Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terraria má u mne odehraných plných 700 hodin. Krom Minecraftu jsem jiné hře tolik nedal. Musím se přiznat, že jak se minecraft stále rozvíjí, už mne Terraria moc neláká. Občas si zaklikám s kámikem, ale jinak ne. Asi to je tím, že utnuli vývoj. Red dal jasně najevo, že Terrarii dostal tam kam chtěl a chce dělat na dalších projektech. Nic však není vidět. Zato Tiy maká na Starboundu a Darkout taky nevypadá zle. Není dne, abych si na obě homepage nezabrousil, jestli není něco nového. A souhlasím s Gargym. Vemte si moje prachy a nechte mě to hrát. TEĎ HNED!!! :D
  • shut up and take my money ! *14*
  • vypada to zajimave jen se bojim ze ta spousta barvicek bude neprehledna
    pecka by bylo delat ruzne veci jako letadla lode ponorky atd
    terrarii si jeste obcas zahraju s mazelkou a je to masakr *1*
  • Mrogurt
    Jsem fanda sandbox her a dneska už spadám do kategorie casual (jakkoli pejorativní příchuť ten výraz může mít). Minecraft i Terraria mě dokázaly zabavit na spoustu hodin a proto si rozhodně počkám jak na Starbound tak na Darkout. Co se stalo s Terrarií je škoda, to už tady zaznělo a nikdo na tom už nic nezmění. Snad se ale na obzoru blýská na lepší časy, uvidíme... :)
  • To co urobil dev terrarie je neskutocna pitomost (ze je jeden hovorim preto lebo ten druhy zalozil starbound a zjavne ma este vela chuti pracovat a robit dobru hru). Proste teraria znacka ako svina, velka popularita, velka komunita, dobra hra, zabava, vsetko len to chce dopilovat a pridat obsah, a peniaze by sa hrnuli jak svina. Ale kdeze, vytvor uspesnu hru a potom ju hod do pivnice a vykasli sa nanu. Pako, keby aspon vydal ako oss, komunita sa o to mohla starat dalej.

    Ze vypusti taku kravinu ako ze koli decku nemoze robit na hre. Ako strasne by ma zaujimalo ako to robi 99% rocidov ked chodia na dve tri zmeny do prace a vychovavaju niekolko deti uspesne.

    Dufam ze starbound bude vsetkym cim teraria neni a mohla byt.
    • heretic
      No, pokial viem, tak (oficialne) nastroje na tvorbu modov vyjdu, len sa nevie kedy. A neviem ako ty, ale uz neviem, co take by sa tam dalo pridat... Iste, hraci mozu mat plno napadov, ale je otazne, ci su dobre a vobec pouzitelne.

      A co vravis, ze sa na nu vykaslal, to tiez nie je uplna pravda. Su naplanovane nejake bug fixy a terraria bude v podstate kompletna. Po precitani vsetkych tych komentarov typu "TERRARIA IZ DEAAAAD! NOOO!!!111!!1111" som mal zmiesane pocity... Ved Terraria sa da stale hrat, a to vacsia sranda, ked si ju mas s kym zahrat cez internet/po sieti. Okrem toho, Terraria ma podla mna skvelu znovahratelnost.

      Na Starbound sa tesim aj ja, ale zase vraviet, ze s Terrariou je koniec, ako keby sa po nej zlahla zem je nonsense.
    • Tak moment, tohleto nějak nechápu, on ji snad nedopilovali a nepřidali nový obsah, zadarmo? Oni přece řekli, že už přidali dost obsahu a teď se chcou věnovat jiným projektům. Nebo nevím, uniklo mně nějaké memo? Terrarii jsem odehrál když vyšla čerstvě, 30 hodin na to padlo a pak přidali tu spoustu nových věcí, nové bossy a biomy a s tím jsem to ještě nehrál, nějak není čas a to bude určo mnohem víc než při prvním playthrough.
    • Potom co jsi napsal mi to vhrklo slzičku do oka a musel sem si Terrarii znovu na chvíli zapnout. Teď ujíždim na MC, ale u Terrarie jsem proseděl taky nějakej ten večer, týden, měsíc a je škoda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. Na druhou stranu nelituju peněz do hry vložených a klidně bych platil i za to, kdyby se ta hra měla dál rozvíjet.

      Starbound vypadá krásně, už čekám na den vydání, už čekám až se mi změní stav účtu :D Snad to bude další skvělá sandboxovka, která ale neupadne a bude se třeba i dál rozvíjet. A přitom já si na začátku myslel, že je Terrarie (dle obrázků, které jsem někde letmo viděl) jen nějaká skákačka typu Mario *15*
  • Co já vím tak nepřímým nástupcem Terrarie je Starbound *5* http://playstarbound.com/
    I na fórku se o tom v devblogu zmiňovali :)

    //Koukám že tohle vypadá hodně podobně *1*
    • Stormangels
      JJ taky jsem se chtěl zmínit :-) jen čekám až to bude abych to mohl hrát XD
    • Zrovna sem to chtel napsat :D
      • Koukám, že Starbound zná hodně lidí. Taky se na to těšim, vypadá to fantasticky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit