Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě to dopadne lépe než mass effect fan filmy.
  • Jaker
    Ten Jensen vypadá božsky! Ale trochu mi chybí černo-zlatý vizuál, který měl ve hře takovou symboliku. *3*
    • risa2000
      Na můj vkus vypadá moc mladě - takový cucák *4* a ty odstávající inlety tomu taky nedodají. Ta holka sice vypadá líp, ale zase nevypadá moc jako výzkumnice. Každopádně na fan film to není špatné.
  • viac oranžovej !!!!
  • 13_11
    Neslyšel jsem Jensenův hlas, takže do té doby...
  • Kazdemu kto robi video, trailer, atd. a da tam to BZZZZZZZZZZZZZZ by som dal facku. Uz ako fakt dost. Fakin Incepiton.
    • deridon
      to BZZZZZZZZZ se už používalo dřív, Inception to jen zpopularizoval.. ja bych tam dal trochu dubstepu, lens flare efekty a nasilí i při otvírání ledničky a bylo by to dokonalé na dnešní dobu!
  • smejki
    technicky precizní, čisté, pěkné. Snad se samotný film nebude nést v tom nabubřelém tacticool trailerovitém stylu (takové byly i trailery na hru) a bude více civilní, jako hra samotná.
    • MickeyMutant
      Víc civilní? Jako víc konverzace, psychologického ponoru do nitra charakterů a skrytých osobních tragédií? Tak to potěš koště, na to bych se určitě s chutí podíval.
      • smejki
        ne, víc prďáckých pohledů do kamery, salt, bílých holubů, zlatých dual deaglů a katan.
        • A viac lesieb v latexe!
  • Viktor_H
    Brečící slečna lahodí oku, zatímco vizáž hlavního představitele mě utvrzuje v názoru, že hadry/zbroje a zbraně, které vypadají ve hrách stylově, působí v reálu jako pěst na oko. Shepardova papundeklová zbroj, Jensenův stealth oblek (zde je to navíc ještě přetáhnuto o groteskní beardcut a brýle) či Eziův hašašínskej hábit - všechno to působí hrozně nevěrohodně a jaksi neprakticky.
    • deridon
      a hlavně vyrobit věrohodný a doopravdy dokonale zpracovaný oblek, musí stát strašně času i peněz.. podle mě kdyby se toho ujal někdo, kdo rozumí na vysoké urovni materialům, jeho kombinacím, barvám a všeho okolo, tak to prostě jde a bude to i praktické.. viděl jsem perfektní warhammer brnění, rangera z new vegas a několik dalších, které působili doopravdově a vůbec nebyly směšné.. co si budem povídat, mít na vše vysoký rozpočet, tak i v tom fanfilmu to bude vypadat věrohodněji

      btw když už jsme u toho http://i.imgur.com/W8wFF.jpg tak tohle je den z příkladu toho perfektního cosplaye, dnes jsem na to narazil zrovna :)
  • Preed
    Adam Jensen didn't ask for this movie.
    • MickeyMutant
      C'mon, it's only an augmentation*4*
  • Moc pekny, jen ma-li ta v cernym odena cyber zena byt Yelena Fedorova, tak ta mi tam moc nefunguje.
  • Netuším jaký bude celý film, ale tohle, že je nezávislý fanouškovský film?
    Ty efekty jsou zvládnuté líp, než u posledních dvou filmových terminátorů.
    Jak tak koukám, tak nám začíná nová éra nezávislých filmů, které někdy dokáží být lépe zpracované, než řada trháků za několik desítek i set miliónů dolarů.
    Před tvůrci smekám.
    • Nesoudil bych z kratoucke ukazky, kde navic tech efektu zase tak moc nebylo.
      Az to vyjde a budem znat cenu, tak pak muzes delat nejake zavery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit