zavřít
...

Sci-fi strategii Stellaris rozšíří začátkem dubna datadisk Utopia

To, že se další datadisk galaktické strategie Stellaris jmenuje Utopia a umožní vám pozvednout vaši rasu na zcela novou úroveň, už jsme psali. Ovšem datum jeho vydání bylo přísně střeženým státním tajemstvím, tedy až do nynějška. Utopia dorazí na vaše počítače 6. dubna, a Paradox se vás při příležitosti...
  • Emsharass (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Stelaris je naprosto skvělá strategie a já ji považuji za Grand strategy již od začátku. Mám ji s dlc Leviathans a musím říct, že z toho co znám, Stelariss v současnosti dle mého nemá ve vesmírných strategiích konkurenci. Je skvělá jak svou rozmáchlostí, tak i tím, že umí být i pěkná "bestie" *4* *16*
    2.3.2017

reagovat

• Killer (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já si stáhl Star Trek: New Horizon MOD a nemůžu se od něj odtrhnout. Pro fandy Star Treku vřele doporučuji.
    28.2.2017

reagovat

• 0 (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    hry od Paradoxu mě vážně berou. Stellaris je z nich nejpřístupnější na rozehrání. Chtělo by to víc zamakat na diplomacii. Minule jsem se nemohl vyvázat z garance a musel jsem se účastnit války s Awaken rasou a prohrál jsem. Jinak v tuto chvíli nejvíc experimentuju ve HoI4
    27.2.2017

reagovat

• Karel (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      jestli tam opravdu nejde vyvázat se z garance, tak to je zvláštní... Normálně se ve světě smlouvy porušují a i ve hrách je ta možnost.
      27.2.2017

reagovat

• 0 (anonym)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        byl to malý národ o jedné planetě a já mu garantoval nezávislost, pak jsem viděl, že ten prastarý národ chce s nima boj a já hledal tlačítko na zrušení garance, ale ono tam není.
        28.2.2017

reagovat

• Caesar (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          to je divný EU4 nebo CKII to má. s tím že jsou zato Obrovské diplomatické postihy ale je to možné.
          28.2.2017

reagovat

• luDra (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Já se zase spojil s probuzenýma slimákam co mají rádi mír, jelikož se do mě pustili oba další probuzení.Díky slimákům jsem neutrpěl žádné větší ztráty a postupně jsem území nabral. Co je blbé, že slimáci chtějí, abych se jim podřídil jelikož jsem agresivní hmyz. :D Jsem s nima v alianci a nějak jsem ještě nepřišel na to, jak ze situace, kdy slimáci rozhodují o všem v alianci vycouvat a ti slizáci mě rok od roku mají méně rádi, protože se nechci podřídit. *16*
            28.2.2017

reagovat

• revan1 tiscali.cz
          4 souhlasí, 0 nesouhlasí
          To tlacitko je v diplomatickem okne toho naroda, krom toho kdyz na ne nekdo zautoci, tak ti to jeste nabidne moznost jestli opravdu chces jit do valky. Je to ale na poslednim patchi, bohuzel v prvni verzi ta hra byla dost zabugovana a je opravdu mozne ze to tehdy neslo.
          28.2.2017

reagovat

• 0 (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            díky za tip, já se na to kouknu. Právě mě zaráží, že v HOI4 je to tlačítko nepřehlédnutelné a obě hry jsou z loňska.
            28.2.2017

reagovat

• Valthonis (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Utopia vypadá opravdu mimořádně dobře a nejzajímavější nejsou ani tak ty megastruktury, kterým se článek zejména věnuje, ale kompletní přepracování systému vlády, etiky a jejího driftu, zákonů a ediktů a ty ascension perky. Touhle expanzí se ze Stellaris definitivně stane grand strategy.
    27.2.2017

reagovat

• Drizzt (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      konečně, docela se na tu hru těším, ale pořád váhám s pořízením, protože čekám až to dodělají :-) Nebudu jim za každý dodělek platit 20 euro. navíc když je tolik jiných her, které by člověk chtěl hrát, ale není čas.
      27.2.2017

reagovat

• Valthonis (anonym)
        4 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Já ji pořídil asi měsíc po vydání a rozhodně nelituju, už tehdy byla ve velmi dobrém stavu (zato brzké koupě HoI IV jsem loni litoval), za toho 3/4 roku jsem ve Stellaris nahrál skoro 500 hodin a už teď vím, že ten datadisk prostě koupím za těch 20 euro v den vydání, ono se to může zdát za DLC hodně, ale v poměru cena/herní doba se strategie od Paradoxu rozhodně vyplatí.
        27.2.2017

reagovat

• Bob (anonym)
        1 souhlasí, 10 nesouhlasí
        Kup si radsi endless space 2
        27.2.2017

reagovat

• IosephusDeciusetcetc... (anonym)
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Možná by nebylo špatné počkat na nějakou GoTY edici, nebo slevy. Prošvihl jsi nedávné slevy stellaris měl snad 50%?
        Sic mám hru staženou, ale je na seznamu her, které si chci v tomhle roce koupit, protože se fakt vyplatí.
        27.2.2017

reagovat

• Inquisitor tiscali.cz
          4 souhlasí, 0 nesouhlasí
          To by mohl čekat hodně dlouho, vzhledem k tomu, že do CKII vychází patche a DLC pět let :) Ale tak obecně pro hry od Paradoxu je nejlepší počkat tak rok. Potom už je hratelnost dobře vyšperkovaná.
          28.2.2017 upraveno v 10:39

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.43.96.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.