Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majkl a Tondo držíme palce a děkujeme tomuto webu za čerstvé informace.

    PS . Každý si to mohl zkusit a komentovat a kritizivat něčí výroky umí kdejaká nula o stolu počítače. Bohužel když dřepíš doma nic nedokážeš. Tito kluci si šli za svým a ted hájí české barvy. jestli vám to ještě nedošlo.
  • Koukám že za některé zvás tady hovoří zavist... Aspon narozdíl od vás mají svůj životní sen na dosah...
  • Antonín Bláha je závodnická legenda... Jsem zvědav jak mu to půjde :).
  • akle vzdyt gran turismo neni simulator, ale neco mezi. Vzdycky tu byly lepsi hry. Kdysi rfactor ted zase corsa atp. Jenze ty takovou propagaci nemaji, takze holt smula
  • Michal Šmídl: K hraní Gran Turisma jsem se dostal, když mi byly tři roky. Byla to vlastně první hra a konzole, na které jsem hrál. Konzoli kupoval můj děda, který ji měl pár týdnů. Dědovi bylo tehdá 15 let. A teď tu o Karkulce...

    Když to tak čtu, celkově se hodí tak na Miss Fitness. *7*
    • P1trs
      "Dědovi bylo tehdá 15 let." ta veta tam neni *7*
  • P1trs
    hm zajimavy takze to jak je clovek dobrej v GT az tak dulezity neni, kdyz si pujcil PS mesic pred kvalifikaci *1*
  • Zvlastni, ze se najdou lidi, co jdou k clanku kterej je nezajima, prectou jej a jeste si daji praci s komentarem... Jestli nemate nic lepsiho na praci, tak si kupte Orbitky a jdete si je zvykat do rohu mistnosti. Pritom muzete premyslet nad tim, jake davaji vase akce smysl.
  • Drzim palce ... z mistnich mistru sveta si nic nedelejte.
  • Já přestal číst u té "super historky" - jezdil jsem tátovým autem a pak mu řekl že ne ha ha ha. Na druhou stranu lepší, když takový pako vezme 3 další paka na okruh, než někam na okrsku. Ikdyž na třetí stranu mi je jasný, že takový pako to bude dělat i na těch okrskách.
  • ježdění dobrý, ale to plazení bahnem překážkovou drahou mi k tomu nějak nesedlo, ale co, třeba to Schummacher musel delávat taky *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit