Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo řekl u Terraria v 1.2 že si rovnou radči počká na Starbound, přitom si ju mohl zahrát protože to podle mne and možná více lidí trvalo než dali beta verzi. :D
    Škoda že si ju nezahraju protože nemám penize (asi nebudu mít nikdy už :D).
  • Lawliet
    Máte někdo zkušenosti při placení kartou u české spořky na Steamu, aby vám to psalo tento francouzký textík? *1*

    Impossible de procéder à votre achat. Les informations relatives à votre carte de crédit ont été refusées par votre établissement bancaire.

    Remarque : dans certains cas, votre établissement bancaire peut 'bloquer' les fonds sur votre compte sans pour autant prélever de frais. Si, après avoir vérifié les informations ci-dessous, vous pensez que votre carte a été refusée par erreur, essayez de commander de nouveau.
    • ucho
      nemáme, ale jestli si hru kupuješ, tak si ji raději kup na humble storu, je tam za 15 dolarů, což je baj oko 11 eur, tedy levnější než 14 eur na steamu. a dostaneš steam klíč...
      • Lawliet
        Hotovo. *1* Hurá...
    • Ne nemame...Seber se bez k nektery benzince a tam si kup paysafe card a zaplat tim na steamu..vyreseno:)
  • Wow, mam nahrano uz 11 hodin od vcera a musim rict, ze je to totalni pecka!
    Jsem fanousek jak Minecraftu, tak Terrarie a toto je proste super, jsem trochu vic na ty sci-fi veci, to taky asi pomuze hodne.. vesmirna lod, warpovani, RPG, vsecko random, hlad-teplo(na povrchu mesice se da rychle zmrznout : ) ..no asi by to bylo na dyl, kdo by jste mel zajem, prijdte se podivat na muj stream, link davat nebudu, jmeno jsem tu napsal, takze mne urcite najdete, kdyz budete chtit :)
    Woody
  • Darkout, nebo Starbound tot otazka
    • To je snad jasne ;) Darkout je slaby odvar Starboundu.
      • Darkout je asi 10x hezci a na rozdil od Starbound vypada ze to cele snazeni tam ma nejaky cil.
  • Neeeee.... Proc? Proc to vychazi prave ted. Ja se potrebuju ucit na zkousky ;)
    Tak to bude ocistec si tohle odrict ;) Tesim se moc az se do toho sveta plne ponorim i s kolegy. Vypada to velmi zajimave.
    PS: autore v cem je to tolik odlisne od terrarie? Neni zde uveden dukaz jen tvrzeni.
  • Moc nechapu pointu tohohle typu her. Lidi tam ruzne pobihaji něco kopou a stavi, zabijeji priserky, ale co je vlastne cil, proc se to všechno dela? prijde mi ze tam jde delat kde co, ale nikam to moc nevede.Hmm, třeba mi to někdo vysvetli..
    • otevři svou mysl a srdce hráče....a pochopíš.Tenhle systém je osobně můj splnění sen.
    • Tak právě že staví, budují, zkoumají,... ta hra nemá přesný cíl a to je to, co někteří hráči nechápou - nemá to přesný cíl. Hodně hráčů musí nutně každou hru honem honem dohrát a pak nadávají, jak to bylo krátké. Starbound jen tak "honem honem" nedohrajete a proto někteří budou nadávat, že to nedává smysl.

      Co bys chtěl? Aby tam bylo 5 bossů, až je porazíš, tak bude konec, titulky a jakási radost, žes hru za 2 hodiny dohrál? Mě právě vyhovuje to, že to nemá žádný cíl, nikam tě to nežene, ať si to každý hraje jak chce a jak dlouho chce. U Terrarie to bylo stejné, byla a stále to je zábava.

      Pokud tě tento typ her nebaví, hrát to nemusíš *4*
      • GlaDOS
        No ale ono to cíle má. Respektive tam jsou questy i bossové, které se dají brát jako cíle.
        • Ok..dik..ale koukam ze stejne tak nejak tapete co odpovědět. Ale je to jeste beta, takze to mozna casem vylepsi i když třeba v Terraii to nemelo cil nikdy. Mozna ten Darkout ten vypada ze to ma i nejaky smysl:)
      • Hmm..to jsi mne moc nepotesil teda..
        třeba Skyrim jsem hral 450 hodin a cil a smysl to mělo a přitom to je taky takovy piskoviste kde jde delat ledacos..tak třeba ted chapes jak jsem to myslel..
        A ještě pro presnost, ten muj první příspěvek nebyla provokace, ale normalni dotaz.I když tady na games cokoliv clovek napise je brano jako utok a provokace, tak se nedivim tve reakci:)
        • Představ si , že jsi robinson crusoe na opuštěném ostrově a snažíš se přežít. O tom to víceméně je *5*
  • Mahcake
    Už jsem si tak hoďku zahrál a je to paráda. Předobjednávka se vyplatila. *3*
    • Lawliet
      Povídej přeháněj.
  • Nevíte někdo jak to funguje? Přišel mi steam key, aktivoval jsem ho, betu na steamu nemám a samozřejmě klíč znovu použít nejde.... Jasnej success :D
    • Stormangels
      To mě CD key ani nepřišel eště...
      • walltar
        Je na té humble bundle stránce ... do mailu ti sám od sebe asi nepříjde.
    • GlaDOS
      Hra ještě na Steamu není, teprve ji nahrávají.
      • walltar
        Myslím, že to nebyl nejlepší nápad .... napřed rozeslat klíče a až potom nahrávat hru na steam. *1* Jejich stránky sou totálně mrtvé.
        • Si dneska asi nezahraju a zítra zas celý den v práci. To je teda terno *1* Měli to udělat jako s Next Car Game, prostě to dát ke stažení a šmitec.
          • walltar
            Už je to na steamu ...
            • Asi ten uzasnej pribeh ma ty 3gb:)
            • ucho
              To je celkem šok. Co tam má sakryš 3GB, Terraria měla kolik, 60 MB?
            • GlaDOS
              niemand: Taky to tak vidím. Vesnice + internet přes wifi = dnes si moc nezahraji.

              Edit: Tak prej to po stažení má 1,3 GB. Což je lepší číslo. A dá se to chápat. Alespoň 500 MB zabere soundtrack.
            • Jj, koukám, ale 3gb, takže to je pro mě dneska taky konečná. Internet od O2 v kombinaci s odlehlou vesnicí.... Tak nic no. Aspoň se mám na co těšit. *4*
    • ucho
      to se počítám za pár minut spraví.
    • walltar
      Řekl bych, že je někde nějaký problém ... ani jejich stránky zrovna nejedou. *1*

      Udělalo mě to to samé ... tak se to snad vyřeší.
      • niekedy pomoze restart steamu. pripadne vymazat v adresari steamu subor ClientRegistry.blob a znovu pustit steam
  • walltar
    Já si to zahnraju hned dneska ... sice mám pracovat, ale ono se to někdy udělá. *1*
    • Lawliet
      Smrade. Mě přes ten paypal nejde propojit kreditka. Vážně mě to sere. Házím peníze fakt tvrdě a nic to nedělá.
      • Tak to kup pres steam, tam mas platebnich moznosti dost
        • Lawliet
          Oprava. úplně naprd. Diť tam je jen X možností platit kartou a to mi právě nejde..
  • smajdal
    Může mi Smutný vysvětlit jak to, že nejde o variaci na Terrarii? Protože na videu vidím jen a právě divně stylizovanou Terrarii.
    • ale ona to JE variace na terrarii. Je to takova terraria 2. Vsecko lepsejsi..
    • To je uplně něco jineho... maš tam větší rozlišení postaviček, místo krumpáče se používá jakýsi paprsek, craftění ukazuje recepty na které nemáš matroš a tak. Prostě terraria je uplně něco jineho než minecraft... teda starbound než terraria - sry moc se to plete, je to hrozně podob... oh, shіt.
    • Například nedávno tady byl článek o Darkout a tam bylo psáno (nebudu citovat přesně, už si to nepamatuju), že se jedná v podstatě o kopii terrarie a minecraftu. Přitom Darkout má od obou mnohem dál v mnoha ohledech, než Starbound, o kterém se tady píše, že se nejedná o variaci na Terrarii. Což teda nechápu, protože to je hratelností i vzhledem takřka dvojče. Dokonce snad i pár hlavních lidí z týmů co dělal na Terrarii stojí za Starboundem.
      Ale nic proti Starboundu, určitě to bude sranda.
    • No například se to velmi liší tím, že tady máš příběh. A to Terraria ani Minecraft nemá. Navíc Terraria je mišmaš všeho (od magie, až přes sci-fi). Toto je čisté sci-fi bez kouzel. A co se podobnosti týče, tak to je tím, že ideu a hlavní člověk za Starboundem přinesl jeden z hlavních tvůrců Terrarie. Nenapsal bych ale divná stylizace, ale jiná. Například mě se líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit