Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pred 10 lety moje nejoblibenejsi firma. Dnes by mi bylo naprosto jedno, kdyby ze dne na den skoncila.
  • Tak 6,6% zní od Vivendi spíš jako kvalitní potrollení, který, soudě dle reakce, i vyšlo. *1* Kdo ví, co tím sledujou. Jestli je to opravdu první z řady koleček salámu, těžko říct. Moc se mi nezdá, že by se práskli zrovna takhle, kdyby vážně chtěli koupit zásadní podíl. Ale můžu se plést, to ukáže čas. V každým případě, když mám jednou veřejně obchodovatelný akcie, těžko můžu něco plácat o o boji za nezávislost... *7*
  • Jack1947
    Ubikřáp se snaží vymlouvat? nebo bojovat... s kým s hráči? vždyt ti mu rádí hází jednu preorder za druhou... *12* *11* HUMUS!

    Nezávislost to určitě.
    • stratego
      Tohle mi prostě nedá :P Že zrovna ty si dovolíš rýpat do někoho, že se vymlouvá? :D Zloděj nejvyšší úrovně, který má milion výmluv proč to dělá? *5* Trošku ironie hochu :)
  • Začněte dělat kvalitní hry, a ne parazitovat na slavných značkách znova a znova (AC, Far Cry, HOMAM...)
    • Pravda bratře. In nomine patris, et filii et spiritus sancti, amen.
  • kkING
    nejspis uz reklama na dalsi pokracovani ze soucasnoti :-) "ponizovani" nenazranych burzoustu templaru v kvadrech vysedavajicich po bankach, burzach sem tam osvezeno nejakym zkorumpovanym politekem ... to bych si i uzil
    • To jo třeba takovému Sobotkovi píchnout berserk poison a koukat jak kolem sebe kosí ty jeho patolízaly *1*
  • Akciova spolecnost z podstaty veci neni nezavisla :-).
  • LoooooL. No neviem , mozno by to konecne Ubi pomohlo robit lepsie hry a nie rychlokvasene AAA braky , ktore doja serie ako take. Ked bol Blizzard pod Vivendi tak bol dost kvalitny , ako nahle spadol pod activision tak siel kvalitou hodne dole.
    • tiež som sa zasmial pri tých kecoch, že vďaka nezávislosti mohli riskovať a prinášať nové nápady :D
      • Tilwaen
        Vy se smějete, ale přitom Ubisoft je opravdu jedna z mála velkých firem, které se nebojí pravidelně přinášet do herního světa nové značky. Jen namátkou za poslední dobu: For Honor, Watch Dogs, Child of Light, South Park: The Stick of Truth, From Dust, R.U.S.E., ...

        To, že na svých flagship hrách pravidelně rýžují, je věc druhá.
        • Lukyz
          Mají samozřejmě i světlé okamžiky, ale co mě na Ubi dlouhodobě štve je jejich ignorace k řešení problémů - PC porty a podpora starších titulů je všeobecně na mizerný úrovni, včetně jejich slavného Uplay a online prvků jako takových.

          U toho posledního slibují zlepšení s příchodem UbiClubu, ale jestli se chtějí dostat z "hated" klubu, budou muset teda pořádně zabrat.
        • nwm jak u ostatních her, ale SP:the stick of truth vyvíjeli obsidiáni, ubi jim to jen vydali
          • Tilwaen
            U většiny her jsou sice pouze jako vydavatel, ale sežeň v dnešní době vydavatele, který Ti dá na vývoj nové značky peníze. U Ubi to občas projde. Zkus něco takového třeba u EA...
  • Tak jsem posílal mail do redakce, a prej ten tvůj příspěvek byl smazán z důvodu ubrečenosti. Takže, příště trochu uber.
  • a ted bych prosil o duvod smazani meho komentare, ktery byl nejen k veci, ale zaroven neporusoval zadny pravidla a taky vysvetleni toho banu, kterej jsem dostal
    • ales.smutny
      Protože záměrně urážel lidi, kteří si dovolí platit za hry od Ubisoftu.
      Podobné chování, prosím, praktikuj jinde, pokud jej tedy praktikovat musíš.
      • Kdyz reknes hlupakovi ze je hlupak tak je to okamzite urazka :D
        Kdyz reknes ze vetsina ciganu jen dela bordel a parazituje na splecnosti tak si okamzie rasista :D
        Hlavne dneska nikoho neurazit v teto politicky korektni dobe.
      • aha, takze se v podstate nesmi rikat pravda?

        tady jsou fakt nejhorsi diskuze o hrach na celym ceskym internetu (jeste eurogejmr je taky zumpa), 90% veskerejch prispevku je tu spam a trolling, kterej nikdo neresi ale jak nekdo rekne pravdu nebo snad hodla kritizovat, hned se banuje

        rozbitej system hodnoceni a spravy komentaru snad lepsi ani nezminovat...
        • to musíš chápať ubisoft tu platí obrovské kvantá inzercie. ale tak ja za ich hry platim pred pol rokom som kúpil za 2 eurá watch dogs na G2A a pred pár mesiacmi assassins creed black flag za 4 eurá a myslí, že som dostal hry primeranej kvality vzhľadom na ich cenu.
        • Nedivim se, ze te smazali, pises totiz jako agresivni letadlo. Kdyz to napises slusne, ma to mnohem vetsi efekt, takhle vypadas akorat jen jako dalsi ublizenej stoupa.
          • ocividne ten post ani necetls, protoze byl naprosto slusnej...

            pak se staci podivat do diskuze k datadisku zaklinace kde je 99% prispevku offtopic, spam a trolling, ale nikdo nic neresi, nebo treba vcerejsi zprava o zlevneni konzoli, kde je taktez 3/4 postu trolling, opet to nikomu nevadi
    • Důvodu se nedockas a nejspíš ti smazou i tohle :D Welcome to GAMES.CZ !
  • U(don't)Play je hlavní důvod proč se mnoha jejich hrám bohužel musím vyhnout. Nebýt nesmyslných ochran a limtů, tak s koupí nemám problém, ale pokud to cílí na "piráty" tak by si měli přiznat, že se jim tento krok nepovedl, protože s crackem ty hry bohužel fungují líp než bez něho a nikde se nemusíte doprošovat, že si zakoupenou hru chcete nainstalovat po 4 nebo Userver zrovna nemá den a nepřipojíte se = nehrajete.
    • s uplai sem nemel žadnej problem dokonce se mi zrychlil pc asi o 20 %.
      • Ale plosim tě..
      • však ty hráš len na youtube, tak načo ti bol uplay

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit