Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To teď všichni budou 10 let kopírovat Destiny?
    • BoB.2
      Co je Destiny?
    • Navíc tady to nedává hlavu ani patu: abych podřízl nějakého vojáka, tak mi nestačí obyčejná dýka, ale musím mít super legendární dýku na levelu 38? Ten voják má krk z čeho, z azbestu?
  • S hratelností jsem se smířil, že se prostě pomalu bude stírat rozdíl mezi Far Cry a AC, však holky a kluci z Ubi jen šáhnou do firemní databáze assetů a hotovka. A po Unity a Syndicate si už dávno nedělám iluzi o příběhu a postavách (byť Syndicate nebyl v tom druhým případě takovej průšvih, jako kompletně duté Unity).

    Podle mě by Ubi měl s důstojností značku AC uložit do archivu a začít dělat nějakou jinou hru. Třeba nějakou, kde šplháte na věže, abyste odkryli část mapy, zabíráte nepřátelské posty a tábory a máte zvíře jako parťáka, protože to tu za posledních 10 let nebylo ještě ani jednou ;).
  • Jack1947
    Jestli to bude hroznej grind tak díky... ale vynechám kor když ti s placeným projdou s nosem v nose druhým v prdelli *7*
    • Proč by ti mělo vadit jak to někdo prochází? Hraj svojí hru, ne? Spíš by ti mělo vadit to, že v dané hře někdo vůbec platit může. Protože v takovém případě to vývojáři dozajisté nastavili tak, aby tě nutili platit.
  • Takže tam budou dva naprosto stejní nepřátelé, se stejným vybavením, jen jeden bude mít nad hlavou 10 a druhý 20, tak do jeden umře na ránu, ale do druhého můžu sekat jak chci, krve z něj bude crčet jak na zabijačce, můžu mu střílet do hlavy naváděným lukem a nic?
    Tak to si toho nového Assassína strčte pánové a dámy z Ubisoftu za klobouk.
    • Tak budou tam ještě zvířata.
      • A sova! Totiž, vrána! Holub ... nebo slepice? No prostě dron!
  • bukrr
    Na můj vkus je tohle až moc velká změna, celé to RPG pojetí. Ale i tak budu Origins nenápadně, koutkem oka sledovat.
    • jo ty souboje vypadaj divně, jak tam 20x probodne nějakýho moba a nic mu nedělá, protože je low level, kdyby to aspoň mělo nějaký náznak logiky
      • bukrr
        Jak jsme s kamarádem shodli, je to takové Dragons Dogma, ale paradoxně, to se mi na tom líbí nejvíc.
        • Tak pro mně je Dragons dogma velká neznámá,takže nevím jak to porovnat s AC origins:)
          • bukrr
            Já bych to taky nesrovnával, přeci jenom to ještě nevyšlo *1* ale na první dobrou to má hrozně podobný souboják
      • Tak tohle je taky třeba i u Zaklínače 2 a 3.
        Tam taky sekáš do sedláka,který ani nemá pořádnou zbraň a přesto ho udoláš po 20 ranách a několika útoky znameními.
        Já mám podobný soubojový systémy rád,ale bohužel postrádají logiku.
  • Měli tam nechat starý bojový systém. Ten je mnohem lepší.
  • BoB.2
    Jak z toho luku střílí jak z kulometu. *15*
  • V pohodě, jak znám tyhle AAA hry, tak během první hodiny budu mít to nejlepší vybavení a nic nebude zbylých 10 hodin hry problém.
  • A jéé mustr ala The Division?! Jen vagón munice vyměníme za povoz plný šípů a kopí. Co mě prudilo u jedné hry mě rozhodně nezačne bavit u druhé. *6*
  • Lukyz
    Bez několika hodinového grindu kvůli lepšímu equipu na bosse nechoďte! *1*
    • Třeba ti tam daji i nějakou obtížnost pro lamy, aby sis hru užil i ty.
    • já bych do AC nechodil vůbec..
    • snad se do pbude dat preskočit koupí bedniček za ingame nebo reálnou menu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit