Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekdo na coop v SHANK 2? Mozek a mikrofon s sebou :)
    nick na steamu main_cz
  • Shank je nejlepsi CO-OPečko co jsem kdy hral....A ti co kritizuji tuhle hru tak musi byt pěkni ......! Shank 1 jsem si stahl ale dvojku na 100% koupím a doufám že vyjde i třetí díl!!
  • Ja som Shank hral niekedy na konci minuleho roka a je to jednocnazne jedna z naj hier co som mal tu cest hrat. Skvela odreagovacka, predstavuje dost velku vyzvu, uzasny oku lahodiaci art style. Proste perfektna hra. Skoda len ze vydana pod EA:P
  • Shank 1 byla super hra, která se hodně liší od snahy jiných studií nahonit grafiku a technické zpracování. Navíc co oldskooleři hodně ocení, je to, že se shank vrací ke konceptu starých automatovek. Jedničku jsem měl pálenou, protože první díly nikdy nekupuji. Dvojce ale už business udělám. Doporučuji alespoň zkusit !!! Ovladač nutný !!!
  • Shank je taková pěkně udělaná nuda.....
  • Ryba9
    Já si jedničku koupil v Humble Indie Bundlu takže mě ani na tolik nevyšla, ale ještě jsem ji nehrál :)
  • jo..8.holt budu o 10dolacu chudsi:)...odreagovacka jak má bejt. Kort ve dvou:)...
  • jednička byla parádní, hlavně coop byl velmi záživný. už aby to bylo
  • "Platinové trofeje" je blbost. Každá hra na PS3 může mít jen jednu (výjimkou je více plnohodnotných her na jednom disku, např. Prince of Persia Trilogy).
  • Nehral jsem ani prvni dil, kde se mi nelibily uz zabery ze hry, ktere vyvojari ukazovali, ale tohle i prijde docela zajimave. Vic je tu zobrazen boj. Vic chvatu, vic moznosti. Za 10 dolaru (resp. u nas asi euro) to vypada docela zajimave. Uvidim, jake bude demo a podle toho se rozhodnu jestli za plnou cenu nebo v akci.
    • Nevim jaký záběry z jedničky jsi viděl, ale chvatů tam bylo docela dost. A až na to, že ve dvojce můžeš něco sebrat ze země a hodit, tak je to hodně podobný. Takže doporučuju zahrát si i jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit