Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak moc podobností s ORIm na tom vidím. Jinak mám tyhle hry moc rád.
  • Hra s Liškou prostě nemůže být špatná. To je jedna ze základních jistot tohoto vesmíru.
  • Liška obecná (Vulpes vulpes)
  • TheGGG
    těchto plošinovek vychází asi tak milion za rok a všechny jsou na jedno brdo, když jednou za rok vyjde CoD, každý se může po*rat.... jen se směju...
    • nightborne
      A tak to si jich těch milion rád nechám doporučit, protože tenhle druh skákaček zásadně můžu ;). Povídej.
    • Tim jsi chtel rict, ze CoD je na jedno brdo?
      • TheGGG
        pokud máš kromě všech svých ostatních problémů i problém s pochopením psaného textu, můžeš to brát třeba i tak, že houby rostou v oblacích... btw: zase se na mě lepší, už jsem ti říkal, že by jste se vy borci z LGBT měli krotit...
        • Na trolla jsi nejak moc nervozni, klidek Dzastinku...a tve eroticke fantazie mne vazne nezajimaji...
          • TheGGG
            ještě že nejsem troll, jen člověk co říká nepřijemnou pravdu, která vás rozpaluje do ruda... i když, jak se na mě lepíš hochu, tebe rozpalují asi i úplně jiné věci....
            • "Jeste ze nejsem troll..."... :DDD...tak jo Dzastinku, nejsi, zrejme to uz bude nejakej vaznejsi problem a mel by jsi vyhledat odbornou pomoc psychiatra...
            • Kdybys řikal pravdu, tak bys byl schopen odpovědět nightbornovi *7*
  • Jack1947
    Konečně něco jiného než jen pixely *4*
  • up_er
    nádhera, víc takových perel *14*
  • funza
    Jak je ta hra dlouhá? plus, mínus
    • Draken69CZ
      Podle "recenze" na steamu nějakých 7-8h.
  • Firefox
    • Až na to, že v logu Firefoxu, je panda červená.
      • up_er
        logicky, že? Fox>>> panda
        • fallanga
          Guinea pig >>> morče. Ta angličtina je ale praštěná, že?
        • http://www-archive.mozilla.org/projects/firefox/firefox-name-faq.html

          What's a Firefox?
          A "Firefox" is another name for the red panda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit