Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Tak doufám, že se kvůli tomuhle nevykašlou na Beyond Earth, protože ten by potřeboval datadisk jako koza drbání a hlavně, že dělají na pokračování XCOM.
    • jj, mne tam chybí hlavne nejake sci fi ultimatni zbrane hromadneho ničení. kdybych vedel delat mody tak bych neco udelal, protože napady mam, ale nechce se mi učit delat s moderskymi nastroji
  • sid meier a kdo on jako je. nejlepsi herni vyvojar na svete je Dan Vavra. udelal uz jednu hru.
    • Už jí ale stačil asi 10x prodat s novým názvem a grafikou *1*
  • Může mi někdo vysvětlit, z jakového důvodu je téměř pod každým článkem nějakový hloupý provokativní komentář od lidí jako je TheGGG a dalších jeho "bráchů"? Proč s tím administrátoři Games.cz nic nedělají?
    • Ja uz jsem se nad tim taky pozastavoval, co ty lidi k tomu vede, jestli nejsou nemocni, ze musi u kazde hry vyblit nejakou offtopic sracku s pokusem o flame. Bohuzel redakce s tim nebude nic delat, protoze i flame diskuse = pageviews = vice shlednute reklamy a to je bohuzel to, co games.cz zivi. Uz jsem si premyslel, ze bych si udelal nejaky addon do firefoxu, kam bych si pridal ty nejhorsi existence a ono by to pak automaticky filtrovalo jejich prispevky, ale nevydelalo by mi to zadne penize, takze skoda casu :)
      • Blue.Shark
        Můžeš zkusit detroller od Ucha. Používám ho a od té doby je můj tlak v normě, z diskuzí se mi zobrazuje asi polovina příspěvků a celý svět je tak nějak hezčí *15* Stačí stáhnout Greasemonkey a vložit skript. Link zde: pastebin.com/ySDd3CMa
        • Ha, diky za tip, to urcite zkusim :) Otazka je, zdali mi ty troll prispevky nebudou chybet, clovek si pak tak nejak rekne, ze i kdyz jsem magor, tak zdaleka to jeste neni tak spatne :) A kdyz mam naladu, tak hodim trollovi nejakou tu kosticku :)
    • Chim
      Nevím jestli to něčemu pomůže, ale zkus použít tlačítko "nahlásit".
  • p.s
    proč to nemuže byt 3d? sword of the starts 2 ukazal že tahova strategie ve vesmiru muže byt i 3d
    • tak zrovna sots 2 bych radeji za vzor nedaval, to 3D je tam dost ukryty a pro bitvy nema prakticky zadny hlubsi vyznam (to stejny jen v horsim grafickym kabatku nabizi uz jednicka)
      • hral jsi sots 2? ja ne jen jsem videl nejake gameplaye. tak by mne zajimalo jestli to stoji za koupi. pry je to dobry
        • celkem odehrano 261 hodin, imho jednicka ma lepsi herni mechaniky, dvojka neni uplne dodelana, a asi nikdy nebude, pac to vydavatel vyvojarum zatrhl, ale hrat se to da docela dobre, i kdyz to obcas spadne

          pokud jsi to nikdy nehral, zkus radeji jednicku a dvojku kup jedine ve sleve
  • side dej nam už pokoj pls, dekujeme (poslední 2 civky byly tak primitivní že by se hodilo je portnout na konzole - to bylo zrejme i v planu ale pak se ukazalo že by to zole neutahly) *13*
    • Spis portnout na tablety. A i kdyz tablet nemam, dokazal bych si treba Civ 3 predstavit na tabletu :)
  • TheGGG
    Sid kdo?
    • miker17
      Ale no tak ... včera jsem psal ,že už hlouběji klesnout ve svých pokusech o trollení nemůžes. A zase si mě přesvědčil o opaku . Panebože takové ubohé trapárny ...trochu snahy v tom trollení.
      • eeeh, každý kdo má jiný názor než ty je troll?
        • "Sid kdo?" je názor ? To vypadá spíš jako tázací věta
          • mám názor na to, že ho neznám
            • miker17
              Tak to si velice proti-řečíš.... já so dobře pamatuji jak si psal v nějakém článku o Civu nebo Xcomu psal ,že se Sid na PC v*srat a dělat hry na konzole ... když už na ně udělal nový xcom. (Každé tvé slovo je a bude použito proti tobě....proto jsem i napsal trochu snahy. Protože to hodně dlouhou dobu vypadá že v každé disk. měníš svůj názor)
            • Nebuďte hned zlý na mladší neznalé. Pokud netrolíš, tak je to člověk co dělal hry od 1982 až do teď. Hlavně serii Civilization. Pokud jsi troll, tak to nebylo trollovací, ale imbecilní.
    • BoB.2
      Legenda
  • Ta kocábka mi připoměla Normandy *14*
  • Tak doufejme, že to nebude jenom další Civ, tentokrát ve vesmíru.
    • Chim
      Obávám se že bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit