Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Standa.P

    Mam na vas prosbu.Nejde mi hra spustit.Chce to adobe air a i kdyz stahnu nejnovejsi,tak furt nejde.Kdo mi poradi?Mam win 7 64bit.


  • Standa.P

    Mam na vas prosbu.Nejde mi hra spustit.Chce to adobe air a i kdyz stahnu nejnovejsi,tak furt nejde.Kdo mi poradi?Mam win 7 64bit.


  • Úžasná hra.Jen nevím,zda už jsem ji dohrala.Napovedy jsou pryc.Donesla jsem knihu domů.Ale v dalekohledu je třešeň. Když ovšem vyletím,nevidím ji.Proc to tam je?
  • frantisek_nejezchleba
    malý ostrůvek, na němž vždy mohu nalézt uklidnění před okolní bouří. Amanita opět všechny ostatní vývojáře převyšuje hravostí díla, které zároveň stíhá nejen konkurovat cizí herní produkci, ale i (znovu) tuto herní produkci převyšovat svým řemeslným zpracováním.

    V ideálním světě prototyp Hry, k němuž by většina měla vzhlížet.
    V našem světě malá ryba v moři.

    A je to tak dobře. „Trpí“ na to veškeré umělecké platformy.
  • Hry od Amanita jsou dnes už jen jedny z mála, které ve mě dokážou probudit tu nostalgii ze starých časů poctivých adventur. Díky za to.
  • Jsem z té hry tak strašně nadšený a moc a moc se mi líbí že je tak hudebně založená, protože to jsem naprosto nečekal! Nabízí ohromný soundtrack, kterou tu hru naprosto oživí. Za tu hudbu děkuju protože jsem vážně čekal že tam bude pořád a dokola hrát pořád a ta samá polyfoní melodie.
    • Tilwaen
      To by ti mohl padnout do noty včerejší díl Vektoru, kde se soundtrack ze Samorostu hrál. Poslední díl ale ještě není na mixcloudu.
  • Je to parada, jsem na Vas Amanitaky pysna
  • Vypadá to úchvatně!
    Když jsem četl, že se hraje za - nějakého hráčům dobře známého - trpajzlíka, je nutné znát předchozí díly? Nebo je to jakoby volné pokračování? Díky
    • Tak mě na to hezky po pár minutách odpověděl Pavel z gamesplaye :) takže si to můžu vesele pořídit.
  • Stejny hodnoceni jako Division :-D
    • nightborne
      Opravdu jsi právě srovnal uměleckou point and click adventuru s AAA online third person akcí? Nemám co dodat.
  • líbí se mi ta "pohodovost" her od Amanity, mají jistou meditační kvalitu, bych až řekl... a zároveň, jejich umění je vhodné pro všechny věkové kategorie.. jen tak dále Amanito!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit