Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pro někoho je tenhle moderní styl "adventur" lepší i když zase tohle je firma co udržuje ty starší adventury asi při životě. Pochybuji že to jae až takové přímočaré jak Twell tale games - když už jsme u nich nevzpomínám si jestli byl Batman recenzován nebo se čeká až na celou sérii ( která už bude zachvíly u konce) *7*
    • Co to meleš, ty vořechu?
      • ravux
        On to taky nema v zivote jednoduche...
  • Ta hra není vůbec špatná, jen se člověk musí holt smířit s tím, že je to jiná než klasická adventura - copak na Telltale někdo nadává za to, jaký mají jejich hry gameplay? Za mně alespoň 7/10, produkční hodnoty hry jsou vynikající a příběh taky.
    • Ostatně není zřejmě náhodou, že na zahraničních serverech sklízí hra pozitivní hodnocení.
  • Je to asi prvykrat, co suhlasim s Luckou. A to vo vsetkom.
    Hra zacne krasne, clovek by sa aj roztopil na stolicke. Lenze potom pride 6 hodin drsnej nudy/vaty, ktora casto nedava ziadny zmysel, aby zase skoncila krasne dojemne, ako zacala.
    To iste plati pre zvysne postavy. Jednu chvilu tu su, potom su prec, potom sa znovu objavia a hrac z nich vlastne nema vobec nic.
    Bud sa na tejto hre skrtalo na nespravnych miestach (chcelo by to - lepsie podany pribeh v Silence, lepsie vykreslene postavy, lepsie hadanky), alebo to takto chceli od zaciatku. Nepaci sa mi ani jedna moznost :)
  • Skvela recenze, Lucko.
  • Co je to "exemplární příklad"?
  • Lucka naprosto potvrdila můj dojem z dema na pohled hezká, ale absolutně bez jakékoliv výzvy pro hráče.
    • Prosímtě, popiš mi definici té tvé výzvy? To chceš, abys u hry vypustil duši a propotil trenky?
      Dneska je to samá výzva, samé hardcore gaming a já nevím co. Kde jsou ty časy, kdy se prostě jen hrálo? No dobře, teď zní jak rozmrzelý nostalgický dědek.
    • Lucka nebo hra? :)
  • MickeyMutant
    Paradoxní je, že ač se jim podaří zachránit kouzelný svět Silence a vrátit se do reality, stejně je zabije bomba, až vylezou z toho krytu.

    Jinak letadla jsou podle siluety očividně Junkersy Ju-88 Dreifingery, takže je bombardujou fašisti, svině.
    • Pan warezák už to vysmahnul.
    • maros.goc
      až na to, že sa to tak neskončilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit