Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je škoda že hra potřebuje 2GB grafické paměti Ram.
  • No, jestli nekdy vyjde nejaky update kde budou bitvy alespon 32v32 tak to mozna i koupim. Jediny k cemu me zatim beta novych Battlefrontu privedla je, ze jsem zas zacal hrat ty stare *1*
  • Jack1947
    Méně hráčů na mapě začne být moderní vždyt to bude jak u MOBA her kdy se hraje maximálně 5v5 tak proč ne i u FPS i když styl BF, více hráčů je beztak spíše ke kopení a větší mapy jim jdou ruku v ruce... méně je prostě někdy více viz RS a taky je to poádně adrenalínová, slátanina která dala takovou pedru do kulí R6 sérii že nevím jestli se z toho vůbec kdy vzpamatuje.

    Na druhou stranu by to mohlo být na +- 20 hodin zábava, - ty DLC pak přestane být hra aktuální a jste v píč*.
  • takze battlefront nebude jako batlefield kde ma jedna mapa mody rush a ctf a jine ? tady bude mit jedna mapa jen jeden mod dalsi mapa zase jinej.
    • ne, tolik map tam nebude.. možná se seasson passem :D
  • Morraw
    Jak už psal wenceslaus. Dobrá atmosféra a grafika, herně průměr. Systém karet je špatný a doufám, že na základě toho dotazníku ve hře to odstraní a s trochou štěstí i odloží. K tomu nové mody, všechno 6vs6 ??? Naopak měli oznámit nějaký 30vs30. A nakonec season pass pro bohaté.
    Těšil jsem se, ale celkově mě více věcí odrazuje. Až bude Premium za +- 1000,- tak o tom začnu uvažovat. Většina posledních her od EA mě stejně zklamala.
    • Jack1947
      Systém karet he? Titanfall? tedy dneska se krade kde se dá.
  • Beta je celkem príma až na pár nedomyšleností a sem tam nějaký ten bug. Avšak za tu cenu si radši počkám, až bude někde sleva ( třeba vánoční... )
  • Pokud jste fanda Star Wars a chcete jednoduchou střílečku s atmosférou filmových bitev, bude vás to bavit. Pokud jste fanda starých Battlefrontů a očekáváte kvalitní online akci, budete dost zklamáni.
  • Hero Hunt musí být určitě pecka. Zní to podobně jako Wanted v Call of Juarez a to mě vždycky šíleně bavilo.
    CTF bych řekl, že trošku pokazili tím, že nemusí být přítomen balíček týmu v základně. Pravda, že v Team Fortress 2 se to tak taky hraje a je to docela sranda.
    Droid Run zní taky moc dobře. Hlavně fakt, že se droidi pohybují a tak (doufám) nebude docházet k repeticí HQ postů jako tomu bylo např. Call of Duty.
  • 110eur asi upadly na hlavičku
    *16*
  • Už se ví, že chtěj 50Eur za season pass.
    • jj diky, taky sem tuto info prave nasel. Skoda, plna hra 60eur, season pass 50eur :) Im hrabe nacisto
      • EA - to říká vše.
    • Zas tu blbne strom, takže to je reakce na Zollino.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit