Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shadow Warrior byla a dosud je PETELICE nejhrubšího zrna. Designem levelů se dnešní srance, jako je COD a jemu podobné, nemůžou vůbec rovnat. Remaster verze je super, aspoň si to zahrají dnešní děcka a zjistí, že ty starší hry mají i dneska co říct.
    Mimochodem se teď dá koupit spolu se Serious Samem a jinýma za pouhých 6 doláčů na Humble Bundle.
    Na Steamu je furt za 10dolarů, takže špica nabídka :)
  • hahaha - Redneck Rampage *12*
  • A ja myslel ze krizek oznacuje 10 let... Nebo uz je ta hra 160 let stara? *4*
  • tuhle hru si moc dobře pamatuji, ale hra, která mě v té době nejvíc oslovila nebyl ani duken nuken, ani doom ale ta, který už si nepamatuji název=D Byli tam dva hlavní hrdinové. Takový farmáři s brokárnou. Pamatuji si jenom jeden jedinej level. Bylo to v malym městečku, kde řádilo tornádo, a když ste do něj vstoupili, tak vás to vyneslo na střechu baráku. Do toho tam ještě byli padouši.%dDD
    • duken nuken. To snad ani neni možný.
      • Black_Hand
        ale je, ja tomu taky ta rikal, kdyz mi bylo 12-13 a obcas se mi to nechtene vmisi do reci i dnes. tezko se z takovyho navyku vyroste
    • da sa zohnat na gog.com
      rednecks rampage
    • https://www.youtube.com/watch?v=caOPx-VRbFU
      ? :)
  • jo to byly doby kdy se ješte v hernim prumyslu netočili tak velke penize, hry byly proste hry a nedelali se pro mainstream, nebyly konzole atd
    • Robotron3
      To se snažíš bejt tak vtipnej, nebo tak hloupej? V době co vyšel Shadow Warrior už tu byla PSX One. A předtím tu byla celá řada konzolí, s Nintendem a Segou v čele.
      • konzole sice byly ale takovej ten velkej rozmach nastal az s prichodem xboxu 360 a ps3 a az pak to začalo jit dolu vodou
        • Robotron3
          Velkej rozmach konzolí začal právě s PSX One a to je přesně tahle doba, co už nějakej pátek vyšel Shadow Warrior.
          • ja mluvim o dobe, kdy se začali hry na pc kazit, delat pristupnejší, portovat, delat multiplaytformni, arkadovy, zjednodušený a tak dále. A tohle jsem si všimnul ja osobne až s prichodem xbox360. Predtim zadna nevrazivost mezi pckari a konzolisty na foru nebyla a nikdo ani nevedel co PSX One je (to nezná ani google, ted jsem to tam natukal).

            Takže na tohl jsem ja narazel a ty jsi tak pomalej že ti musím vysvetlovat co jsem myslel. A už dej pokoj
            • Robotron3
              Dá se diskutovat slušně. Souhlasím. Byl jsem ostřejší, protože mě už unavuje, jak se pořád nasazuje na konzole a z nepravdivých argumentů.
            • možna mas pravdu ale diskutovat se da i slusne
            • Robotron3
              Honza: Zjisti si informace, ať nemeleš s*ačky, protože ani nevíš, co je to PC. PC přišlo na trh od IBM v roce 1981.
            • "První počítač byl Z1 v roce 1936" - to urcite nebol Personal Computer, takzo rozhodnut co bolo prve PC, tu je celkom pekne zhrnutie http://www.blinkenlights.com/pc.shtml


              Prva komercne predavana konzola: Magnavox Odyssey - 1972 (http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_video_game_consoles_%28first_generation%29)
            • "Ostatně konzole tu jsou dýl než PC." Co to meleš ty vole? To je zase rádoby expert. *7* První počítač byl Z1 v roce 1936. Poté první osobní počítač byl Programma 101 v roce 1965. První generace konzolí přišla až v roce 1972. Zjisti si informace než tady začneš mlít sra*ky.
            • No ale má pravdu v tom že psát PSX One je nesmysl. Je to buď PS One, nebo PSX.

              To jen tak pro informaci :)
            • Robotron3
              Ty mluvíš o nesmyslech. To že ty si něco začal registrovat, protože tě přivezli minulý Vánoce se stromečkama neznamená, že to tak je. To o čem mluvíš by se dalo vystopovat možná ještě do doby, než si byl na světě. Ostatně konzole tu jsou dýl než PC.
  • Keyz
    Navíc si člověk připomene jak to bylo kdysi HC. Žádné pořádné rady a nutnost hledat co kde je. Monstra berou hodně a rychle se chcípne. Taky jsem prvně rychle chcípl. Trvalo to nějakou dobu než jsem si vzpomněl jak se stará pařba hraje. Pak to jde OK.

    Navíc brutální animace smrtí. To hodně vymizelo. Například legendární chrochtající tygr (Assault Trooper) v Duke Nukem 3D.
    Sranda byl ten bug s tygrem na hajzlu. Když po zásahu brokovnici vstal, spláchl a pak začal teprve smrtelně chrochtat. Je vidět, že to bylo čistotné monstrum když tohle stihlo.
    • Mě kamarádi taky považují za HC hráče, protože kde je volitelná obtížnost, tam vždy začínám na nejvyšší dostupnou a pořád mi to všechno prostě přijde snadné (např Last of Us jsem hrál hned na hard a umřel jsem tam za celou hru 2x, protože ta hra vás prostě umřít nenechá)

      Pak jsem nedávno rozjel pár starších her, že opráším vzpomínky a nestačil jsem se divi jakej jsem dostával klepec.

      Současný hry opravdu dělají z hráčů naprosté blbce (podívejte se na restart Tomb Raidera - žádné prostorové hádanky, směšní nepřátelé, nulová obtížnost - plivnutí do tváře fanouškům série, nejhorší na tom bylo jak nám předtím autoři valily do hlavy jaká to bude uber těžká záležitost...)
      • zabanujte toho vola na ten nechutnej avatar se neda koukat
        • No dobře, když ti to tak vadí, tak jsem si ho změnil abych tě tady zbytečně nepohoršoval.
          • to si delas p+de1 ne? neni to vtipny ani to neni trolling proste je to jen na zvraceni a porušuje to pravidla fora
            • vlastik.plaminek
              Tak se jděte vyblít, slečno.
          • dekuju, myslim ze nejsem jedinej komu to vadilo
        • kubakoumi
          lol
    • O tom HC hraní mi povídej. Ját teď z nostalgie zkoušel Commander Keena 4. Když jsem byl malý tak jsem ho párkrát dohrál, ale dneska jsem byl úplně marný a vůbec mně to nešlo a definitivne chcíp snad v druhém lvl (nebo té výsce nebo jak to nazvat) :D
  • Ty vole, já si to snad zahraju.
  • Do prcic právě sem si uvědomil jaká už je to doba, a mně příjde jako by to bylo včera. Raději ani nebudu zjišťovat jak starý je Commander Keen a první Prince of Persia :D mé první hry co si pamatuji, že jsem hrával :D
    Jinak SW nebyl špatnej a některé lekačky mně vyděsili, tak že si na ně pořád pamatuji.
  • Horst_Fuchs
    No proč ne. Ale stejně si myslím, že v devadesátkách vyšly daleko zajímavější střílečky co by stály za znovuvydání/remakování.
    Například Dark Forces, asi nejlepší Star Wars hra s kterou jsem měl kdy tu čest, nebo revoluční Terminator:Future Schock a Skynet, první Blood a kdybysme opustili devadesátky tak určitě i XIII, recenzenty dost nedoceněná hra, velká škoda že Ubisoft se na pokračování vyprd.
    • zajimavy by bylo videt nejakej novej Rednecks Rampage a taky pokracovani Kingpina (ale to uz je post 2000)
    • No a a já dodnes nedohrál tu XIII :D
    • Poradny remake Terminatora:Future shock bych si dal!
      Na Dark Forces me sralo,ze se tam casto dalo zakysnout a clovek nevedel, jak dale.
    • Jo Dark Forces byla pecka, šílená.
  • Tyjo na Redneck Rampage a Outlaws jsem zapomněl, díky za připomenutí, taky supr pařby :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit