Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klobouk dolu proste bomba :)
    *1*
  • Super video, zpocatku jsem tusil, ze jde o drona, ale cca v polovine jsem vazne pochyboval, jestli to neni vymodelovany pocitacove - i jak chodi ti panacci to vypadalo jak na PC. Super
  • Supr. Fakt povedené. Pózy mrtvých a chůze jsou přesné, jak vystřižené přímo ze hry. Pohyb vozidel byl také velmi podobný. Já tam tu hru opravdu viděl a bavilo mě přemýšlet, jak asi probíhalo natáčení takhle v reálu *1*
  • Sr_Lobo
    Konečně se ta grafika někam pohla *15*
  • del0
    Dobrá práce. Na některejch místech sem fakt pochyboval, jestli je to natočený.
  • x_ander
    V mém rodném městě se točí takováhle paráda a já o tom nevím? Krucinál :)
    • vlastik.plaminek
      A já si říkal, že ta první část před Busted je mi nějaká povědomá. Cesta k Rose, stavebka a hřiště. Borci tam mohli přidat i nějaký drug deal u integry *1*
  • Tleskám! To se opravdu povedlo :) Až mi málem nostalgická slza ukápla po dlouhé době zase slyšet ty zvuky :D
    • Jsem na tom podobne, to byla doba, kdy me jeste GTA bavilo :) Fakt pekne..
  • https://www.youtube.com/watch?v=2aEsr_2Cfp4

    tohle je mnohem lepší
    • me to lepsi neprijde,spis dost suchy
    • nemůžeš srovnávat FreddieW a amatérské video
      • Asharak
        On je taky amatér kdyby něco *3*
        • Jak může bejt amatér když má video s 16M zhlédnutíma? + určitě má další. To už asi nechodí do práce když má 16 tisic $ z videa :D
          • To video je asi čtyři roky staré... ale jeho kanál má 1 165 520 973 shlédnutí, takže to o něčem vypovídá.
  • C-BEAM
    Je to super ale mohli celý záznam trochu zrychlit, bylo by to blíže ke hře a rychleji by to odsýpalo.
    • Ale takhle si to vic vychutnas.. a uprimne, rychleji bych to asi ani nechtel.
  • Hezký, to když se tak někdo nudí s novým dronem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit