Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady jsem našel dobre gamplaye na crysis 3. http://crysis3.cz/
  • oktavius66
    Listopad bude teda zase hrami přesraný měsíc. *1* Ani nevím na co se mám těšít dřív a víc. Asi ten Far Cry a Black Ops 2 zbytek stáhnu a bude... *6*
  • hra má 18+ tak jakýpak školní rok?!
    • Třeťák a Čtvrťák na střední? Vysoká škola??
    • SnakePlisken
      Možná to nevíš, ale třeba žáci středních škol ve 4. ročníku mají většinou 19 let. A to nepočítám vysokoškoláky. Prostě pojem letní prázdniny a začátek školního roku je pojem, který používají i lidé, kteří jsou ze školy dávno pryč jako já. Ono to možná může vadit těm, kteří školu čerstvě opustili nebo mají jiný psychický důvod, proč jim to vadí. Nedokážu říci, co konkrétně na tom vadí tobě. :)
      • jindra.veliky
        Presne. Ale tady nikdo neslysel o VS nebo SS. Cekaji te minuska jako me. *5*
    • jindra.veliky
      Myslim ze nekdo muze chodit do skoly i po dosazeni 18 let *3* tvoje smula ze si dodelal jen zakladku *6*
      • Shaker
        tohle skoro vypada, jako hlaska cloveka, kterymu tahne na 18 a porad je ve 4. tride
        • Tak on tomu napovídá i ten jeho nick *1*
    • Super pripomienka máš odo mňa 100 bodov. *3*
    • KIMCID
      Ubishit
  • Kedy už tie marketingové oddelenia pochopia, že niekedy vydať hru mimo sezónu je lepšie ako cez sezónu??? Asi nikdy ! Už len z dôvodu rozdelenia hráčskej komunity by ich to mohlo trknúť, lebo určite veľa ľudí dá prednosť inej hre ako je FarCry 3. A ešte jedno. Predsa keď sú teenageri doma tak by na tom mali poriadne trhnúť a po prázdninách sa ku hrám aj tak vrátia. Tak neviem o čo im ide. Práve táto chvíľa by mohla byť pre nich zlatou baňou. No skrátka ešte asi na to neprišli. Alebo sa riadia USA trhom . Tam hrajú len počas Vianoc. *1*
  • Cypri
    Pokud v té hře bude nějaká slušná obtížnost, tak to vůbec nemusí být až tak špatná hra, jak jsem se obával.

    Rád si počkám pokud to bude stát za to.
    Uvidíme co se z toho vyklube.
  • Trol.diskuzni
    Tak bez této zprávy bych se asi zítra ráno nevys*al... *6* *6* *6*
  • Taková šokující zpráva, asi nebudu moct spat, málem mně prdla cévka. *6*
  • Takže seznam Veskoslavů:
    1. Práce-Veskoslav -> ten týpek s Geraltem v avataru
    2. Sex-Veskoslav -> Veskoslav
    3. Práce-Veskoslav 2 -> CainPullo

    Tak co? Kdo bude další, kdo se nám povýší použitím běžné věci?
    • Že má Getralt prácu? Šak je zaklínač!
      Ale veskoslav mi furt pripomína brblavého Vencu Veškrna, zrejme by ten Irán rozobamili, len taký fukot.
    • Tak z 2. bodom as súhlasím, komu honí ego Veskoslav? Jedine Veskoslavovi.
    • Hmm, jenom jestli je přiznání, že chodím do práce povyšováním... Raděj bych se povyšoval tím, že chodím pořád do školy. :( *14* *5*

      edit: aby to někdo blbě nepochopil - chodím do práce ale raděj bych se povyšoval tím, že chodím do školy *2* a nejsem vaskoslav
    • počkať počkať to akože Veskoslav@tiscali.cz = CainPullo@tiscali.cz + ten Gerald?
      • Ne, to jistě ne. Sorry, pokud jsem to špatně vysvětlil.

        Prostě bych rád zavedl termín "veskoslav" a sloveso "veskoslavovat" jako označení pro někoho, resp. činnost, kdy daná osoba naběhne do diskuze, celou její pointu rychle smete a dodá něco na styl:
        "pracující člověk jako já..."
        "... a na to mám sex"
        atd.

        Prostě zbytečné zdůrazňování naprosto všedních věcí, velmi pravděpodobě za účelem ukázání "Já to mám a vy ne!" vůči jiným uživatelům.
        • Shaker
          hlavne, ze ty se drzis pevne diskuze na dany tema... nazory veskoslava mi prijdou daleko stravitelnejsi a kvalitnejsi nez kydy tvoje a tobe podobnych jako troll, jejdasek a takovyhle paka.
        • +1 , ešte dodám, že ono to je vadšinou takto - nie že to mám a potrebujem to ukázať ale strašne by som to chcel tak o tom aspoň budem stále písať a možno mi aspoň bude lepšie.
  • Ja si to objednal prave z duvodu okurkove sezony. Zda si to za plnou cenu poridim i na podzim je ve hvezdach. Preju zabozroutum hodne stesti na predvanocnim trhu. Snad se rodicum a prarodicum po koupi CoD pro sva ditka pod vanocni stromecek vylihne v penezenkach dalsi tisicovka na Far Cry 3. *6*
  • Izmæl
    Tyve, už teď nevím, jak to budu v listopadu stíhat (Most Wanted, Black Ops 2, Absolution, AC III) a teď ještě přihodí Far Cry. Uf, to bude náročnej měsíc.
    • Stihat to budes uplne jednoduse. Staci si vyskrtat hry, o kterych uz dopredu vis, ze to budou sra#ky a zbude ti jen Far Cry ...

      P.S: Dekovat mi nemusis, rad pomaham. ;)
      • Shaker
        zrovna tohohle tvrzeni bych se vazne bal... Far Cry se sice podle videi snazi tak nejak vratit ke stylu jednicky, ale jak to dopadne zatim nikdo nevi. Kazdopadne na predobjednavani zrovna tyhle hry nejsem dost velkej optimista.
    • Tak si ty hry nekupuj hned jak vyjdou a jeste usetris penize ;)
      • Kdo říká že si je bude kupovat *1* *15*
        • To se bude zase s torrentu kourit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit