Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím musím říct klobou dolu před Codemasters udělali fakt parádní hru jak po grafické tak i herní stránce , co se týče Milestone a Sebastian Loeb Rally Evo hrál sem demo jen doufám že plna hra bude jak po grafické tak herní stránce lepší v případě že ne ta je to podle mně ve srovnání s Dirt Raly naprostý propadák a opravdu kází jméno Sebastiana Loeba. *16*
  • Hrál už někdo plnou verzi a mohl by to objektivně zhodnotit? Hrál jsem demo, jako bomba to určitě není, ale "naprostý odpad" mi přijde zase hodně silné slovo.
    • Závodní hra z roku 2016, která nepodporuje většinu volantů, nepodporuje více než 2 ovladače najednou, nepodporuje tři obrazovky (tak, že boční nejedou vůbec), nepodporuje vyšší rozlišení než 1920x1080 a hra, ve které nefunguje EXIT během hraní (musíte ji natvrdo vypnout), opravdu nejde nazvat jinak než "naprostý odpad". I 11 let starý rFactor bez problémů podporuje všechny výše vypsané věci a vzhledem k tomu, že Milestone se strašně prsili, že tentokrát vydají hardcore simulátor, tak jim to nemohu prominout...
      A kdybysme se měli bavit o hře samotné, tak ty zoufale hnusné 3d modely aut, odfláklé okolí tratě nebo totálně plochá cesta na kvalitě taky moc nepřidá...
      • Bohužel jsem zíral s otevřenou pusou na to, co si dovolili vypustit ven. Enter a výše uvedené věci + optimalizace velmi špatná. GTA V jsem plynule hrál v nejvyšším rozlišení, tady v 1024*748, detaily na medium a v některých pasážích se hra neskutečně škube. V tomto nastavení je např. asfalt jen monotónní šedá barva, sníhováé bariéry kolem cest jsou hranaté jako trojúhelník..Rally championship 2000 vypadalo líp. Přijde mi to jako jednoduše překonvertovaná konzolová verze bez optimalizace. PS4 verzi jsem hrál a ta je podstatně lepší jak graficky, tak třeba možností opustit hru během RZ. Na druhou stranu na gamepadu je téměř nemožné udržet auto na silnici. To už i WRC5 se hraje líp. Velké zklamání, velké zklamání....
  • Psychotic
    Tak nevím... DIRT Rally má lepší recenze, ale málo aut a tratí... těžký výběr.
    • Mart9
      To nemůžeš myslet vážně, že má Dirt málo tratí a především aut.
      • Psychotic
        Tvrdí to i recenze tady na Games.
        • Mart9
          A já, který v té hře odehrál více než ten donucený recenzent, tvrdím, že nesouhlasím. Tento recenzent byl vybrán z nouze, aby mohl Vašek Rybář psát do Levelu. Bohužel si tak jeho názor nepřečtu.
          • Psychotic
            A víte co, pánové? Budu vám věřit. Počkám si na DIRT Rally.
            • Tak tomu veř Dirt je ve srovnání s Sebastian Loeb Raly Evo Luxusní doporučuji *5*
    • PLuto.petr
      Dirt má všechno lepší, než tento výtvor. Jen nemá v názvu mistra světa.
      • to trefil
  • Tato hra je naprostý odpad, nekupovat... Chudák Seb, takový paskvil si opravdu nezasloužil *9*
  • Jaaaaj Alpinka:) Možem si hrát na Hubáčka. Ale bojím se že tím výčet plusů oproti konkurenci končí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit