Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak super konečně se to bude dat stahnout :D *16*
  • MickeyMutant
    "Update 10 navíc přinese do SimCity oficiální offline mód pro jednoho hráče. Takže už žádné povinné připojení k internetu, ale standardní spouštění kampaně, i když vám třeba zrovna vypadl internet."

    Vida, ani rok to netrvalo*4* Pamatuje si ještě někdo tenhle tweet: "The game was designed for MP, we sim the entire region on the server so this is just not possible." A tak se jim v Maxisu zas podařilo nemožné.
  • shadow
    Sérii SimCity jsem měl moc rád už od prvních dílů. Na tenhle jsem se i podle materiálů, který se v průběhu vývoje dostali na světlo Boží, docela těšil. Ovšem výsledek je podle toho co jsem četl a slyšel od kámošů, co to mají, prostě neodstačující. Ačkoliv všechno před vydáním svědčilo o opaku.
    Inu, asi jde EA/Maxisu líp marketing než dělání her :)
  • Mě by spíše zajímalo, jak poznám, že nějaký konkrétní mód splňuje tyto podmínky a budu mít tak jistotu, že ho mohu využívat aniž bych mohl být za to potrestán. Bude snad nějaká centrální evidence všech těchto módů nebo existuje snad už dnes nějaká stránka, kde jsou tyto módy prezentovány?

    Díky moc za info
    • Bych rek, ze offline rezimu si muzes modovat co chces a jak chces ... klidne ti muzou simove behat po meste nahy ... (bych tak nejak cekal, ze to bude jeden z prvnich modu)
  • cumpi3
    Tak...hezky "offline mod" *1*
    • smejki
      stejně to furt bude facebooková blbina. Větší mapy ani offline singl to nezachrání.
      • Jako, mně by se vetsi města hodne libily a zahral bych si to klidně jen kvůli tomu znova.
      • prudislav
        to asi jo ale s offlinem budou modeři mít lepší šance se to pokusit opravit aspoň pro offline ,ale tyhle mody asi nebudou splnovat oficiální podmínky a budou rozlezlý po neoficiálních webech
        -> podle mě přišel offline režim už trochu pozdě
        • Už si asi spocetli, že vydelali dost, tak ted makaj na verejnym mineni a "povolili" kopirovani :D

          Jen vtip.
  • Já se tak těšil když oznámili SC5, no a výsledek všichni známe. Sim City 4 Deluxe nástupce asi mít už nikdy nebude. Modeři z toho asi polosimulátor stavění města neudělají, když základ je takový "zvláštní". Velká škoda.
    • XorxoxTalarius
      Ale neni to nemozne, moderi dokazou kolikrat tolik ze rozum zustava stat. Prece jenom se staci podivat treba na Dark Souls, kde dokazal jeden moder zvladnout to co studio udajne samo nezvladlo.
      • Jenze moderi nebudou modovat gamesu, kde je omezuje vydavatel. Na to se vybodnou, uz jen proto, ze by neustale nerazely na "tohle ne" ... "semhle ne" ... "takhle ne" ...

        Sak se bez podivat na nwn ... tam mas editor primo ingame ... ale je to vpravde tragicky. Odehral sem par hracskych qstu ... a defakto je to vsechno najedno brdo. A neni to tim, ze by se hraci nesnazili ... ale ze mi to ten editor proste neumozni udelat jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit