Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela slabota, jako adventura na odreagovani spatna neni, prvek toho Giggera tam je, Lovercrafta taky a trochu Amnesia ale jinak proste takova kratka hra :) Nic moc. Ze zacatku je to i venku fajn, potom uz je to jen prelitavani mezi tim svetem a barakem hodne.

    ...a sex tam moc neni, pokud hledate, jsou to spis naznaky, sem tam lehci slecna ale to mate v kazde jine hre ci filmu. 

  • Jack1947
    No na to že to je prvotina studia tak to není tak hrozné, jen je to krátké ( 2hodiny +-?) a možná ne uplně nejšikovněji podaný příběh. Hororová atmosféra tam funguje jen je toho prostě málo.
  • Mně se teda nejvíc od Lovercrafta líbí Barva z vesmíru. Volání Cthulhu nebylo špatný ale takový Re-Animator je o dvě třídy lepší.
  • Prej nezvyklé erotické praktiky. Jsem zvědav. Mě už dnes jen tak nic nepřekvapí. Očekávám přinejmenším lidskou stonožku apod.
    • Jack1947
      Teda herně by to bylo zajímavý taková tak trochu simulace *4*
      • Co?
        • Jack1947
          ale nic byla to narážka na human centipede ( a ve hře by to mohla bejt taková simulace lidské stonožky ale i s postavením těl - no ale kdo by se do toho chtěl pustit a vydat něco podobného *7* ).
  • Coffin.Corner
    Chtěl jsem se mrknout na trailer, ale váš přehrávač funguje asi jako asociace onoho backera na portály v této hře... *4*
  • Takže další dílo moderniho lovecraftovského hororu, ze kterého by Lovecrafta kleplo ?
    • Spíš by ho to nudilo.
  • Jack1947
    "Hledáte klíče, nosíte a používáte předměty, a tak podobně"

    Tedy takový eroticko-klon Amnesia a nic pro mě... horor si předstabuji trochu jinak ale fandím jím *4*
  • The_Nameless_One
    Kombinace Cthulhu a Eyes Wide Shut?
    Hmmm...
  • Nemely by podobne clanky mit detsky filtr? Preci jen chodi sem i deti.
    • vaclav.pechacek
      To bys pak musel filtrovat taky všechny články o hrách, v nichž se lidi navzájem střílí do hlavy, a to by ti toho zbylo pramálo.
      • P.S.
        Jinak mas pravdu. Podobny filtr na nasilne hry je i na Steamu a i na nekterych trailerech na Youtube.
        • Sorry jako, Bobe, ale to, na co cumis, by meli ohlidat tvoji rodice, ne Pechacek...
      • Nevim, valecne zpravodajstvi se nikde nefiltruje, ale eroticky obsah ano.
  • Čili nakoukneme do všedních dnů eldarů. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit