Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pujde mi to aspon na minimalni detaily na AMD 7660?
  • i5 - 2500
    GTX 560ti
    16gb ramek 1600mhz

    tak snad to dám...
  • Uvidíme jak to bude s těmi 2GB na grafiku , protože sice mám 2GB 750GTX , ale vůči staré dobré 560Ti je to jen řádně přeoptimalizovaná plečka .
  • Tak tu čtu ty vaše HW specifikace a trošku nechápu, jak se svym PC mohu hrát všechny soudobé tituly na "High" - když bych dle vašich odpovědí měl být uplně v kopru.

    Tak tedy, podržte se :-D
    Intel i3 ( nejsilnější verze ze série i3)
    16 GB DDR3 Corsair
    SSD HDD
    HD 7870 ( teď to snad přejmenovali na R9 270 a ten čip pořád prodávaji)

    No, nebudete tomu asi věřit, ale GTA 5 jsem hrál v podstatě na plných detailech, to samé Zaklínač 3, War Thunder, Allien Isolation - to jsou asi jedině hry, které jsem za poslední 2 roky hrál - už nějak není chuť. Podotýkám - Antialiasing mívám většinou jen na 2x, to samé Anizotropní filtorvání - většinou 4x, stíny dávám na medium/high a vždy mám 1920 x 1080.....všechny ty hry běhají svižně, tak kluci - buď nemáte tak úplně pravdu, nebo i ta moje stará popelnice zvládá nové hry.
    PC zavirované nemám, nikdy nemám puštěné na pozadí zbytečné aplikace
    • Na PCtuning chodil borec co hral Starcraft 2 na fullhd na integrovane grafice. Proste jsou lidi co si vymysli a jsou taky lidi co si mysli ze 15 fps je plynule a nevidi to. *3*
      • víš co, ale to je ten problém - já ty hry hraji plynule. Ale chápu, dokud sem člověk nepostne video z konkrétní hry a konkrétní HW specifikace, tak se tu bude huronsky kříčet, že bez i5 a GTX 970 se prostě nedá hrát. Mnohokrát jsem viděl v HW specifikacích jako minimum i5 - vždycky jsem ty hry rozjel plynule na High rozlišení i se svojí i3. Subjektivně myslím, že tomu napomáhá ten SSD disk a 16 GB rychlých pamětí na vysoký frekvenci.

        Víte - mě je měření si pindíka dle HW šrotu, kterej máš v Casu úplně volnej. Proto jsem si mohl dovolit koupit si za 1600kč - ano 1600kč Radeon 7870 - a bum GTA 5 na plný detaily a vše plynulé. Ale "HW profík" tady bude tvrdit, že to hraju max 720p na 20 pfs - hraji vše 1080p a nic není pod 40 fps - War Thunder stabilně v plných detailech má lock na 60 fps. Mám postnout to video? ať zas nemínuskujete jak o život - jen z principu, že někdo na slabšim PC než máte vy hraje stejné hry s podobnými detaily.

        Něco jinýho je starej quad - core od AMD s GTX 650 - to je opravdu slabota
  • Jack1947
    Nejprve jsem se až zděsil, že si to nezapařím na vysoké detajly... ale nakonec to bude v pohodě což se od engínu F3 (4) dalo tak nějak čekat... takže se vlastně není čeho bát. Vlastně má ještě by mohli zkazit portaci. *7*
  • podle mě bude Fallout 4 jeden z největších propadáků vůbec
    trailery ukazují nějakou z bioshockovanou(3) verzi call of duty
  • Mám 5 let starý poč - Athlon II X4, 4 GB Ram, ATI 5700 a tituly jako Skyrim, Crysis, Mass Effect3, GTA IV, Fallout 3 jsem hrál na Full HD, takže pokud bych si na F4 s timhle neměl škrtnout tak to si radši nechám zajít chuť. Tomu neříkám rozumný HW nároky.
    • Sorry, ale tohle byl srot uz pred 5 rokama.
      • Uznavam, ze to nebylo zadny delo ani pred tema 5 rokama, spis mainstream, ale na vyse uvedeny hry se to rozhodne nezadychalo. Ale dávat víc jak 15-20K za PC jsou podle me vyhozeny prachy :-) Protože 5 let stará sestava za 30K na tom dnes není o moc líp
  • True Jejdasek: Kdyby jsi si tu cenu PS4 připlatil k tomu PC, tak to na takovém PC rozběhneš lépe než na tom PS4. Jinak se již velmi těším, snad se nebude konat zklamání.
  • Chtěl bych se jen někoho z vás zeptat jak to vypadá s českou distribucí,konkrétně s čs titulky budu moc rád za odpověď
    • MickeyMutant
      Čeština ke čtvrtému Spadu nebude: https://www.facebook.com/CenegaCZ/photos/a.124176950992536.25545.122497297827168/872313279512229/?type=1&theater
      • Minimálně ne oficiální. Možná časem někdo češtinu vydá. Ale rychlejší bude se naučit anglicky :)
    • stay calm, keep english
  • škoda že tam nebudou auta jako v mad maxovi nebo motorky nebo letani na vertibirdu. vubec bych se nezlobil kdyby tam byl i tank. vzdyt tohle do falloutu patri a bylo to už i ve dvojce nebo tactics
    • Ve videu byla postava v helikoptéře, pokud se nepletu, tak uvidíme...
      • I ve Falloutu 3 byly enginové animace bratrstva s vertibirdem , ale hratelné samozřejmě nebylo vůbec nic co se vehiklů týče . A to je také největší problém celého 3D Falloutu na Oblivion enginu ...
        Simulátor postapo chodce .... a pak věřte těm vraků co se válí všude okolo :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit