteří šplhají jentak pro zábavu .-)...fantazie je důležitá součást hraní *1*
  • BLADIA-AMNESIA
    No pokud vim tak nemrtvi tam jiz jsou - draugri.

    Jinak ta hra je sama o sobe velice rozsahla.
    • Tímhled se nemyslí draugri ale noví nemrtví ( jestli sem to správně pochopil tak by mělo jít o něco jako ,,zombie" a jelikož draugri jsou spíš mumie tak to bude nový druh nemrtvých ;) ) *9*
      • A já měl za to, že do kategorie nemrtví patří ghůlové, zombie, mumie. lichové, upíři a jiná havěť *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit