Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Mě to spíš než výše zmíněné hry připomínalo první DeusEx (bez příšer) - stráže, interface i ty zprávy, ale hlavně hackování vypadá skoro identicky jako Multitool z prnvího DE *4*
  • pre alpha hratelný prototyp debilové *1*
  • Ukázka mně rozhodně nepřiměje na hru přispět. Tma vypadá jako lehké přítmí. Nepřátelé jsou evidentně tupí a ani v jejich útoku není žádná rafinovanost. Atmosféra podle mně nulová a přeřvaná frenetická hudba to rozhodně nezachraňuje. Nene, tomuhle projektu prostě nevěřím.
  • "sci-fi survival horor, který nás nechce strašit jen lekačkami, jako třeba Dead Space, ale všudypřítomným strachem a děsem." Delas si ze me prdeI? Hral si vubec deadspace ? Nemyslim 15 minut se 3ma lidma v mistnosti a zapnutou televizi... myslim hral jako sam, ve tme se sluchatkama? Protoze ja si nejak nedokazu predstavit jak nekdo kdo opravdu hral DeadSpace (1 - moc to neplati o dalsich dilech) by dokazal vypustit takovehle blabol, este navic v souvislosti s nejkou indie wannabe hrou ktera navic vypada ze se nechala dost inspirovat. DeadSpace je baioaj prave druh hororu kterej primarne strasi "všudypřítomným strachem a děsem" Uz jenom samotna rezije soundtracku navazana uz jen na to jestli hrac de nebo stoji, nemluve o nasvetleni a zbytku audia. Monstra v DeadSpace sou uz jen tresnicka na dortu. Gameplay tadytoho co sem videl byl spis legracni. Slepy a chluchy nepratele, Dramaticka eskalijici hudba kdyz se nic nedeje a to vsechno v dost amaterskym provedeni.
    • Jack1947
      Zas taková pecka to nebyla a nehrál na sluchátkách ale hrál sám bál jsem se jen na začátku ve skleníku, možná ale to bylo instinktivní s tím regeneračním monstrem. Pak na začátku 2jky jinak se už tolik nebál no. 3 už skoro vůbec.
  • Tak nějakou vzpomínku na SS2 to u mne vyvolalo, nemuselo by to být špatné. Žádnej rambostyle, uvidíme. Ještě je brzo dělat definitivní závěry.
  • TheGGG
    horor? To možná ten otřesný pohyb postav a grafule
  • Atmosféru to má i s videa. Kašlu na to, že to nevypadá jak nejnovější titul.
  • Když na to koukám, tak si řikám, že kdyby jen vzali ten engine a obšlehli System Shocka 2, udělali by líp. :)
  • *11* zombie roboti :D
    • náhodou zombie roboti byly i v Riddick: Assault on Dark Athena...a tam se mi moc líbili.
  • Nyarlathotep
    Learn Secret Code...

    Ve videu zadá 1234... Secret jako prase *1*
    • MickeyMutant
      Píše: "Well, don't lecture me on creative passwords, nobody will want to hack my locker anyway." Takže je to vtip.
    • Je to Pre-Alpha verzia určená len na nejakú " hmatatelnu" ukážku, netreba to zas s tým skúmaním videá preháňať ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit