Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle vikend je dalsi beta .... ale pocitejte stim, ze se vice nez zdvojnasobil pozadavek na volny misto na disku .... 60GB je tomu malo (nekde kolem 65 mu to stacilo). A pokud neni, tak se to proste ani nestahne ... lol.
  • Zdravím nadšencov a budúcich hráčov TESA. Ak by mal niekto záujem pozrite na našu stránku http://guardiansofmaraya.enjin.com/activity . Sme gilda SK & CZ hráčov pre TESO. Radi vás privítame.

    ...for the queen we protect, we raise our weapons, unleash our wrath, until the last one has fallen!

    Shadowhorn, Elder of Guardians of Maraya.
    • OMFG! TO je mega trapný!
    • boha jeho, ten váš slogan teda stojí zato *15*
      • Až vymyslíš něco lepšího, tak to sem hned napiš. Do té doby mlč a šoupej nohama!
        • já bych ten slogan radši uplně vynechal *15* místo tohohle jste tam mohli rovnou napsat je nám maximálně 10 a přijde nám to uber cool
  • Kein
    Hrál jsem betu. Není to špatné, ale za tu cenu to nestojí. Můj názor. Howgh.
  • Tahle hra ještě nevyšla, ale díky placenému megahypu nejen z tiscali, začínám mít vůči této hře silnou averzi.

    Opravdu by mě zajímalo, čím si tato hra zasloužila takovou pozornost ??? ... money money money ... že tiscali.
    • Nekteri zacinaji mit hate na ESO a jini na jine hry od nejmenovanych ceskych tvurcu...
      • wenceslaus
        Nechápu ani jedny.
    • Myslím že projektům kterým se blíží vydání nebo nějaké mylníky ve vývoji je zde věnována stejná pozornost, viz články o Dark Souls 2, Deliverance: Kingdome Come atp. Myslím že v tom TESO není žádnou vyjímkou, jsem rád že nám redakce servíruje takové množství novinek/informací.
    • wenceslaus
      Hloupost. Tahle hra je přenesení slavné serie do MMO. Jistěže si zaslouží takovou pozornost. Těžko hledat hru, na kterou je zvědavá taková spousta lidí.
      • jn a kdyby tato slavná serie neměla před jmeném připonu TES... tak by po ní neštěškl ani pes...
        • Totalne nesmyslny nazor, kdyby nemela priponu TES.... MY GOD, KILL ME PLEASE. Ale o tom to je chapes, o to prece jde! Kazdy na to ceka s ocekavanim, proto se o hre tolik pise. Pochopte to proboha uz konecne lidi!!! Jo a jeste si myslim, ze kdyby hra tu priponu TES nemela, tak nesklizi tolik kritiky tady na Games.cz... v to pevne verim.
        • wenceslaus
          To nedává smysl. TES je zkratka názvu té serie.
    • Jason_dinAlt
      Ano. Cítím to podobně. Jsme svědky toho jak vzniká hype. Krátce před vydáním, výrobce jednou za dva dny vypustí do světa zprávu typu : "V naší nové svkělé hře může mít hrdina černou barvu vlasů." Za další dva dny: "V naší úžasné hře může mít hrdina dokonce modrou barvu vlasů.". A tak pořád dokola. Herní informační servery zprávu jen předají dál. V podstatě se jen jedná o takovou fikanou levnou reklamu - mnohdy ale už otravnou. Proto ten náběh na averzi.
    • Je to mmo verze zname a slavne znacky. Proto jsou na ni uprene pohledy. To, nakolik je, nebo neni dobra, uz je na subjektivnim posouzeni. A opirat se do games.cz....to je jako bys zdrbal svet motoru za to, ze jsou pokakani z nove octavie.
      • Nevsim sem si, ze by tu denne vychazly clanky (trebas) o riftu, swtor, lotro ... a to casto ani v pripade, ze vyjde pomerne velka aktualizace ... Zato tohle je za posledni mesic uz aspon 10tej clanek.
        • Prijde mi prirozene, ze o hre co ma teprve vyjit, se pise vice nez o tech, ktere uz davno vysly. Clanky sleduji i lide, kteri nemeli moznost zkusit betu, nebo stress testy. Popisy ruznych feautur jsou pro ne myslim vitana informace. Kdyz melo vyjit GW2, taky jsem pln ocekavani hltal kazdy clanek. Pochopitelne se najdou i lide, ktere to nezajima a ti se deli na dve skupiny-jedna to chladne prejde a ta druha sve znechuceni zverejni v diskuzi. Zkus se na to podivat s vetsim nadhledem;-)
          • Aha ... takze kdyz kazdej den napisu, jak to stalo zahowno ... a kazdej den si vyberu jeden aspekt hry ... tak mi to kazdej den tiscali zverejni?
          • Jsou to články od fanboyů a mnohdy tedy velmi nevyvážené, takže nakonec informativní hodnota skoro nula.
      • Jistě, ale na konkurenčních stránkách taková frekvence a záplava nepodstatných článků o hře není.
    • Právě proto, že tahle hra ještě nevyšla, tak je dobré mít co nejvíce informací pro ucelený názor a případný preorder. Nebo bys snad kupoval něco, o čem nevíš vůbec nic ? *1*
      • Jenomže 70% těchto rádoby článku, jsou nicotné a nepodstatné informace, popř. informace, které pro potencionálního kupujícího nemají žádný význam při rozhodování, na mě to opravdu působí, jako velice nechutný placený HYPE, který mě má přesvědčit o tom, jaká to bude uber-bomba, při tom, čím více se z toho informačního hnoje o hře dozvídám, tím jsem více přesvědčen, že to bude jen další MMO sh*t v pořadí, který si nechají vývojáři a všichni nabaleni darmožrouti okolo, pořádně zaplatit.
        • "Jenomže 70% těchto rádoby článku, jsou nicotné a nepodstatné informace, popř. informace, které pro potencionálního kupujícího nemají žádný význam při rozhodování,"

          Ale přesto se ti to zdá jako nechutný HYPE který má hráče ujistit v tom, že to bude über bomba a v rozhodování ho tedy "přinutit koupit".

          Opravdu, než něco napíšete se zamyslete, jestli ten žvást dává alespoň trochu logiku, sepsat větu která si v pointě odporuje je fakt diagnóza...ale spíš jde o to, si prostě jen zanadávat na Games.cz co? RAGE HATE
          • A co se ti nezdá, 70% článku o ničem co by stálo za řeč a zbývajících 30% ti říká, jaká to bude uber-bomba. A když vidím frekvenci vycházení článků(nepočítám teď obsah), tak co celé působí jen jako nechutný HYPE, je to teď srozumitelnější i pro tebe ?
            • Tvoje nazory tady urcite nikoho nezajimaji. Chapes, ze se tady ukazuje 3x vice Kingdom come, ktery ma vyjit za 3 roky a ne za mesic? Delej jdi si koupit Kingdom come, ten preci bude megabestubercool hra ever. 99% diskuteru na games.cz vi o cem mluvim a uz maji koupeno preci.
            • A jéje...a tendle poměr sis nějak vypočítal nebo jen házíš od boku svoje dojmy?

              A jo, já chápu o co ti jde...stejně tak jako vím, že debata s "diskusními statistiky" nemá moc valný význam, většinou jsou to osoby podobné trollům, jen svoje tvrzení dokládají smyšlenými čísly (většinou vycházející z jejich subjektivních pocitů) považujíc je, za nějaké směrodatné údaje
      • Ale ne, že by se něco zásadního dozvěděl, pokud nehrál betu...
  • XXDarthVaderXX
    Dovolím si pár poznámek
    - Než se tu někdo začne ohánět právy atd. Tak ať si nejdříve alspoň nastuduje Ústavu ČR.
    - Jestli se vám nelíbí, že někdo má smazené příspěvky a ba dokonce ban, tak si bětře třeba protestovat na Václavák. To je právo, které vám nikdo neupírá, ale bylo by dobré si uvědomit, že pravidla na diskusích si určuje vlastník stránek v souladu se zákony ČR.
    - Dobré by bylo také přečíst si v pravidlech tuto větu: Přispěvatelé by se měli v příslušných diskusích vyjadřovat pouze k tématu danému tématem diskuse nebo článku, ke kterému je diskuse vztažena. Pokud se podívám jen na tuhle diskusi... S klidem bych se nebál vymazat 2/3 příspěvků a nikdo by nemohl říct ani popel.
    - Když už se snažíte o Trolling...tak ho dělejte alespoň trochu originálně.

    A pokud by šlo o mě...s klidem bych vám tu smazal 15 - 16 příspěvků, které nemají s támatem nic spolčeného, včetně mého, který k článku také nepaří. Hezký večer a hromadu mínusek.
    • XXDarthVaderXX
      jejejej :-D
    • Jason_dinAlt
      "...alespoň si nastudujte Ústavu ČR" Tomu říkám rada nad zlato. Úplně to vidím v živých barvých, jak místní pubescenti studujou (čtou) na tento popud práva (Ústavu) ;p)
      Při pondělku pobavilo. Jinak nic ve zmlém.
      • Proč studovat práva? Ať si prostě přečtou Ústavu ČR a Listinu základních práv a svobod. Žíly jim to nezkrátí a jsou to nakonec dva nejdůležitější právní předpisy v zemi.
        • Jason_dinAlt
          Pan Vader nabádá k nastudování si Ústavy ČR.
          Tedy "studovat práva" ve smyslu "studovat" (číst) nikoli "chodit do školy".
          • Tak to už je lepší říct "studovat právo" než "studovat práva." A úplně nejlepší je napsat to tak, aby to bylo jasný rovnou. *4*
            • Jason_dinAlt
              Hele u mě dobrý. Původní text jsem poupravil, aby to pochopil i ten, co rád hledá dvojsmysly.
    • A sám si pravidlo věcnosti diskuze porušil. *4*

      Je blbost tu řešit takový nesmysly. Každý člen diskuze by si měl uvědomit, že je jeho příspěvek naprosté nic, které může být kdykoli smazáno. Tečka.
      • XXDarthVaderXX
        Bylo by dobré si to přečíst...než napíšeš takovou kravinu *3*
        • KIMCID
          je z podivem že když se tu lidi napadaji tak cenzura nic.ale když někdo napiše že ty knižky jsou blbost nebo na hernim webu blbost tak se to smaže?
      • Jack1947
        Pokud se nevymyka dobrym mravum a neni nijak vulgarni by byt smazan nemel...

        slusna diskuze, jo neresit to a kdyz se to nekomu nelibi at minuskuje. Kdyz nic jineho neumi. Prosim. Kolega nahore to shrnul ... vic bych to asi uz neresil. Trollit se ma umet a ma byt s mirou. *4*
        • Omyl, smazáno může být kdykoli a cokoli. *3*
        • XXDarthVaderXX
          Mi řekni, kdy naposled si viděl slušnou diskusi na Games?
          • Jack1947
            Nekdy jo, obcas se tu diskutovat normalne i da.
    • :D Dostal si nadeleno 20 minusek za cca 5 minut, na to ani ja nemam :D Ne, ze by me to vadilo, jit cucet na prono muzu kdykoliv.
      • XXDarthVaderXX
        Dostaneš to od jednoho blbce co ti to nakliká...zvykl jsem si .-D
        • Nějak se mi nezdá, že by to zrovna tady byl tvůj případ.
  • Cim si kruci tahle hra zasluhuje tolik pozornosti ? Jmenovat se to jinak, lokace a postavy se jmenovat jinak, ani pes po tomhle podprumernem MMO nestekne.
    • Tim, ze je to nejocekavanejsi MMO dnesni doby... Deal with it...
    • Jason_dinAlt
      Ta pozornost je uměle a záměrně vytvářena a placena od výrobce. Označuje se toto termínem "Hype". Výslekem zpravidla na jedné straně bývá, že hru koupí větší počet lidí - víc peněz pro výrobce. A na druhé straně je spousta nepříjemě překvapených hráčů - špatná reputace pro výrobce.
      Pro někoho jsou peníze holt až na prvním místě.
      • Jelikoz do bety dostal (a jeste dostane) pristup prakticky kazdy kdo ma zajem,muze si hrac o hre udelat svuj nazor. Jestlize je tedy nekdo zklamany z koupe, je to jen jeho hloupost a ne dusledek tveho ''hype''.
        • Jason_dinAlt
          On se ptal, že proč je kolem hry takový humbuk. A to právě kvůli těmhle reklamním článkům. O koupi tu nebyla vůbec řeč.
          • Ja reagoval na tebe. Ne na nej. A ty o koupi mluvis. Vlastne o nicem jinem tvuj post neni.
            • Jason_dinAlt
              Snažil jsem se ozřejmit, že hype může být super věc pro vyrobce. Může mu to zvýšit prodeje, ale na druhou stranu pak snížit reputaci. Vstup do bety toto opravdu může částečně potlačit, ale domnívám se, že ne zas tolik. Tedy hype se stále vyplatí.
              Jinak moje reakce byla odpovědí na jeho otázku proč má hra tolik pozornosti. A já říkám: protože reklama. A to ve formě rádoby informativních článků.
    • I kdyby se to jmenovalo MMO Václava Moravce, tak me to zajímá už z principu, že se jedná o nové MMO, které by alespoň pro mne zapláclo díru po Warhammeru online, který byl zrušen minulý rok v prosinci. WoW je dobré, ale pořád to není ono. U GW2 jsem vydržel 14 dní a z asijských MMO se mi otvírá akorát tak kudla v kapse. Chápu, že příznivci světa Elder scrolls do této hry půjdou či nepůjdou už z principu, že hra má "něco" společného(nejen jméno) se sérií ES. Mně je původ a kořeny hry ukradený. Bude-li to odladěné a zábavné fungující MMO, tak jim těch 15 dolarů dám ať se to jmenuje jak chce.
    • Krome toho ze je nova a ze sveta ES ,tak asi nicim.
      Me zaujala vlastne jenom grafikou(ze screenu ale rozhodne ne. Zaujala me az kdyz jsme hru zkousel v BETE). Narozdil od ostatnich novych MMORPG her totiz nevypada jako detsky vecernicek nebo asijske po.no. Ale ta grafika sama o sobe mi staci na to abych ji vyzkousel. Asi i proto,ze ja uz jsem hoooodne dlouho zadne ''tuctove'' MMORPG nehral.
      A jestli me bude bavit jen mesic? S timhle ja problem nemam. Necekam od MMORP her zabavu na x-let.
    • bud rad, ze diky tomu muzes psat poradne prispevky do diskuzi
  • Hra mě zajímá, hrát ji však nebudu, přesto díky za info.

    A s cenzurou nesouhlasím. Každý má právo se vyjádřit!
    • kickasl
      Hlavne by ses k tomu nemel vyjadrovat pokud vubec nevis o co jde(ohledne cenzury).
    • pravo ma, ale majitel serveru ma zase pravo smazat, co se mu nelibi je to jeho server, jeho penize, jeho pravidla.....
    • Jack1947
      Aha, takze je jedno ci dana osoba porusuje pravidla napr. Zenevske konvence, etiky a podnecuje rasovou diskriminaci ci nejakou jinou za jedinym a prostym ucelem a to sebe zviditelneni. *7* Ma pravo ale nema a nesmi mit pravo prekracovat urcene stanovene meze zakonem o svobode cloveka a jeho pocinani.

      Nejde preci o cenzuru, kdyz se jedna o naruseneho jedince - co stale a porad napada at uz slovne ci jinak vulgarne prirovnava ostatni k necemu... ( nemohu uplne tak soudit zminovanou diskuzi s tim trollem jsem propasl).

      Takze asi tak svoboda slova ale nemela by se zneuzivat k vlastnim - na hlavu postavenym ucelum. *3*
      • Aha, myslel jsem si, že mažou jenom "slušné" negativní komentáře. Mazaní trollů však podporuju....
        • Nojo, ale co se dočteš tady, tak to nebylo jenom o mazání trollů. Ale já nevím, nečetl jsem tu diskuzi, navíc teď háže chybu, ale to bude určitě jenom nešťastná shoda náhod. *2*
    • Aaaa pozor, liberalni nerdik se ozval. Kdyz okradas a balamutis ostatni, je to OK ale jakmile si nekdo udela poradek NA VLASTNIM webu, zacnete se dovolavat prav, na ktery NEMATE narok :D
      • Prosím? Koho zas okrádám? Co s webem? Já s nimi nemám nic společného, dokonce tam nejsem ani registrován -_-
  • :D Co brecite, jejich stranky, jejich pravidla, vy ufnikanci :DDDD

    Pamatujte, ze svoboda projevu na verejnym prostranstvi se definuje jako moznost vyjadrit svuj nazor pouze slusnou a politicky korektni mluvou.

    Tzn, kdyz je kapitalista v Severni Korei urazkou, tak nesmite zadneho Severokorejce nazvat kapitalistou, protoze to neni svoboda projevu ale urazka naroda a se slusnym vyjadrovanim to nema nic spolecneho........stejne tak zde nekoho nazvat komunistou se bere jako urazka :D

    Bezte blejt vase negativni nazory nekam do parku, o hrach pouze v dobrem a v souladu s nazorem Strany.
  • Čeho jsem si taky všimnul a co konečně vyplynulo na povrch jako "novinka" (já na to upozorňoval po první mé betě):
    http://elderscrolls-online.tiscali.cz/attribute-pointy-a-vy/

    Tohle je poměrně zásadní nedostatek rozvoje herní postavy. Nechápu, jak to mohli takhle zkazit. *7*

    Tohle konečně kupodivu zarazilo i fanboye. *8*
  • Strcte si cenzuru do rite. Ta by na stranky o hrach nemela patrit. Nekdo ma jiny nazor nez ja? No a? Nemusim si hrat na nerda s obrovskou moci a mazat prispevky.
    • Zřejmě se tu potuluje nějaký ESO pozitivní moderátor.. množství smazaných příspěvků pod články s touto tematikou je imho násobně větší než jinde a přitom úroveň diskutujících je na místní poměry standardem. *7*
      • Mně ještě nesmazali nic a to tu ESO hatuju už dobrých pár týdnů. *3*
    • ales.smutny
      Achjo, tak ještě jednou vysvětlení.

      - Nevím, proč to hází error, řešíme to (je neděle)

      - Cenzura? Kdepak, spíš úklid. Osobně nesnáším, když musím diskuse moderovat. Stojí to zbytečně strávenž čas a celkem to jde i proti mému přesvědčení, že lidé by se tak nějak měli chovat obecně slušně a rozumně a když ne daná komunita si to sama vyřeší.

      Bohužel to nefunguje vždy. Pomíjím vulgaritu náhodných kolemjdoucích, kteří cítí neodbytnou potřebu napsat něco sprostého, protože internet je jako zeď a klávesnice jako křída. Ale pokud opakovaně přichází ten samý člověk a jediné co v diskusích dělá je to, že záměrně vyvolává flejm a následně uráží ostatní, tak tu prostě už nemá co dělat.

      Trollovat, vyvolávat hádky a urážet si může jít jinam. A přesně to byl včerejší případ - o to víc mě štve, že ta stránka hází chybu, protože by bylo celkem dobře vidět, že nejde o potlačování nějakého nesouhlasu či co. Nesouhlas a diskusi považuji za zcela normální projev. Provokaci za účelem pochybného pobavení ne. Jen mi přojde absurdní že v jednu chvíli dokáže komunita křičet po tom, aby se diskuse moderovaly více a dvojhlasem křičet o cenzuře.
      • Khanemis
        Jaká údajná "cenzura" v diskuzi probíhala netuším (a tedy ani nehodnotím), ale tohle shrnutí je vystiženo skvěle. Spousta lidí se chodí na diskuze buď jen pobavit tím, že provokují ostatní nebo vylít něco žluči ze svého skrznaskrz frustrovaného života. A pak to tak vypadá. Takové lidi je dobré buď ignorovat nebo, jelikož to většina diskutujících neumí a ráda se nechá chytit do hádky, rovnou mazat. Škoda, že se zase vždycky vrátí...
        Takže za mě plus:)
        • Asslicker detected!
          • Stve te, ze si vlastnici webu muzou delat, co chcou, vid? Zamysli se a zkus si vzpomenout, kdy jsi v zivote argumentoval podobne.
    • Když už se zdeš zmiňuješ o obrovské moci, možná by nebylo na škodu si připomenout od pana Františka Koukolíka co taková moc obnáší...
      http://www.youtube.com/watch?v=PpMJkaf117g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit