Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani nevíte jak rád bych si to zahrál, ale ty hw nároky jsou příliš drsné... Spustím na svém domácím pc na high v hd 60fps Metro Redux, Crysis 3, ale toto se hýbe jak pokakané už na střední detaily... A aktuální cena není zrovna lidová - takže jsem rozhodně pro přísný metr...
    • Ta hra není vůbec dodelana, i stary wolfenstein mnel vice zvuku nez tenhle paskvyl
    • Keyz
      Jo, o tom jsem četl na steamu. Navíc to prý dlouho načítá...Asi jak to nějak buduje to prostředí. Sna to dořeší. Pak bych to rád koupil.
      • Načítání je v pohodě (oproti takovému DeusEx HR), ale jinak jsou ty hw nároky opravdu ujeté - hra sice vypadá pěkně, ale je skoro dvakrát náročnější než poslední přírůstek do rodiny Total War. A přitom jde o realtime strategii/střílečku, těch 60fps člověk opravdu chce mít. Navíc dle všeho (tak daleko jsem se nedostal) v komplexnějších scénách dochází k nepěkným propadům fps i na špičkovém hw. Byl jsem hodně zklamaný...
      • To bude asi dost individualni, ja zadnej problem nemel ani s puvodnim releasem a ted uz tam je nekolik patchu. Pockal bych spis kvuli sleve, ale nejakych technickych problemu bych se neobaval.
        Navic muzes jednoduse zazadat o refound
  • maros.goc
    ako je možné, že o hre recenzent napíše, že je to skvelé dielo, ale dá jej 6/10? :) ...nech sa ako pozerám, tak pozerám, 6tka nie je ani náhodou známka skvelého diela
    • Keyz
      Dole se na to ptal borec a dostal ban. Tak pozor :) Argumentoval tím, že na steamu je většina recenzí štědřejší v udělování hodnocení...
    • Mart9
      Napsal "skvěle atmosférické dílo" nikoliv skvělé dílo. Ke hře napsal vcelku kvalitní strategie a mizerná střílečka.
  • Casto muzes proste vzit hackera a probehnout hlavnim vchodem kolem 15 nepratel do budovy, jakmile si uvnitr tak si nesmrtelnej a ukol je splnen, loot zustane na zemi a vzhledem k tomu ze mas nekonecno zivotu tak tam behas tak dlouho dokud ho neproneses ven *1* .
    Honi te 10 vojaku v nepratelske zakladne ale staci jim odbehnout z dohledu a prestanou te hledat *1*
    Pokud teda uz chces jooo taktizovat, tak ovladnes civilistu, nechas ho upoutat pozornost u vchodu a zatimco tam vsichni jak idioti bezi, tak tam vlezes zadnim vchodem.

    Prima konfrontace je na zacatku temer nemozna a na konci uz zas nema smysl delat nic jineho nez vsechno zastrelit protoze si prakticky nesmrtelnej

    Bavi me to mesto a vybava agentu ale vsechno ostatni je spis podprumerne.
    6/10 je adekvatni hodnoceni.
  • Morraw
    Celkem vklidu hra, ale ta absence pauzy mi tam docela vadí. Takhle dám přednost Shadowrunu, ikdyž je tahový.
    • V poslednim patchi tam to pozastaveni pridali. Ackoliv to neni uplny zastaveni ale zpomaleni. Puvodne to byla ziskatelna schopnost myslim ze supportera. Ale s novym patchem si muzes v nastaveni zapnout abys ji mel pristupnou rovnou a bez casovyho omezeni.
  • MickeyMutant
    Lze hrát pouze s jedním nebo dvěma agenty (třeba jen jako hacker nebo hacker s infiltrátorem)? Je na to hra stavěná, nebo by to byl čirý masochismus?
    • nightborne
      Zpočátku to jde, později musíš jít se dvěma, občas třemi agenty - kvůli tomu, že k otevření finálních dveří potřebuješ sepnout tři spínače naráz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit