Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/user/TheRioconan
  • Opět se budu opakovat: Díky Bohu za DLC, pardon Vývojářům! *16*
  • Hru si poprvé pustím na nejtěžší obtížnost. Cheaty za chechtáky? Ne, děkuji. A na multiplayer DLC ani být nemusí, jelikož to ovládat na gamepadu je hrozný!
    • Third person hry jsou výborný na gamepadu, tady ma spis nekdo obe ruce levý...
      • Asi jo, protože hraju víc na PC. Zkoušel jsem hrát Uncharted 3 multiplayer a hrát je to skoro nemožný. Nic nenahradí klávesnici a myš. Ale hrát s gamepad je na druhou stranu o dost pohodlnější.
        • ucho
          je to o cviku. a zvyknout se dá celkem rychle. když jsem rozjel uncharted 1, tak při té úvodní akci to byla tragédie - mizerný zaměřování, mizerný pohyb, plácal jsem se tam trochu, dokonce i několikrát umře (ehm :) ). když jsem hru dohrál a zkusil si ten úvod dát na hard, šlo to i s prstem v nose...
          • Přesne tak, ja byl dost zarytej pc hrat, ale MGS je MGS tak sem musel koupit ps3... no a ted uz nechci nic jinyho, po tom co jsem si zvykl na gamepad hraju i na pc s gamepadem a muzu se u toho vesele valet na gauci :)
  • Season Pass si nekoupim uz jen kuli tomu, ze nechci zadny zvyhodnovani v singlu...to byl zase napad...
  • Na hru se velmi těším, ale nějaký Season Pass si můžou strčit tam, kam slunce zapadá :P. Je to jen laciná lákačka :P. Na to já jim neskočím. Vydělává se tak, že je hra bohatá již na jejím vydání a ne že pak škudlím hráče tím, že vydávám nějaká DLC, která beztak stojí povětšinou za starou Belu ;). Ano, jsou výjimky, ale tohle jí rozhodně není :D.
    The making of videa miluji, ale na ta se pak také podívám na YT ;). Takže ode mě Sony dostane peníze za hru, nikoliv za nějaký Season Pass ;).
  • Svým způsobem cheaty za prachy :/ na hru se tešim jak malej kluk na ježiška, ale tohle... Dík nechci. Radši bych DLC ve formě rozšíření kampaně, či zbrani atd..
  • Bonusy za peníze, které mi budou hru zlehčovat vážně nechci. Na making of se můžu po čase podívat na YT. Jediný, co mě docela zajímá je příběhový DLC, ale o to se budu opravdu zajímat, až budu mít TLoU dohraný na všechny obtížnosti a získám platinumku. Teprve pak budu mít ten správnej pocit, že je na čase si hru trochu rozšířit.
  • TheGGG
    Chci superobotický mecha oblek
    • ucho
      no hlavně tady vystupuj pod jedním nickem... rozhodni se mezi tímhle trollím a tím druhým skoro trollím 11th_Doctor.
      • TheGGG
        ? what ?
        Ze všech lidí tvrdíš že jsem zrovna 11th Doctor?
        • ucho
          vždyť ses k tomu nedávno doznal v bleskovkách...
          • TheGGG
            já? nebo někdo kdo se za mě vydával?
            • vlastik.plaminek
              ucho: A není to náhodou u schíz tak, že jedna osobnost tu druhou nezná a netuší o ní?
              EDIT: No nic, tak asi zná a tuší. Nějak jsem si neuvědomil, že by to mělo fungovat oboustranně.
            • TheGGG
              aha, takže 11th Doctor psal že je já. Dobře on, je vidět že mne obdivuje
            • ucho
              nikdo se tam za tebe nevydával. pouze jsi tam jako 11th_Doctor prozradil, že jsi i TheGGG... co na tom nechápeš?
    • Power armor MK2 + BFG za pouhých 9.90 $ *15*
  • frag.ment
    Jak se na tuhle hru těším, tak vzkazuju Sony, že na DLC se jim můžu tak akorát vykálet.. No musel jsem si ulevit :-)
  • A navíc, ke každé hře dostaneme někoho, kdo to za nás bude hrát a my se budem koukat aby jsme nemuseli mačkat tlačítka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit