Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No začátek je dost náročnej na trpělivost, furt samej tutorial atd, ale dá se to přežít. Zpracování je dost podivný, "mini" mapa mi zabírá prakticky 1/4 obrazovky a nedá se scalovat, změna rozlišení = restart hry a dlouhej intro load. Já bych to rozlišení ani nijak neřešil, pokud by 1920*1200 šlo na mym 16:10 monitoru ve fullscreenu, ale vono ne žejo... dole a nahoře mám černý pruhy, což absolutně nesnášim. To si radší dám 1920*1080 a mám to sice malinko roztáhlý na vejšku, ale fullscreen... ale to rozlišení tady v nabídce namám :D Volume se nastavuje stylem low/med/high, žádnej slider, stejně tak citlivost myši atd :D Oproti mega mapě sou zas jiný ikony hodně malý, tutorialy sou namluvený taky dost šíleně... atd atd, prostě zpracování je dost pekelný, furt stejný prostředí, no radši nebudu pokračovat... 8/10 jak vyšitejch tj jasny.... nevim no
  • Tato hra je naprosto úžasná. ten pocit kdy přežijete těžkou noc a vše vyjde tak jak jste si to večer naplánovali .. dělá z této hry neuvěřitelně uspokojující zážitek .. což je přesně to co většině moderním hrám chybí
    • no dám tomu asi este jednu šanci, když říkáš, ale zatim to pro mě je dost odpuzující .)
  • Tohle už je trochu moc, čekám, že v květnu sem konečně Petr nahodí slibovanou recenzi na PES 2013 *16*
  • Horst_Fuchs
    Vida, zavedli nám tu retrorecenze. *1*
  • to je ten drevorubac z Hoodwinked (2005) ?
  • Robotron3
    I..I wanted to be...A LUMBERJACK!
    Leaping from tree to tree
    as they float down the mighty rivers
    of British Columbia :)

    http://www.youtube.com/watch?v=mL7n5mEmXJo
    • PravyMonty
      Asi je tu hodně skotů/katoliků/pudingů...
  • A recenze Tititanfall je kde ? *8*
    • alladjex
      Ostatní recenzenti nesmí publikovat svoje texty, protože někdo jiný hraje a píše Titanfall ... ?
    • Veskoslav
      V novém Levelu *2*
    • Keyz
      Jednotky jsou vyvážené. To stačí *3*
  • Better late than never ;))
  • Můj černý kůň roku 2013, skvělá hra!
    • Crab people, crab people, crab people, tastes like crab, talks like people.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit