Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra mne docela pobavila, některé prvky mne vtrhli do dění, myslím tím připady, které mne drželi po celou dobu vnímání, jako při sledování seriálu Dr.House. Skutečně zajímavá tvorba při porovnání s dnešníma adventurama. Grafika neodpuzuje a naopak prostředí mi sedí do pojmu Sherlocka Holmese, jakoby některé chvilky připomínali samotnou knihu. Engine šikovný a pro adventuru naprostá špička. Akorát...při čtení článků a recenzí s porovnáním mého dojmu je třeba dbát důraz, co vlastně adventura je, připomíná mi to prvek s LA Noire, který se skrýval za adventurou a byl to výborný akční zážitek. Doporučuji těm, které baví Sherlock jako film, protože očekávání mé při řeknutí si "Sherlock" se naplnilo.
  • no nevím, hra byla pěkná, ale totální nuda. Vozeni a ruku, žádné hádanky, prostě klikni tady, klikni tam, spoj tohle s tím naprosto návodné, přišlo mi to jako hrát podle gameplaye.
  • Tak 1 případ trapas. Jako kdyby to psalo 10 leté děcko. Zabitý harpunou a musí mít sílu a ještě je tak blbý, že tam nechá svoji tabatěrku. Strašně těžký případ a ani nemá cenu psát, pozor je to spoiler.
  • Neni to špatná hra, ale předchozí část se mi líbila víc. Dalo se chodit i po městě, byly kratší loadingy, mělo to tajemnější atmosféru. Novy engine hře moc neprospěl.
  • Asi nejzábavnější adventura tohohle roku. Ono už vůbec vychází hrozně málo kvalitních adventur. https://www.youtube.com/watch?v=6AY1ZIK1SEA
  • 'Dakujem' autorke recenzie za dva spoilery, aj ked nie k tejto hre, ale k inym hram. Nebudem specifikovat.

    Uz nebudem citat ani recenzie.
  • To je herní tragédie. Vy tady vynášíte do nebe hru, ve který postava neni ani schopná přejít zelí v záhonu. Všude neviditelný zdi, dabing je otřesnej a všechny postavy vypadaj strašně nesympaticky. Rozhodně nekupovat! Fakt tady žasnu nad nějakýma vašema recenzema.
    • alladjex
      to nejsou recenze. lidi pisou, ze se jim to libi. jiny ze se jim to nelibi. to je na zivote to pekny,ze se mi nemusi povinne libit to same, co tobe,vis...
  • Vypadá to dobře ale hrál sem to hodinu nevím jestli pak nepříjde velký stereotyp že se rychle odkliká pár věcí a mise bude hotová, ale musím pochválit grafiku vše na ultra na pohodu a vypadá to skvěle a dabing nemá cenu ani zminovat, dokonalý prostě
    • alladjex
      ...
  • Inquisitor
    Hned bych koupil, ale bohužel mojí grafiku už to nepodporuje :(
  • Vynikající hra. Krásně to plyne. Jeden případ zhruba hodka deset.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit