Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luckiller
    Tou stylizací mi to připomnělo spíš Bratrstvo vlků - Hon na bestii mínus "lesní čarodějka."
  • TheGGG
    todle by mohl bejt dobrej nářez, badass lovec monster s šavlí a křesadlovkou s trojrohým kloboukem, takovej witcher 18. století... spiders jsou sice takový meh studio, ale třeba už se něco poučili...
    • Kombinovat češtinu s anglickejma slovíčkama, jak coool. LOL
  • Rejsek
    Mě by se víc líbil "Witcher" v alternativní současnosti. Moderní kvéry místo mečů (dobře, katana by bejt mohla :) ), trhaviny a granáty místo petard, amfetaminy místo lektvarů, různá monstra, šílení vědci, náboženští magoři vítající konec světa a podobné blbosti. Podotýkám, že jsem velký milovník fantasy RPG, ale už jsem jich prostě hrál tolik, že už bych chtěl zkusit něco jiného.
    • Já vážně nechápu tu fascinaci a až polo-mystickou pozici, kterou získala katana...
      Ano - je to dobrá zbraň, ale proč ne třeba nějaký pěkný jeden a půl ručák?
    • TheGGG
      urban fantasy hra by byla dobrá... něco jak witcher/gta v současnosti, kde by město bylo prolezlé vrahy, monstry, psychopaty, kulty, devianty, fanatiky a mutanty a hráč by řešil případy a čistil město... hlavní hero by byl pořádně prochlastalý fotřík kolem 50 co by do sebe obracel jednu sklenku za druhou a mixoval to s prášky atd...(takovej max payne/ kane and lynch typ)
      • Luckiller
        A jediné město, na které tedˇ myslím je "Berlín"
        • Takže vychlastanej fotřík bude Bruno Ganz? *5*
      • Aha. A Vampire: Bloodlines asi neexistuje. *7*

        (Akorát z toho Maxe Payna s pivním břichem musíš holt slevit.)
        • TheGGG
          pro mě hry, které mají tak archaickou grafiku, skutečně neexistují...
          • Já tě chápu, taky myslím, že kromě Pillars a Tyranny neexistuje v posledních deseti letech RPG s akceptovatelným vizuálem. *5*
  • Yes! Další hra od spiders. Ať si o nich píše kdo chce co chce, zatím mě od nich bavilo vše. (akorát of orcs and men jsem nehrál). 90% hráčů, kteří na jejich hry plivou to sami nikdy nehráli a jen jako ovce opakují co si někde přečtou. Věřím, že toto bude další pecka. Pokud to bude +/- hratelnostně stejné jako předešlé hry od spiders tak minimálně já se budu bavit :) A z traileru to navíc vypadá na zajímavé prostředí, svět, atd :) Škoda jen, že to vyjde až v příštím roce.
  • baroko v 16. století? Trochu vedle :-) I ta móda postav je z konce 17. a první poloviny 18. století
    • Začátek baroka (jako ideologizovaného posttridentského manýrismu) do 16. století ještě spadá. Samozřejmě trojrohé klobouky nikoliv. *1*
    • ales.smutny
      17. mea culpa, mozkové závity už přesouvají čísla :)
      • MickeyMutant
        Vím, že Spideři všude píšou sedmnácté, ale ten lovec opravdu vypadl až z 18. století.
        • Já se ho ptal - toho lovce - a říkal, že vypadl z vozu, ale o žádném století nic neslyšel....možná proto, že ve fantasy světě je možné vypadat všelijak.... Každopádně ať už vypadl odkudkoliv, hlavně aby hra stála za to
  • Kozy
    Bloodborne, Witcher, Assasins Creed. No jo, Spiders, to zase bude srágora.
  • postcore
    no jo Spders, budgetovka, ktorá sa bude zas predávať za 50€... 5/10
    • Zajimavé je že jak Cyanide tak Spiders jsou stejný, obě francouzský firmy, obě užasnéj přiběh, a obě mechaniky naprosto pruměrné. těch co pišou přiběh je škoda imho. skombinovat němcoury s těmahle a mohla by tu bejt užasná hra.
  • Už jsem se těšil, že někdo konečně zpracuje pozdně renesanční - barokní náboženské války ve střední Evropě a namísto toho zase ohranej kolonialismus. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit