Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky jsem si přál podívat do darkscape nebo do dead city :D
  • Mám problem nemohu se dosta do dalšiho levlu nevim proč?Diky
    • mne sa neotvoria ani prvé dvere
  • Ahoj,mám prosbu-stalkerPryp. .x ray mi zastaví hru . Múžete mi poradit.Ota.
  • čau hru sem si stahl a prožvejkal sem se angličtinou a dostal sem se konečně ven ale po pár minutách mi hra vždy spadne a vyjede mi chybová konzole a to samý se mi stalo u chernobilu od stalkra co stim mám dělat dik za pomoc hohy00@seznam.cz
  • Jelikož moc českých videí z této skvělé hry nenajdete... rozhodl jsem se to změnit :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=MfVUG6nAGmU
  • Nadšením lítám po pokoji! S.T.A.L.K.E.R je prostě srdcovka! A teď mě prosím omluvte, jdu se ponořit do té nenahraditelné atmosféry ZÓNY *2*
  • Ou yeah... Presne takto som si kedysi predstavoval povodneho STALKERa... (ktory ma vsak, na druhej strane, v podstate taktiez nesklamal). Rozhodne potesi fakt, ze je mozne zahrat si dalsiu STALKERovsku verziu a porovnat to s vydanymi hrami... To rozhodne potesi, no nie?
  • Zdravím,
    nainštaloval som si túto hru . Všetko prebehlo v poriadku. Po spustení hry sa dostanem do základného menu. No akonáhle spustím new game, tak po úvodnom obrázku mi hra spadne. Mám Windows 8.1 64 bit verziu. Vie niekto poradiť v čom by mohol byť problém? Ďakujem.
  • Nazdar, neviete ako je to s cestinou na tuto hru? Dik
    • Thorleif_cz
      Na češtině se dělá, viz český fanouškovský fórum: http://stalker.scorpions.cz/forum3/viewtopic.php?f=10&t=1795&sid=9017fa03956c0b7614fe1b8c8a8aceb9&start=255
      Kde se dá najít i dost informací ohledně řešení bugů v LA. Doporučuju ten thread aspoň ve zrychleným režimu pročíst.
      • No, z toho co jsem na vyse zminenem foru cetl tak mam pocit, ze cela Lost Alpha je jeden velky bugfest a nestabilita a to jeste v puvodnim "vanilla" co do hratelnosti pojeti, tj. zadny realistictejsi a vybalancovanejsi koncept, vsude spousty vybaveni, podivna ucinnost zbrani atd.
  • Zdar,mam dotaz jestli vam jde ukladat hra???
    • skus spustat cez administratora...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit