Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale jo, tohle asi ukradnu *2*
  • species
    Sakra to je fact prus*r docela tohle, cas napnout plachty. yarrrrrrr
  • Joshua
    Jeste cekam na oznameni, ze to pojede na skvelých 30 fps...
    • Máš s tím snad problém?
    • Hlavně na tu část kde tvrdí že je to lepší co *1*
      • V zajmu lepsiho herniho zazitku a na zaklade pruzkumu mezi hraci jsme se rozhodli, ze hra pobezi v 320x200 pri 15ti fps. To u hracu vyvola pocity nostalgie a u nekterych spolehlive i slusne halusky. Hru rozhodne nedoporucujeme hracum pod 30let. Ty by mohla postihnou srdecni nebo mozkova prihoda.
  • Podle mě je nejlepší system jakým to ted jede Rockstar všechny malé dlc davaj zdarma pak přijde jedno velký příběhový za peníze, tak by to meli dělat všichni.
    • Co je na tom tak super? Dříve bylo DLC i rozšíření součástí neplaceného updatu...
    • Co je na tom tak super? Dříve bylo DLC i rozšíření součástí neplaceného updatu...
    • species
      Mluv za sebe, ja jako pc hrac vyplaznu v lednu 60euro za rok a pul starou hru.

      Jsem si jist ze se urcite najde jeste nejaky pcckar ktery nebude s obchodnim modelem rockstaru tak uplne spokojen.
      • Jenom remcáš, ale čekáš na tu hru jak k_rva na kolík.
        • species
          jezis ja na tu hru cekam jak na bozi smilovani, pred tim obchodem budu o pulnoci stat jako prvni, to mi ver.

          To ale neznamena ze se mi libi jak rockstar dlabe na mou platformu.
          • Jack1947
            No, dalo by se říci že od Rockstaru to je takový Great Betrayal. Což je otázka no.
      • Aha, takže ty máš problém s tím, že je hra rok a půl stará. Proč si jí tedy kupuješ?
  • Chybí jen dark souls grafika a pet dráček. Potom free to play a jedeeem. Btw. kam se poděl FarCry?
  • Opravdu sranda zase pročítat ty kecy tady *1* docent Chocholoušek by z vás měl obrovskou radost.

    btw hra od Ubisoftu ???????? *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *14* *1* *2* *15* *3* *14*
    • species
      Me prijde sranda zas neco jinyho, konkret e ty tvoji smajlici. Nejsi trinactileta holka..... A pokud jsi tak je treba si uvedomit ze nejsi na fejsiku nebo na libku.

      Kdyz uz se se*es do nekoho psychickyho stavu, bylo by nasnade aby tvuj prispevek nevypadal jako by ti kocka presla pres klavesnici.
      • *Mně
        • species
          a jeste mi tam chybi diakritika, na to si zapomel.
          • Diakritiku neřeším. Ale co je do pr_ele tohle - "zapomel"??? Chlape, tebe by hry vůbec neměly zajímat. Vždyť ty musíš zpátky do školy.
            • "me to ujelo"? Děláš si ze mě už kur*a prd*l?
            • Nesnaž se reagovat rádoby sarkasticky. Prostě jsi udělal hrubku, několik hrubek. Buď pokornější.
            • species
              sorry, me to ujelo, sam si na to priste pozor. Abych ti nespusobil nejakou psychickou ujmu.
  • pvp? Naposledy když jsem se díval tak to byla luxusní fps s prvky rpg. Ten ubisoft už neví co...
  • První FC se obrací v hrobě *1*
    • species
      To teda k*rva, AC1 se me mrte libilo, nechapu proc na to lidi tolik nadavaji. Jasne bylo to old a ten system lezeni nebyl jeste nic moc ale zase to bylo opravdu o assasinacich dulezitych osob, ty kill camy byly skvely.

      Od ty doby mame indiana, kapitana nema(AC4 bylo skvely, to se musi nechat) a zenskou.
      • Ale jinak už sis všiml, o které hře se tu bavíme, že? *1*
  • Mato1987
    To je moc toto...prečo niečo takéto vôbec robia? A kto to v skutočnosti naozaj aj kupuje pred tým ako samotná hra len vyjde? Je to fakt smutné.
    Už len samotné oznámenie season passu niekoľko mesiacov pred vydaním hry je obrovská trúfalosť zo strany ubisoftu, ale čo už, je to ubisoft a ten patrí spolu s activision a ea k najväčším mamonárom v hernom biznise.
    • Kupuje to samozrejme vela ludi, inac by to nerobili. Ale toto je pre mna osobne dobra zamienka si to kupit az ako kompletku za rok-dva, s nizsou cenou ako bonus k tomu zdarma. Pekne pozaplatane (dufam), komplet a nie po castiach, aj ked ruku na srdce, tie dalsie misie budu tak tri a nebyt specialnej ikonky na mape, tak si ani neuvedomis ze toto je to extra speci za co si priplatis. Teraz som si znova dal Far Cry 3 na pripomenutie, konecne to aj dohram, minule som skoncil na druhom ostrove.
  • tohle muže hrát jen naprostý konzolový kkt, když už to nemužete vydržet a chcete to hrát, alespon ty vyvojare nepodporujte a hru si stahnete *7*
    • Season pass ? OK. Takže Gold edici pro všechny prosím *7* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit