Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JRC je předražený. Nakupuji jinde ;)
  • VortexCZ
    Ať tam nejdřív dosadí prodavače, který budou mít všeobecný přehled a ne jen o PC scéně, případně jen PS3/Xbox. Když tam přijde máma, co chce koupit synovi hru. Většinou jí je nabídnutá buď fifa, nebo nhl. Nikdy se prodavač nezeptá na zájmy, koníčky, věk...
    • Chim
      Možná už je na čase si začít hry kupovat sám, bez maminky.
      • VortexCZ
        Tahle zakaždoucenuvtipná reakce nemá nic společného s problémem, na který upozorňuju. U vás v ghettu, je možná běžné, že se předškolní děti poflakují do tmy venku, ale všude jinde to běžné být nemusí.
  • taky sem kupoval uz pred nakejma rokama kdiz visel duke nuke 3d xD to byli casi ale proboha lidi je rok 2015 dneska kupuju jen limit edice kdiz tam neco je dobreho a to si obednavam prez internet a hesky mito dovezou az domu a vite proc protoze je rok 2015 a ne rok 1995 kdiz ste si museli dojit do obchodu pro hru sorry za cz
    • To je sice pravda, ale když je tam ta možnost hru jim prodat a na protiúčet si koupit jinou...občas toho využiju, i když mám nejbližší jéercéčko 50 km (kolikrát se mi nechce čekat a hru musím mít "hned" :)) ačkoliv je pravda, že teď mě celkem nakrkli se snížením slev pro věrný zákazníky, dřív bylo 5%, 10% a 15%, kdežto nedávno to zkrouhli na 3%, 5% a 10%. Těch patnáct bylo docela dobrejch, i když je taky počítali až po započítání protiúčtu.
  • Pojem krabicovka je stejně, až na pár výjimek ve formě sběratelek, anachronizmus z dob kdy hry byly opravdu v papírové krabici a ne jen ve standardním obalu na DVD s pár papírkama uvnitř s kódem pro Steam.
    Pro někoho to možná bude jen nostalgické blábolení, ale absenci tištěných manuálů, které by dnes v samostatném prodeji stály víc než samotná hra (viz. třeba: http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/ciu/4f/0a/294451c88da02912e0563210.L._SX385_.jpg) se mi podařilo vyřešit až díky tabletu. Do té doby jsem byl nucen zničit několik stromů, tři vlastní tiskárny a několik zaměstnavatelových, abych si mohl v manuálech listovat i během hraní...
  • Na steamu mám necelé dvě stovky her, veškerá CD co jsem měl jsem nechal při stěhování u rodiny. Krabice jsem povyhazoval ještě dlouho před tím. Na tyhle věci nemám místo a ani je nechcu nikde u sebe vidět povalovat.
  • Jack1947
    Síť herních obchodů ,Wuut??? *8* *13* *12* *7*
  • JRC je cool, dobrá barva obchodu a u nás vždy takovej vlasatej hypík, ze kterým kecám o CoDu.
  • Klobasor
    Se divim ze to porad jede, v dnesnim svete rychleho stahovani a smesnych cen klicu na netu. Skonci to jak hudebni cd, dvd. Pokud neprinesou nejakou pridanou hodnotu tak zaniknou driv jak do tri let..
  • Krabicovky maji radu vyhod.

    1) Jde si je pujcovat mezi kamarady a sdilet s nimi naklady na hry.
    2) Jde koupit/prodat v bazaru, JRC muze rozjet ve velkem odkup a opetovny prodej her, je to levne a clovek se muze zbavit her, ktere se mu nelibi.
    3) Dnes jsou hry obrovske a disky na konzolich male. Z BluRay disku jde hrat prakticky okamzite (zadna zdlouhava instalace) a to ani nemluvim o tom, jak dlouho trva stahnout treba 50 GB.
    4) Casto je retail levnejsi nez digitalni distribuce.

    Na Vite a PS3 preferuji digitalni distribuci, ale u PS4 z duvodu 3) uvazuji, ze zase prejdu k retailu.
    • To bohuzel o vetsine krabic davno neplati. Realita je spis ta, ze dostanes placku s (pri stesti) 1/2 roku starou verzi hry, ktera se nejspis uz ani nebude chtit opatchovat, a stejne budes muset klic regnout na steamu/nekde jinde.

      Jop, levnejsi to bejva skorem vzdy.
    • Blbý pak je, když si člověk koupí krabici a hra se mu stejně nainstaluje přes Steam, takže si o bodu 1) může nechat jen zdát :o)
      • On hovoří o konzolích, kde to vázání her na účet neexistuje a celkem pochybuju, že i u příští generace konzolí tohle bude vyžadováno (MS to za tento krok u XO dost schytal, díky čemuž má PS4 celkem náskok).
        Na PC samozřejmě tohle vázání bohužel je, což je škoda...
        • Tak to potom jo :) Nezbývá než konzolistům popřát, aby se jim tahle praktika vyhýbala i do budoucna.
    • Jenže také mají 3 velké nevýhody.
      1)Můžou se ztratit
      2)Můžou se poškrábat/zlomit apod.
      3)Zabírají spoustu místa.
      • Stat se to muze, ale porad mam jeste hry z devadesatych let. Digitalni ucet ti muzou hacknout, ukrast, zabanovat a nebo muze byt ukoncen jeho provoz. Coz u sluzeb s online drm jako Steam je prusvih maximalni. GOG je mnohem lepsi, ale tam si pc hrac zase skoro nic nekoupi.
      • Stat se to muze, ale porad mam jeste hry z devadesatych let. Digitalni ucet ti muzou hacknout, ukrast, zabanovat a nebo muze byt ukoncen jeho provoz.
      • Opravdu důvody, které nemůže napsat člověk při smyslech. Pokud jsi alespoň trochu normální člověk s mozkem, ani jedna věc se ti stát nemůže, takže jsi očividně bez mozku...
        • No já jen že například u prvního Brothers in Arms mi rupl disk jen díky vyndávání a zandávání do krabičky. Dokonce mi jednou z manuálu zmizel CD klíč, ale to už je hodně dávno.
        • Toš to si mu to mozgovo natrel, len čo je pravda :D.
  • Drakersss
    Tak pokud konečně trošku zlevní a protřídí obsluhu tak dobrý. Hrozné ceny a špatné zkušenosti s prodávajícím (město nebudu zmiňovat), sháněl jsem The Art of Naughty Dog když jsem se zeptal tak na mě prodávající čuměl/a jako na debila a pořádně ani netušil/a co chci a zeptal/a se "to je nějaká hra ?" už po tomhle jsem byl v šoku. Neříkám že by prodávající měli vědět úplně vše ale aspoň do databáze se měl/a podívat což ani neudělal/a. Takže za mě s tímhle obchodem naprostá nespokojenost.
    • No vidíš, já o té hře taky v životě neslyšel a to čtu o hrách každý den. Všichni nemůžou zná všechno, prodavače nevyjímaje.
      • Drakersss
        Ano jsem stejného názoru ale když se prodávající nepodívá ani do databáze ? To je asi něco špatně
        • Mě se zase stalo v nejmenovaném městě... :

          Měl jsem v ruce Pillars of Eternity a človíček zamnou se zeptal, co je to za hru? Než jsem stihl cokoliv říct tak prodavač na to zareagoval, že je to diablovka..

          Jó holt někteří nejmenovaní prodavači by si zasloužili pohlavek :) ...nemálo mě to rozčílilo! *1*
          • TheLordoftheNonsense
            Antikrist! Upálit!
          • A kde se to dá v krabici sehnat ten Pillars ??
          • Dobrý, připomnělo mi tu jednu knihovnici, co nějaké ženské tvrdila, že to Stmívání je nějaký horor, takže by to své náctileté dcerce určitě brát neměla *15*
          • del0
            A určitě pak někomu jinému, kdo měl v ruce Dark Souls řekl, že je to RPG. *15*
          • a už sis ten pokus o vraždu odseděl jo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit