Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne se to moc libi.Ted jsem upad do vselijakych tech WOT,WOWP,WarThunder a spojuju to s Diablem 3,ale tohle me dokazalo vytrhnout se stereotypu.... "....uhod trolla tou sekerou,uhod trolla tou sekerou,uhod trolla tou sekerou,...." *15* ano,Sheldon,jak uz nekdo citoval...
  • hardli
    Vypada to moc pekne, ted jen jestli koncept prezil a hratelnost vydrzi ! tot otazka kdyz tyhle hry sme hrali pred 20ti a vice lety.
  • Jo s té doby jsou tu jestě tetris nebo Sonic bylo to super, ale fakt už se k nim nevracim. Kolik pak lidí tohle asi hraje? Těch pět co dali zdvořilostní "paráda" na foru a Sheldon Cooper? Každopádně obrázek odpovídá hře, nemrtvý, jen by tam měla být zombie.
  • KIMCID
    paráda
  • Výborně, přijde mi to mnohem zajímavější než ty Mordory a nesmysly kolem.
  • maros.goc
    Fantastická adventura :-) tomu ja vravim adventura a nie nezmyslom typu walking dead
    • WD nie je ziadna adventura ale interaktivny film, myslem som ze ten zaner vymrel uz v 90's kedze nebol velmi uspesny
      • jenze v 90kach meli compa vetsinou jen geekove, dneska prodas uz i hovno, kdyz ho dostatecne nablejskas nebo pribalis k filmu/serialu/figurce-panence
      • Souhlasím s tebou příteli, toto přirovnání mě také nejednou napadlo. Jenže tam kde interaktivní filmy narážely na technické limity, si dnes mohou autoři dovolit mnohem více a světe div se, ono to funguje.
  • MickeyMutant
    Jen jednou bych je s tím nechal sekat trávu. Ona by je ta designová kreativita přešla.
    • Má tchýně má úplňe stejnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit