Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Tohle vyloženě potěší. V návalu velkých opakujících se her.

    Skvělá hra a navíc i částečně vzdělávací, když člověk vidí válku z pohledu civilistů.
  • StanleyCZ
    Paráda, tahle hra si to rozhodně zaslouží!
    Nějakým záhadným způsobem se mi podařilo takřka bez úhony přežít na první pokus. To napětí, když už tušíte, že se každým dnem blíží konec války, je k nezaplacení. :)
  • Popis zní hodně lákavě, ale asi bych neměl nervy na to, hrát to. *4*
    • tak se zapnutym cheatem na nesmrtelnost *1*
  • Bylo by pěkné, kdyby vydali nějaký modkit, to by potom byla ultimátní hra.
  • Chim
    Jen více takových her. *3*
  • Gratuluji vyvojarum, tahle hra si zaslouzi uspech *4*
  • hru muzu jedine doporucit valku se mi teda podarilo prezit asi az na patej pokus *1* , ale nejaky udalosti treba kdyz vam v zime ukradnou banditi vsechno jidlo a vy kuli tomu umrete dokazou opravdu nastvat.
  • Vynikající zpráva. Blahopřání vývojářům. Já si hru budu kupovat po Vánocích. Skvělá hra.
    • Chápu, že jsem dostal mínus za evidentní upirátění hry. Hru jsem si vyzkoušel a protože je skvělá, tak si ji budu kupovat. Mám ale dohodu v domácnosti, že do Vánoc nic nekoupím, protože jsem letos už kupoval dost.
      • Určitě lepší si tu hru sám zkusit, i když upirátěnou, než se okrást o ten první dojem a třeba se podívat na letsplay - ten moment překvapení pak už nic nevrátí, i když si člověk tu hru koupí třeba stokrát, prostě už to je pryč když to pak člověk zapne a předtím to viděl na youtubu. Já to dělám taky tak, a znám spoustu inteligentních hráčů kteří to řeší stejně - zkusit pirátskou verzi, pokud se mi alespoň trochu líbí, warez odinstalovat a hned koupit - anebo počkat až budu mít love a koupit potom.
  • Pro mne osobne hra roku :)

    Ze zacatku se to muze zdat tezky, ale po par dohrani Vam hra ukaze, ze zacatek byla jen legrace.

    Zacit se 4ma lidma v zime bez niceho je velka sranda :D
  • Je pekna. Obcas jen frustrujici, protoze mi take neprezili *1* Ale jinak vyborna vec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit