Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela bych uvítal Total War: American Civil War
  • No jediná TW z prostředí fantasy co bych si rád zahrál je - Lotr bftme, než-li další "hokus pokus" hry, popř- bych uvítal TW Mediaval III a klidně i TW Napoleon war
  • Jojo. Malaz by se mi taky líbil. Přijde mi to jako ideální setting, kdy existuje spousta různých frakcí s různými motivacemi, velká různorodost jednotek doplněná řadou hrdinů.
    Ta myšlenka mě napadla zhruba uprostřed druhé knihy. Ale chtělo by to, aby to bylo ještě trochu střihlé grand strategiema od Paradoxu, to by bylo žůžo, taková ultimátní hra na stovky hodin.
  • Jsem už příliš starý hráč a fantazy u TW mně nebere, rád bych se ještě dožil Medievalu III, nebo Empire II. Rome II je dobrá hra, ale třeba Attila mne vůbec s jeho mechanikami hry, nebere. Možná je to opravdu tím věkem, ale překombinovanost Attily mne spíše odrazovala, stejně jako fantasy, kterou jsem vrátil. Ne tohle prostě není Total War. Nikomu nechci brát jeho nadšení pro to, co mne nebaví, ale jen jsem napsal svůj názor, za novou Británii jsem rád...
  • Lukass
    Total War: Rise of the Third Reich
    • DLC Get the World Rid of Filth
      ^o^
  • maros.goc
    Total War: The Yugoslav Wars
    Total War: The Great War
    Total War: The Third Reich
    Total War: Rise of Genghis Khan
    Total War: The Migration Period

    stačí si len vybrať :)
  • Však si to přiznejme. Všichni chceme Total War: Thirty Years' War.
    • Magister_Peditum
      To je navíc dokonalé období pro tuhle sérii. Kromě samotné titulní války by se tam mohla vecpat i třeba anglická občanská válka nebo války vedené Ludvíkem XIV. a první fáze turecké války na sklonku sedmnáctého století. Jediný problém je asi fakt, že všechny armády vypadaly stejně. Ale to byl problém i Empire a Napoleona...
      • Já si myslím, že by nevadilo, pokud by jednotky vypadali stejně, ale museli by dát dostatek prostředků, které by vedly k tomu, že o výsledku bitvy bude rozhodovat taktika, využívání terénu, morálka vojsk, specializace jednotek, nasazení jednotek ve správném složení. To zatím moc TW není.
      • Magister_Peditum
        Jinak Warhammer 40k podle mě v total war kabátu nemůže moc fungovat, ze stejného důvodu, proč ani první a druhá světová... Na to je lepší koncept Down of war 1/2... Ale kromě třicetileté války by určitě byla super polovina 19. století. To už dokázali ve Fall of the samurai. I malaz by byl gut, ale tam by byli malazští mariňáci hrozně OP. :-D
  • skaven
    Kolo casu, Birthright(raz sa o tom pokusili spravit hru), Malaz, Riftwar saga, Terrarchovia. je toho dost, len nie genericke Lotr, lebo vsetci videli trilogiu("jediny navrat nieje navrat krala, ale jediho") *1*
  • XorxoxTalarius
    Ja jsem pro prvni svetovou valku, Great War je muj oblibeny mod. A poradna prvni svetova tady jeste nebyla.
  • Já to říkám furt, že by měli udělar Warhammer 40,000 :) to by byla peck
    • skaven
      absolutne nie, teda nie v koncepte Total war
      • XorxoxTalarius
        Proc ne? Mapa galaxie by do toho sedela a jak by fungoval boj uz bylo videt v modu Great War pro Empires.
        • skaven
          nevadila by mi tak ani mapa (nejaky ten hranicny sektor, kde by mohli byt tau+orkovia,eldari, chaos atd a na sposob beastmenov by prisli tyranidi), ale skor bitky 20 na 20 a WH40K
          • XorxoxTalarius
            Tak to by se dalo udelat tak ze by jsi zvetsil pool (rekneme na 40 jednotek) a upravil cenu za upkeep, takze by jsi pak jako imperium nemohl mit same space marinaky (navic by jsi mel limit na pocet pouzitelnych jendotek).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit