Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý feeling jsme tu už měli ... mi stačí aby to bylo o fous lepší než Interstate 76 a jsem zpátky na poušti ; ) *5*
  • Stejně byla totální blbost vydat to ve stejný den jako MGS V.
  • Sakra tak jsem si to koupi v přepočtu za 615 Kč digitálně snad to nebude úplný bullshit....
  • Ja dal vcera tak hodku. Omezeny animace postavy spolu s pohybem a herne standartnim, tudiz strasne invazivnim a otravnym interface (vsechno interaktivni voikonkovany, neustale se menici funkce tlacitek, takze ovladaci schema stale na obrazovce, ovci cile od ikony k ikone). Neustale vyskakujici nejaky statisky splnenosti dany lokace — BANG! Tato lokace na 100% "prozkoumana". A neni mozny UI balast vypnout... Cerstve dohrany Everybody's gone to the Rapture Maxovi taky nepridava.

    PS — Da se krabicovka, jiz bez ochranny folie, koupena z netu, vratit v ramci 14 denni lhuty?
    • No ja sem se teda na hru tesil,ale co tak procitam,tak zadna slava,ale stejne ji chci:D
      Ps- nene, patri to do vyjimky ze zakonu,coz je celkem pochopitelny:D
      • MADMAX-SAVE40-MADMAX

        Green Man Gaming ;)
  • hoj i piráti se dočkaj, nebo spíš ti co nemají peníze hehe
    snad se to rozlouskne co nedřív *6*
  • Já ještě musím počkat na crack. To vytuněné Denuvo je tvrdý oříšek.
    • Scum of the Earth *7*
    • pak se divite když firmy delaki ruzne preorder akce a vydavaji hry na pc se spoždením
      • Já se divím ? Nikoliv...avšak ovečky, které hru zakoupí tu budou vždy. :)
        • nightborne
          Zaplatit někomu za produkt, který vytvořil svou prací, ach, jak přízemní... z toho jednou vyrosteš =).
          • Mohl jsem si koupit steam klíč zhruba za 500, ale dám to radši za karton cigár...
            • To nekouříš moc dobrou značku...chudáčku *1*
            • Cíga ukrást nemužu to bych šel do basy, ale software ma každý u prd*le :)
            • Takže si více ceníš smradu a vdechování kouře než finančního ohodnocení něčí práce? Zajímavá diagnóza :)
              A není škoda za ty cigarety platit? Nebylo by lepší je taky ukrást?
              Těch peněz, co bys ušetřil...popřemýšlej o tom
            • Jack1947
              Tak to si borec *7*

              Radši bych dal za nějakou hru než si zmrvit navždy plíce, navíc je tostále dražší... dražší.
          • Jack1947
            Já aspon mám částečnou obhajobu v tom že jsem student chudý jak kostelní myš... navíc času dost. Jak už jsem psal aspon se mám na co těšit.
            • Jack1947
              Já nejsem nebo nepatřím do mladiny co chlastá a budí po nocích slušné lidi takže tohle srovnání, ke mne moc nepasuje.
            • Stačí nebýt líný a jít na brigádu. Místo toho, aby omladiny chlastaly v noci po ulicích a budili slušné lidi, z nudy vymýšlely nesmysly, tak něco zajímavého a prospěšného dělali, to ne...
            • nemístné to už tady není, ale postrádáš chápání toho co je to sranda.. jestli to měl být vtip, tak to bylo víc než tragické
            • Jack1947
              Tak sry jsem tě nechtě urazit, jenže to si nemyslel mne co?... prostě je ignoruj takové jednání samozřejmně nepodporuji. Jen si občas dělám srandu to snad není nemístné? nebo jo.
            • nightborne
              Ale tohle samozřejmě beru, kdo si taky nikdy nic neupirátil, když prostě absolutně neměl šanci si to dovolit koupit... ale něco jinýho je ještě k tomu urážet lidi, kteří si to dovolit můžou, to je naprosto přízemní ignorantství - smíchaný s troškou tý zdravý český závisti, mám takovej dojem. Ale co já se rozčiluju =).
    • Jack1947
      Zatím máš možnost si to aspon "odemknout". tvrdý rozhodně ne ale oříšek to je to bez debat. CPY to jistí *3*
      • Jasně brácho odemknuto mám i společně s MGS V, které ma Denuvo rovněž, nicméně Denuvo je trošku updatované (loophole), takže způsob jak crackovalo CPY dosavadní hry nefunguje. Může se to protáhnout na dlouho. :) Dneska mě i chvíli napadla taková nerozvážnost, že bych to koupil...směšné :))
        • Tyhle troly bych prostě mazal a banoval, případně se pokusil podle IP vypátrat a nahlásit policii *5*
          • A policie co? Se ti vysměje, s čím to otravuješ. Prosím tě nedělej tady ze sebe debila.
            • Běž si vydělat pár stovek na hru tvl a nespamuj to tady debilníma příspěvkama kde se snad vytahuješ nebo co..?Jdu a koupím ne?A když už teda stahuju,páč sem King of crack,tak se s tím tady nevytahuju,ne?Dost lidí to totiž nasere ty blbe *16*
            • Nemáš vůbec, ale vůbec ahnung trubko *3* jasný že pár malých ubohých zlodějíčků policii nezajímá, ale vydavatel by vás mohl na popud preventivně potrestat, kord když se tady veřejně jak největší hlupáci přiznáte *5*

              Nemáš na to, tak nekraď a běž na brigádu.
  • mě dneska tak pekele boli hlava :/
    • to bude tumor *2*
  • BoB.2
    A maká se na češtině *5*
    http://www.mujweb.cz/farflame/madmax.htm
    • N0isy
      Ty to pořád potřebuješ? Kdyby ses místo toho neustálého prosení o češtinu koukl na pár anglických slovíček, tak už by z tebe byl expert. *7*
      • Tak BoB je starej cestinar herni. A je to jeho věc, rozumíš, když se anglicky ucit nechce/nemůže/nepotrebuje/nebavi ho to, tobe je po tom uplny kulovy. Tohle vecny poucovani od lidi aby se někdo naucil anglicky miluju (ja umim celkem dobře) nikdy v zivote by me nenapadlo nekomu cpát podobny kydy. Je cech, mluvi cesky a chce hrat cesky, jestli te to seere odstehuj se do ameriky a budes mit klid. Ale takhle to byva když někdo něco studuje, třeba tu angličtinu tak ma pak potrebu cpát kazdymu aby udelal to samy, pac s tim ztratil část života a zrejme nemůže vystat ze by si někdo hral v pohode hru v cestine, když se mu chce.
        • Jack1947
          Cpát ne ale nechápu jak někdo může hrát hry bez češtiny když aj neumí... s čecháčkama jdi do háje nebo tak, "jsem čech tak se bude prodávat a dělat lokalizace nebo nebudu na truc hrát hry hah"!

          Jasný tak neberu že někdo se jí neučil třeba rodiče neumí anglicky protože měli bolševika kterého nesnášely atp...
          To chápu nicméně u her je to důležité opět se musím odvolat na 90 léta a satelit který mi hodně pomohl ( koukal jsem i na RTL - a anglicky (Super RTL)umím kdežto němČINA je mizernější...) nemám jí navíc rád to sem se jí i "učil"...no nic hlavně že znám angličtinu a stále se učím ty jo to pak nemůže hrát online hry tam v češtině by moc nepochodil.
          • Rejsek
            Co ty to vlastně studuješ, Jacku? Hádám, že čeština to asi nebude. Nechci ti nic říkat, ale místo toho špatně srozumitelného plácání, tady na diskuzi, bys měl víc číst knížky a kultivovat svůj psaný projev, protože z toho kolikrát až krvácejí oči, když to má po tobě člověk číst. Říkáš, že jsi chudý student. Takže zauvažuj, k čemu ti bude, že umíš anglicky, když tě pak zaměstnavatel, po přečtení motivačního dopisu, napsaného tímhle stylem, pošle do řiti?! Za minimální mzdu si moc her nekoupíš. Vzhledem k tomu, jak se tu prezentuješ soudím, že ti sebevědomí nechybí, takže to neber jako urážku, ale jako konstruktivní kritiku...
            • Jack1947
              Už jsem to psal že studuji Vyšší školu propagační grafiky a reklamy nebo jak je to jméno.SVOSUR.

              Bohužel jak píše delší slovní spojení, nebo věty začnu se ztrácet protože myslím, stále dopředu a beru to tady spíš jako chat. Já sám si práci taky moc neslibuji... nevím jestli bych zrovna měl něco psát atp... samozřejmně kdyby jo dal bych si záležet víc nebo bych vyhledal něčí pomoc.

              Minimální/maximální mzda je beztak jen pojem který v čr moc nefunguje... a tak dále.

              Jinak, sebevědomí zas tolik nemám, jen se snažím jakž takž debatovat.
          • ty jsi taková nicka , až to není možné ...
            • hh hodnotna diskuze opet :))) Bez čestiny ani ránu u hry kde mas na mape bod kam musis dojet, dalsi bod k cemu dojis a co udelat nebo zabit :)) prsote open world kde se neda ztratit ani nic vynechat lol a k tomuhle cestinu? na mape mi blika tecka kam mam dojet dojeud a blika mi dalsi atd atd :)))))))))))))))) vy jste Jokeři....
          • Rodiče neumí, měl jsem bolševika a stejně anglicky umím... Jak je to možné? Že bych jen nebyl líná veš? To je možná příliš lehké vysvětlení že? /yawn
            • Jack1947
              Nebo nechtějí, fakt se v 50 a více let nebudou učit jazyk který stejně nepotřebují... ale já jsem nicka... aspon že tohle má své opodstatnění.GZs.
          • " třeba rodiče neumí anglicky protože měli bolševika kterého nesnášely atp... "

            Nesnášely? Jacku, ty máš dvě matky? Najednou mi všechno dává nějak větší smysl *2*
            • Jack1947
              DEj už pokoje, ty otravný trolle beztak si jedna tataáž pakáž s multiadresou a multinickem a multi vůbec vším inkognito bych taky zrušil tfůůj. Jen to dělá bordel...
      • BoB.2
        Já nikoho neprosím?
    • Sr_Lobo
      Priznavam chvilkama by se hodila, ten postapo slang neni uplne vzdycky stopro srozumitelnej *3*
  • Sr_Lobo
    Zatim sem to hral tak dve hodky a sem fanda fimovy predlohy (stary i novy).
    Neni to zly, ale oproti ocekavani trochu zklamani: grafika na max, ale nevapada podle toho. Par bugu se objevuje (treba semtam kurzor na obrazovce, nebo pro skipnuti cutsceny staci zmacknou cokoliv i kdyz to ma byt jenom E). Skakani jenom tam kde to je povoleny (to me stve fest), pouze kotoul. Jizdni model je fajn. Souboje sou vcelku prijemny, ale zatim moc jednoduchy (zacatek mozno se zmeni). Dalsi divna vec je, ze sem si nevsim moznosti zvolit obtiznost, ovladani smrdi az moc konverzi z konzole a to nejhorsi, ze je z toho proste cejtit nedotazenost.
    Urcite jeste nehazim flintu do do pouste a doufam, ze se toho dost povede vyzehlit nejakym patchem, coz se vsak u hernich prvku, ktery sem zminil asi tezko povede.
    EDIT:Zapomel sem zminit, ze jeste vcera jsem videl prodavat steam digitalni klice za nejakych 14-15ecek, coz samozrejme skoro vsechny tyhle nedostatky dokaze postavit do uplne jinyho svetla, neli nektery uplne"odstanit".
    EDIT2: Tak cca 6 hodin za mnou a vidim to zase trochu jinak. prijde mi, ze grafika vypada lip a lip jak se dostavam z prvniho "segmentu" mapy, jak nepratel, vozidel a novych charu. Zapomel sem zminit, ze optimalizace je teda hodne povedena zadny sekani nebo propady. Pribeh ac beckovej, tak dobrej a hlavne odsejpa. Levelovani, grindovani a sbirani srotu je smysluplny (alespon zatim), protoze to vypada ze furt bude co vylepsovat a ty vylepseni taky sou znat. Obtiznost se zacla zvedat coz je super (naivne sem si trumfnul na konvoj nacez sem byl rad ze sem jeste zdrhnul :). A na zaver to nejdulezitejsi je to chytlavej sandbox a hrac si rika to klasicky "Jeste zajedu znicit tamhletu osadu....Jeste nasbiram tamhleten srot.... Jeste rozsekam tamhletu hlidku a pak pudu spat".
    Konec hlaseni mistniho rozhlasu *4*
    • Skaces pomoci CTRL. Jinak ale vicemene musim souhlasit s tim co pises. Mozna bych pridal ze me zatim docela bavi pribeh (taky po cca 2 hodinach hrani). A pak se mi nepozdava ten divnej utok "uklouznutim" do boku.
      • Sr_Lobo
        Dik za pripominku k tomu skoku, akorat sem si nevsim ze by to k necemu bylo (jako chytnuti se hrany) proste nejaky climb pravky, ale chapu ze to neni Shadow of Mordor nebo Assassin *4* . JJ to s tim "ramem" kdy autem flaknes do toho kdo jede vedle tebe je vcelku divnej pohyb.
    • Jack1947
      Suma sumárům, vyplatí se ještě nějakou dobu počkat. Ok.
  • @RedEagle

    Sakra ja sem te chtel vyhlasit, ale uz jen fact ze si nekdo pamatuje tuhle SKVELOU hru je neco neskutecnyho :D

    Si jeste pamatuju jak sme pak jako mali tardi parili porad dokola demo 82ky :)

    Jinak mad max neni vubec spatna hra, mam odehrano jen cca 5h tho

    (koukam PORAD se na games.cz banuje ani poradne nevim za co a PORAD je obejiti tohoto systemu jednodussi nez cikansky mravni rad)
    • 82 je krasny priklad totalne zpackaneho pokracovani

      76 mela pribeh, perfektni fyzikalni model, ovladani i upgrade auta

      Z 82ky udelali tupou strilecku, pocit toho ze to auto ma nejakou hmostnost a pusobi nejake fyzikalni vlivy zmizel a dodelali to neskutecne hnusnyma animacema jako od deti ze zakladni skoly
    • Jack1947
      Tebe banují? *8* no teda, to jsou prevíti.

      To jsem rád že to je lepší než zlý jazykové tvrdí v některých recenzích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit