Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Opravdu nechápu a nepocjopím (nikdy asi) co tam má těch 100gb! 32 gb textur který nwejsou beztak vidět a chvílema to vypadá hůře jak na konzolích minulé generace lol? to jedu na high víc mi pamět nedovolý.

    Jinak ta stejná ohraná písnička dneska okořeněná vydatnými mikro-box plné lůtu.
    Takže je to o to větší grind, zase se vám budou smát do ksichtu řadový orkové a stoupat v žebříčku.
    Nezbývá než nagrindit na slabších nepřátelých level jo - tohle bude ještě dlouhá jízda :D
    • Morraw
      Na Steamu jsou Ultra textury a 4k Cinematics volitelné, ale to by jsi věděl, kdyby jsi hru neukradnul.

      A ještě si nezapomeň zanadávat na lootboxy, grind, vydavatele a hru celkově. Typické pokrytectví dnešních hráčů. *11*
      • Jack1947
        Nedovedu si představit že bych hru koupil a ještě říkal jak je dobrá obhajoval že to jde i s lootboxy a kterak různě si nalhával pravdu, je lepší bejt pokrytec než zatemnělej mozek ;) Jsem psal že nemám ram ani vram na ULTRA textury 4k cinematics kje o ničem když 4k nemáš :D

        Jinak, ano udělal jsem tu chybu že jsem musel tahat hned jak vyšlo - ne repack to je jen má chyba. Lootboxy se už zkritizovaly ale vzhledem k tomu že mi to jede jen offline tak nic takovégo "našstěstí tam nemám.
  • Z videa to není moc poznat, není to další kotoulovka?
  • Mám hru.
    Nahráno asi 4 hodiny. Je to o dost rozsáhlejší než Mordor. Lepší je strom dovedností, vylepšení zbraní, brnění, pláště a prsten.
    Grafika Xbox one je super. Vše jede perfektně a plynule. Ovládání je v pohodě - (Mordor jsem hrál na MAcu a to bylo naprd)
    Příběh se zatím rozjíždí.
    Za mě hodnocení určitě srovnatelné s Mordorem + za různorodé terény, vyšší inteligenci a schopnosti orků a to i na nejnižší obtížnost. Rozmanitost úkolů.
  • Sak to tam pisou ty autisto! A najdi si vlastni nick
  • Tfuj a o lootboxech ani zminka, stydte se takhle propagovat takovy paskvil!

    EA testuje vody i s battlefront loot boxy a podradni pisalci jim to basti i s navijakem(a jako desert si daji casopis Udice).

    Je mi z toho blivno!
    • Morraw
      "Mezi negativními reakcemi se nejčastěji opakují stížnosti na mikrotransakce spojené s lootboxy, o nichž jsme psali již dříve a probrali jsme je i ve Fight Clubu. Jak se to s nimi ve skutečnosti má se určitě dozvíte z naší recenze."
      • Tady doslo ke kradezi nicku! Az sem se z toho musel prihlasit! *16*

        Jinak ano, samozrejme pravda, loot boxy zminuji a diky bohu za to, nutno hlasit takovyhle praktiky.
        • Jack1947
          Tak to je drsný! mě už se snažily taky krást nick ale tak blbě že tomu nikdo nemohl věřit. Jo musí se to zminovat jak v dojmech tak i v recenzi pořádek bejt prostě musí *16* *12*
          • Tilwaen
            Jacku, neměj strach, tebe bychom vždy poznali, tvůj styl je nereplikovatelný *3*
            • Jack1947
              Taky si myslím, ta snaha mě napodobit vyšla na prázdno už kolikrát !
  • Morraw
    @Tran Ty by jsi jako chtěl nechat cenzurovat recenze tím, že někomu nedovolíš vyjádřit názor ? Jak takový moderátor vyhodnotí bombing ? To by mě opravdu zajímalo. On je taky i positive bombing.
    • Ano, 0/10 lootbox nebo 0/10 nejsou módy, okamžitě mazat, ip ban, ono to přestane rychle přestane bavit, i kdyby si změnil IP, navíc je s tím neskutečné srani
      • Jack1947
        Ty jo MT někdo bere vážně? to se divím jsem myslel že to jsou 2tábory co se hejtují navzájem *8* *12*
      • Morraw
        Většinou to ale je tak, že lidi změní pozitivní recenzi, zachovají původní text a jen přidají zmínku právě o lootboxech nebo modech.

        Takové recenze by jsi taky mazal. Každý má plné právo recenzi kdykoliv změnit a taky napsat, že hra je boží, ale má lootboxy, takže ji nedoporučuje.

        Nehledě na to, že existuje spousta spousta pozitivních recenzí, které vůbec nepopisují kvalitu hry, takové ty rádoby vtipné. Ty by jsi taky mazal ?
        • Na MT se nic nemění nebo minimálně, Steam mě nezajímá, tam je to retarrd vedle retardda, víceméně by stačila tahle malá regulace při startu hry, nikdo nebude mít potřebu dávat 0 na MT za lootboxy za půl roku
          • V tom případě skoda slov na člověka, který považuje Steam za nějaké medium, které je relevantní, Labem ze 0/10 pro dotu, kvůli hl3
            • Na metacritic ma moje ironie 98 takze to takze urcite bude dobra.
            • Ano je, jinak tvoje ironie je trapná, takže prosím nedělej ze sebe pycu, dekuji
            • JJ vyhoda je ze muzou lidi dat cislo mezi 0-10 a ne tim omezenym stylem jako na steamu kde muzes jenom doporuci nebo nedoporucit. Cislicko je idealni pokud nechces cist recenze a chces videt cislo. Nevyhoda je ze tam tu recenzi muze napsat uplne kdokoliv a nemuzes vedet jestli v te hre odehral alespon jednu hodinu herniho casu nebo jestli tu hru vubec ma. Ale hodnoceni na MT je jinak mnohem lepsi :D
            • Na MT je taky spoustu recenzi, které jsou vypovídající, výhoda je, ze lidi můžou hodnotit i jinak než omezeným stylem ala Steam.
            • Morraw
              Já recenze čtu. Z čísla se nic konkrétního nedozvím. Je to maximálně tak indikátor, kde se asi tak hra nachází. Na Steamu je spousta normálních recenzí s hodnotným obsahem. To nemůžeš popřít.

              V čem, že je MT lepší než Steam ?
          • Morraw
            Hlavně, že na MT se teď SoW vesele bombí. Pro tebe je více relavantní MT a pro mě Steam. Beru.
          • "Steam me nezajima tam je to retarrd vedle retardda" tak jdes koukat na receneze na MT kde tu hru ani nemusis mit abys napsal hodnoceni :D To proste nema chybu :D
  • Hru jsem si koupil samotnou a nemám nějaký pocit že bych potřeboval nějakej lootbox..takže nač ten povyk :)
  • Nelíbí se mi to bombardování, začíná to být dost otrávne, spíše me zajímá jestli ta hra je dobra ci nikoliv
  • Odulin
    Včera jsem ještě sehnal klíč za necelých 900,-, tak jsem do toho nakonec šel, lootboxy nelootboxy. Rozjel jsem to na Nemesis obtížnost, tak snad to dá trochu zabrat.
  • Lootbox u placené hry...
    Mínus 5 bodů z 10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit