Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po shlédnutí videí přímo z hraní na PAXu musím říct, že to JE QUAKE a snad ještě rychlejší. Navíc kompetitivně se bude hrát bez abilit, takže za mě zatím ok. *5*
  • Prostředí vypadají perfektně, grafika je moc pěkná, rychlost pohybu, projektilů i fyzika... Všechno to má tu původní Quakovskou atmosféru...
    Schopnosti postav můžou být dost zajímavé zpestření. Kdo to srovnává s Overwatch ať si rovnou dá facku, protože evidentně Overwatch nehrál. (a Quaka nejspíš taky ne)
    Na videu z nového Quaka je dost dobře vidět, že tu bude brutální rychlá nekompromisní řežba...
  • Nikdo to ještě nehrál a už se tady zas picuje... Tady na GAMES je soustavě hate na každou hru... Závidím všem co mají, tak fádné starosti, že musí neustále se rozčilovat nad věcmi co absolutně nestojí za námahu...
    • Já jsem pevně přesvědčen, že většina lidí co to tady komentuje quaka nidky nehrála a pokud ano, tak na úrovni kdy nezvládli ani pořádně strafovat, jediný o co jim jde je hate. Ono mezi realnyma fanouskama panuje docela optimisticky očekavani. Dokonce se objevila jména u kterejch to nikdo nečekal. Na youtube je mnoho videí z proběhlého PAXu a kdo se podívá tak uvidí že to je quake :). Pro fajnšmekry doporučuju stránku esreality.com, quaka fansite která beží déle, než kolik je let většině zdejších návštěvníků *1* .
      • To máš u každýho PC only titulu, konzolisti nezvládaj *1*
      • Však o tom mluvím, právě mi přišlo, že to vypadá i v herní komunitě celkem optimisticky... (Samozřejmě kromě Games, tady nelez brát nic vážně...)
  • Draken69CZ
    Takže stejně smutný jak Doom, njn co se dá dělat ještě že tady jsou ty konzole *14*
  • Trend your friend.
  • tohle je tak smutné..:'(
  • samuel.polak
    quakewatch
    • A overwatch je okopirovany team fortress
      • A team fortres byla modifikace do quaka :D
    • Bohužel se to tak jeví *9*
      A to mám Overwatch fakt rád a baví mě... ale v quakovi by to být nemuselo...

      Snad to zachrání UT *1*
      • Ber to takhle:
        Dostaneš hru, která bude vypadat skvěle, bude založená na konceptu, který funguje a tvůrci se nemusí ohlížet na názory ublížených feministek a gerontů, kteří bojkotují vše, kde je ukázaná zadřená tříska nebo víc jak 1 decimeter obnažené pokožky.

        No a pokuď tohle není tvůj šálek kávy tak, už se dávno pracuje na hře, která jakoby z oka vypadla staré Quake Arena.

        myslím, že lepší vyhlídky už asi mít nikdy nebudeme *1*
  • Jack1947
    Nejenže je grafika rok 2004, hratelnost je ještě divnější.. ted se chce prostě vyrovnat každý Overwatchi až hezké to není *12*
  • XorxoxTalarius
    Jelikoz se bavime o PvP akci, tak bych chtel jenom vsem pritomnym rict ze dnes Eternal Crusade (Warhammer 40k PvP) spousti F2P verzi ve ktere mate k dispozici vsechny rasy a skoro vsechny tridy (krome jump assault) a vas postup je limitovan na 1/3 zkusenosti (zbyle 2/3 se vam ukladaji a dostanete je kdyz si hru koupite.
    Osobne hre davam 75% a je to nadprumerna strilecka o kterou se tvurci staraji a obsah do ni davaji zdarma, ale jeste tak pul rok vyvoje tam chybi aby to byla velmi dobra strilecka.
    Takze pokud ji chcete zkusit tak mate moznost.
    • diky za informaci
    • ethernal crusade? radeji dnes uz state space marines.. toto je tragedie
      • XorxoxTalarius
        No to ocividne mame o tragedii jine mineni, jelikoz MP cast SM byla znacne tragicka.
  • Ten efekt jak proběhne tou postavou a rovnou je z něj krev mi připomíná Blood 2.

    Jako vážně tohle? 2017? *11*
    • Quake voe !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit