Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC, prology, updaty. Ach jo *9*
  • Dohrali to bez problemu, protoze na bugy kadi pes.
  • Veny
    Pff... místo vydávání DLC by měli radši opravit tu hromadu bugů. Měl jsem tu čest si "zahrát" během free víkendu a takový odpad bych něchtěl ani zadarmo, natož abych přikupoval DLC.
    Šťastní ti, kteří dohráli hru bez problémů. Věřím, že pro ně to byl solidní zážitek.
    • deathfish
      A to bylo někdy teď ten free víkend? Pokud to bylo třeba minulý měsíc, tak je to škoda. Člověk by si myslel, že ty hlavní bugy už odstranili po takové době.
      • Veny
        9-11.9.
        • deathfish
          Zajímavé, asi se jim na to všichni vysrali a tak neměli nikoho, kdo by jim o těch bugách (buzích?) řekl *1*
    • Hraješ zdarma a ještě remcáš, "koukejte se soudruhu zařadit do fronty" :)

      Co si budem povídat, hra je sraczka a to jsem to zkoušel hrát na 3x, nejhorší je, že to nemá snad ani jeden aspekt, který by se dalo vyzdvihnout. - tedy pokuď nebudem brát v potaz enormní hype kampaň, která nás měla navnadit na top střílečku roku.
      • Veny
        Remcam, no... mam nahráno 1.5 hodiny. Půl hodiny bylo samotný hraní, další půl hodiny jsem zjišťoval, proč se mi neukládá nastavení grafiky a zbytek jsem strávil běháním od posledního chcekpointu na místo, kde se po animaci hra zasekla a pro rejpaly ne, nejsem jediný s tím problémem a ano, asi stovka dalších her mi na mojí mašince běží bez problémů.
        Princip hry může být fajn, pominu-li, že je to vykradený far cry. Jen je to prostě nedodělanej šit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit