Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NECHAPU, TAHLE hra je fakt na nic, prostredi absolutne neinteraktivní, zadnej pribeh, vsechno jen text ani to neni namluveny, probihas s panakama a jedes turn based - nicim nevyjimecnej. Moc nechapu ten hype
  • Chtel bych se dockat doby, kdy se datadiskum prestane rikat DLC...
    • Chtěl bych se dočkat doby, kdy se DLC bude moci říkat datadisky.
    • celoush
      "Downloadable content (DLC) is additional content for a video game distributed through the Internet by the game's official publisher or other third party content producers" -- wiki

      Třeba to ber tak, že DLC je něco jako podmnožina pojmu datadisk. Jde o jeho specifickou formu distribuce.
  • celoush
    Mě jako "bakera" hlavně potěšilo, že jsem DLC dostal zdarma... a za to fakt děkuji.
  • Keyz
    Škoda, že to je prostě malá hra. Tolik tam toho chybí oproti velké hře.

    Chtěl bych vidět, jak by to vypadalo, kdyby vybrali přesně tolik kolik požadovali a nic navíc.
  • todle mě teda moc nebavilo, ale proti gustu..
  • Zdravím může někdo poradit jak importovat postavu ?...po dohrání prvního dílu (nebo původní hry chete-li), tak když jsem nainstaloval Dragonfall, a v menu dal Continue, tak jsem naimportoval postavu jak jsem jí skončil, ale nepokračoval jsem dál v Dragonfall, ale spustila mi od začátku první hra, s postavou jak jsem skončil, se všemi skilly....to jsem nechtěl..)...když jsem dal hru novou a spustil Dragonfall, nešlo importovat postavu a začínal jsem charakterem od začátku s prvním levelem...? neměl jsem moc čas to studovat možná jsem to přehlédl, ale chci si to přes víkend zahrát, tak pokud víte, děkuji za radu
    • To snad ani nejde, ne? Tusim ze muzes naimportovat jen nabusenou postavu na zacatek hry, ve ktere jsi ji nabusil.
  • Celý tenhle nový Shadowrun mi připadá jako delší zábavná Flashovka - dobře se hraje , ale cosi podstatného tomu chybí .... Příběh ? Ne ... Složitost , asi ...Volby a možnosti jak se na správné RPG sluší ? Určitě !
  • Nesouhlasil bych s tvrzenim v recenzi, ze 10 hodin hraci doba neodpovida standardum. Me teda za tech 14E prijde herni doba adekvatni. Jako jo, ubehne to rychle a kdo je zvykly parit 8 hodin denne, pro toho je to jednohubka, ale pro nas, co si na hry udelaj cas tak 3-4 hodinky tydne, to je tak akorat :)
  • Thorar
    Hrajete někdo "papírový" Shadowrun?
    • Hráli jsme to s partou vždycky, když nás na nějakou dobu omrzel dračák. Je to parádní hra, ale vždycky jsme se k tomu dračáku rádi vrátili. *4*
    • Jestli hledas spoluhrace, tak podle me na Zatrolenych hrach nebo nekde jsem videl par inzeratu...
      • Thorar
        Ne ne, nehledám, jen mě zajímá jestli to někdo hraje papírově a i na pc *4* Ale kdyby někdo hledal tak může ještě zkusit www.d20.cz a www.rpgforum.cz
    • celoush
      10 let zpět naposledy *3*
    • ales.smutny
      Bejvávalo :)
      • Thorar
        Nejsou už lidi, čas nebo chuť? *1* Hraju s pár lidma Pathfinder a jednou měsíčně jeden den hraní se i po třicítce dá zvládnout *3*
  • Svět Shadowrunu mám rád. Hlavně kvůli jeho rozmanitosti. Můžete si do party vzít typy které vám vyhovují, případně žoldáky. Můžete si s partou vzít výbavu, jaká se vám líbí. Můžete si dlouhodobé parťáky vylepšit cyberwarem. Pokud to je i v téhle hře, tak si jí rád zahraju.
    • Jednohubka ... takže parťíky si vzít musíš , moc jich tam nebude a u těch kteří ti budou předhozeni na rozsáhlé úpravy raděj zapomeň a expi :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit