Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však on už warez svět nějak vymyslí jak hrát offline a ušetřit se vypnutí serverů po třech letech :)
    • Jo a zadarmo .. *14*
      • Jestli je kus kodu hry na serveru, tak se warez muze pokakat a neudela nic, pokud neudela emulator.
        • WoWko je na serveru cely a vesele se hraje ...
          • No vzdyt pisu pokud neudelaji emulator. Druha vec ale je ze srovnavat wow na free a na ofiku je jak srovnavat parek z 90% mouky a 10% kopyt s kusem hoveziho masa. *3*
  • Najdete si holku/kluka. Zacnete uzivat zivota dokud jste mlady a vykaslete se na hry. Uvidite ze je to lepsi nez se porad nekde hadat kvuli kravinam :)
    • looooooooool holki fuuuuuuj neumeji hrat COD!!!
    • A co když už manželku mám, co potom? Ona moc ráda vidí, jak hraju s kámošema doma hry přes net, než abych si šel s nima sednout na pivko. Je to levnější a dokonce jsem víc času s ní. :)
    • Takovy nesmysl.
  • Díky té nutnosti být stále připojený k internetu si to stáhne ještě více lidí *1* *15*
    • Jestli to ale vůbec půjde.. Aby to nebylo jak s WoW nebo Diablem :)
  • hmm, zase reci o tom, jak je komunita dulezita...blabla BLA! to same rikali i o BF3. a jak to dopadlo? 4 placene DLC a vyvojarsky balicek nikde, zadne mody, NIC...
    • U BF3 rikali od zacatku ze zadne mody nebudou.
  • Žili byli kdysi dva pati. Jeden to myslel telepaticky a říkali mu telepat, druhý to myslel polopaticky a říkali mu polopat.
  • Nikde som sa nedočítal o minimálnych HW nárokoch. Viete niečo o nich?
  • Je mi jasné, že asi dostanu nějaká ta mínus, ale musím prostě říct, že jako velký fanda SC4 jsem z vizuálu nového SC zklamaný. Moc jsem se na nové SC těšil, od prvního videa jsem si říkal, že to snad jsou ještě základní modely bez textur a že s tím ještě budou něco dělat. Bohužel. Když se podívám, jaký detail má SC4, tak mi nové SC nestačí. Je to prázdné a můžou to okecávat jak chtějí. Připomíná mi to teď CitiesXL. Stavebně mi víc vyhovuje SC4 už proto, že když si natahám silnice, kde se mi líbí, prostory v ostrých úhlech mezi nimi ničím pořádným nevyplním. Připojení a Origin mi nevadí, doba je prostě taková, vyhnout se tomu nedá, než se zase zjistí, že to nebyla dobrá cesta. Hrál jsem SC4 také proto, že mě těšilo dívat se na to, co jsem postavil. Tohle mě prostě nenadchlo, čili zřejmě to půjde kolem mě, jako Societies. Škoda.
    • JJ, typický problém současně možné 3D grafiky. Taky mi vizuál nového SC nevyhovuje. SC4 se to nemůže v detailnosti a vymazlenosti vůbec měřit. A ty prázdné plochy kolem pozemků jsou fakt hrůza (ale to mělo i SC4 bez módů).
    • Taky jsem byl trochu skeptickej když jsem viděl videa atp. Pak jsem si zahrál uzavřenou betu a změnil jsem názor natolik,že jsem předobjednal... :)
    • nemá to zlú grafiku len je to tak štylizované, štylizovaná grafika pomalšie starne mne osobne sa to celkom páči, je to vec vkusu
      • Pomaleji stárne, ale rychleji se okouká. Tak to vidím já.
  • ja som z oficialnych gameplayov na youtube pochopil že mate jednu velku mapu kde možete stavat rozne mesta a pozvať priateľov aby na tej mape stavali svoje mesta. Je to tak? Lenže ja by som chcel aby sa dalo obchodovať aj s ostatnými hráčmi ktorí si stavajú na vlastných mapách, neviete či tam také niečo bude?
    • aby som sa opýtal inak, budú tam regióny a v tých regiónoch mestá. Ale či tam je možnosť kooperovať a napr. zdielaľ suroviny, služby alebo financie aj mimo tých regiónov, nejaká "world map"?
      • Tos ma tam byt globalni burza, ktera se bude ovlivnovat dle nabidky a poptavky.
  • Je to skoda. Zo vsetkych tych clankov a rozhovoroch s vyvojarmi som na hru celkom zvedavy, ale inac predpokladam, ze sa mi nebude pacit. A to uz len preto, ze nie je ako predosle simcity. Keby boli vyvojari stavili na to, co uz funguje a co je u hracov popularne a nerobili take zasadne zmeny, malo by to vacsi uspech. (odhliadnuc od nemoznosti terraformovat, postavit metro, always-online DRM a originu) Na druhu stranu, mozno sa im podari prilakat zakaznikov ineho typu. Tak im drzim palce, ale zrejme si to nekupim. Ostavam pri SC4.
  • je vam snad ale jasne, ze se o zadnou sim-hru ve videu nejedna? na cryenginu 3 to sice je, ale jde o software na tvorbu interaktivnich 3D modelu a prostredi pro prumyslovy design... google "enodo"
    • blik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit