Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • giacobraza23
    Ze se jeste nekdo vubec dokaze nadchnout pro NFS... Spousta slibu, spousta kecu a skutek bude zas na hony daleko.. jako by ste se jeste nepoucili..
  • Z nějakého nepochopitelného důvodu mě ingame záběry přesvědčily, že to nemusí být špatné... Svitá u mě naděje na zase jeden solidní díl NfS, uvidíme...
    • fool me once shame on you fool me twenty times shame on me
  • Street Rod z roku 90 měl lepší možnosti tuningu, než kterýkoliv NFS, bohužel
    • tak si to stáhni a nevotravuj
      • ee, tohle už nestojí ani za stahování, EA mě musí znovu přesvědčit, že jejich hry stojí minimálně za zlomek mojí pozornosti, ale zatim jsou ještě hluboko v mínusu
  • Naopak. S tímto Need for Speed nestrávím ani minutu *4*
  • no to zase bude maximalni sra*ka, vsechny novy dily vznikaj pro selfie dementy, nez se spusti hra tak se zase clovek musi proklikat milionem soc. sra*ek
  • gesto
    Nakonec je to vždy stejné až v 99% hry se odemkne nejrychlejší auto, a nejlepší upgrady, když už to člověka přestane bavit ...
  • Ty konzolový textury potisku jsou otřesný ale jinak to vypadá hezky .. jen by to chtělo více aut .. jenže to ej EA a jejich DLC s autíčkama kterých bude tři prd*le.
    • Jinak co ještě zamrzí je že hra nebude mít .. manual.
  • A co NEONy? Ty přibudou až v DAY1 DLCčku?
  • A klidně to mohli dát do offline modů bez nákých sociálních ptákovin *1*
  • RedEagle
    Mohli to kludne pomenovat Need for Speed Underground III
    • Nemohli... Nejsou tam neony *9* *3*.
      • Kua ja si to myslel *11* Nejsou totiz na zadnem videu. Ale hlavne ze sa jezdi v noci.
    • Taky nechápu... co za jalovou palici toto vymyslelo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit