Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hlavně aby to zas nezačala být už v půlce hry šílená nuda jako první díl... to bylo skoro tak hrozný jak ten nový doom. Tyto arénky bum bum, to mě nikdy nebavilo...
  • Supr. Jednička byla zběsilá supr arénová akce, kde se amputovalo brokovnicí.
    • Zagro
      Jednička a arénovka?
  • Se divim, že ještě neni remake Bloodu, nebo Redneck Rampage v novym enginu to by byla pecka
    • Tak on ani ten Shadow Warrior 2013 nebyl žádnej remake, prostě jen hra se stejnym názvem a tématem,ale povedená, hrál jsem ho na PC a na to, že moderním střílečkám až na vyjímky neholduju jsem se u něj skvěle bavil (možná hlavně proto, že mechanismama to je spíš klasická střílečka ze starý školy, vzdálená těm moderním) a projel jsem ho jedním dechem. Vyloženě se mi líbilo zpracování katany. Hrál jsem celou hru jen s ní a jejíma upgradama, střelný zbraně jsem nepoužil, možná jsem z nějaký párkrát vystřelil, maximálně. Snad bude dvojka stejně skvělá.
      • Já osobně bych byl pro, aby to nebylo tak brutálně arénovitý, aby to hra byla víc v duchu toho starýho, tady popojdeš, zavřou se dveře, mydlíš, za 50 metrů znova, ani jsem to nedohrál, protože ke konci už to prostě byla nuda:D Ale jako pokračování Redneck rampage, nebo bloodu - úúú nechal bych si líbit
    • kubi-wan
      Blood to podle mě ani nepotřebuje. Ta hra je dokonalá už teď... ta grafika se mi i dnes líbí, ona archaickost tak nějak sedí k celkový atmosféře. Jedna z mých nejoblíbenějších stříleček vůbec!
      To už radši regulérní pokračování, než remake.
  • Z popisu to zni skoro jako FPS Diablo včetně kooperace, to by bylo super.
  • BoB.2
    Vždycky je to konzole a pak PC co se děje.
    • Je to primárně PC hra, nebo si to alespoň myslím.
    • Na konzole ti to nevydaj kdyz je to rozbity na pc jo tak to budou mit asi jako "betu"
      • Veskoslav
        No Man sky.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit