Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že tam půjde pustit japonština s anglickými titulky, anglický dabingy japonskej her a anime jsou hrozný.
  • yenda1
    No musím říct, že mně se to líbí. A docela hodně. Kluci tam z daleka umějí vyprávět příběhy jako nikdo.
  • Jack1947
    Arenoth zas to s tím fanboystvím nepřeháněj, jak se řiká všeho s mírou. *3*

    ( Jo, nemusím moc stylizace, kreslené hry a taky mangu... věřím že to je dobrá hra třebas zkusím. Nemám rád tahové hry na PC/konzoli. ).
    • Pardon ale mě opravdu leží v žaludku komerční neúspěch téhle hry. Je to totiž opravdu kvalitní titul narozdíl od jiných. Ale uznávám jsem Fanboy. Nadruhou stranu jsem první kdo uzná, že hra má své nedostatky a mouchy. Absenci mulriplayeru, absence nějakého generátoru map, nedostatečná AI,pár nedotažených nápadů a několik expoitů, které můžou zničit hru.
      • Jack1947
        Tak jo no. Těch her co komerčně, propadlo je ale víc. Kdybych se měl pozastavovat nad každou to bych snad ani nic nehrál.
  • Jinak kdyby to zajimalo případné zájemce o tuto hru. Valkyria Chronicles také dostala Anime adaptaci a Manga adaptaci. Obě mají své mouchy ale jsou v nich zajímavé momenty.
  • Překvapení .... a o PS3 exkluzivitku méně .
    Bohužel stylizace není to nejhorší ... dějové předěly , ve kterých se na vás uculuje třeba anime holčina a vy si povídáte prakticky o rodině a o ničem , bych dával jen v nějaké erotické hře . Tady tahle vata bohužel dělí misi od mise v relativně svojské válečné realtime-tahové strategii . Prostě japonské pojetí a západní trh - to k sobě šlo snad jen v reverzu jménem Afro Samurai (, což mi připomíná že si jej mám dát znovu do hledáčku na PS3 )
    • Další Call of Duty hráč co potřebuje akci akci a akci. Hrál jsi to vůbec? Promiň, chápu že ti nesedí stylizace a že příběh se místy vleče ale srovnávat příběh se SimDating hrama je docela urážka. Popravdě to byla jedna z mále her u které jsem i slzičku uronil. Co takhle ta pasáž kde se řeší masové vraždy jedné rasové minority, nebo ta pasáž kde se řeší obětovaní lidé pro úspěch bitvy... Hra se dotýká tolika témat spjatých s válkou a ještě víc, když čteš historii a epilog svých vojáků. Já si spíš myslím, že evropští hráči degenerují a baví je už je FPS nebo 1000000x převařená příběhová kaše. Dialogy maximálně v brefingu a pak šupky dupky do akce. Chtějí mít jednoduchý až promitivn příběh u kterého nebudou muset přemýšlet. Výmluvy jako "ten styl se mě nelíbí je moc cozí" znějí fakt suprově od lidí co milujou pixelové retrověci.
      • Rozsáhlé dialogy mi nevadí, ale musí být do hry vloženy uvěřitelně. U japonských her mi dialogy občas přijdou nepatřičně, vzhledem k situaci, ve které se postavy zrovna nachází. Pozoroval jsem to u více her z japonské produkce - např.: u Metal Gearů i Resident Evilů. U her jsem se i tak výborně bavil, jen ta upovídanost byla místy jako pěst na oko.
        • Ok tak to jo, uznávám, že 45min cutscény u Metal Gear Solidu nemusí vyhovovat všem a blitké dialogy u Resident Evil mlžu způsobit nevolnost. Ale tohle případ Valkyrie opravdu není. Mě se jenom nelíbí, když se hodnotí na základě jedné, dvou her celá Japonská tvorba. To je jeako kdybych na základě Call of duty odsoudil nejen celý FPS žánr ale taky celou tvorbu USA....
  • del0
    Škoda, že to vypadá tak, jak to vypadá. Tahovky mám rád (jsem fanda JA2), ale tohle je na mě moc silný kafe. *8*
    • delO
      přesně tak, není nad grafické orgie v Divinity nebo Wastelandu, to je aspoň profi grafika
      • aha pán je troll
        • del0
          Menší oprava. Patetické troll děcko, které krade nicky, protože je hrozně mad.
          • delO
            já mám dřívější registraci, čili nevím, kdo krade nicky, ale já to nebudu...
            • delO
              já nikdy nevtipkují bráško *3*
            • del0
              *15* *15* *15* Nevtipkuj děcko, registrace je ve stejný den, čas to neukazuje. Ale stačí, když se na to zdejší admin mrkne. Pak se ukáže, kdo je tu id*ot a lhář.
      • ROFL : Prý grafika a Wasteland :D
  • Jinak dodneška mě zajímá co stálo za neúspěchem hry, která se dodnes považuje za jednu z nejlepší her na PS3...
    • ...gamepad
    • nevim jak si vedla v japonsku, ale tady v evrope za to muze urcite ta stylizace, staci si precist diskuzi tady. Tahove strategie, ci jakekoliv strategie mají tady statut neceho realne pojateho, kreslounov a puff a baaam je pro většinu lidi obrovska prekazka, delaji sice chybu, ale trochu je chápu, ja taky nejsem schopnej hrat třeba angry birds:)
      ona třeba takova Disgaea je naprosto ultimatni tahovy rpg, s moznostma o kterých se JA nebo XCOMU ani nezda, ale holt tam jsou podivny postavičky se strapatejma vlasama a tucnaci, takze to tady vlastne nikoho nezajima..to kdyby tam byli spinavy nemci, rusaci z T 34 a anglani se spitfirama to by byla jina...vizualni vjem je zrejme dulezitejsi nez samotny obsah, ale jak jsem rikal..angry birds..proste:)
      • Vrook
        Vizuální složka je ale součástí obsahu.
      • del0
        Že má něco víc možností ještě neznamená, že je to lepší strategie. Krom toho JA2 s modem 1.13 je úplně někde jinde, co do komplexnosti. Hlavně JA2 je military tahovka a je dost založena na realističnosti, takže se ty hry absolutně nedají srovnávat. Ale chápu, že animefilové všechno strkají do jednoho pytle a všude prohlašují, že tahle nebo tamta omalovánka je nejlepší na světě a západní hry se můžou zahrabat. Viz FF nebo DS fanboyové. Diletanství a fanboyismus je nejlepší ignorovat.
        • To je veselá jak odpůrci Manga/anime stylu všechno odsoudí na zákaldě stylu a pak říkají, že my všechno házíme do jednoho pytle. Západní hry mají něco do sebe stejně jako ty východní ale podlě mě se západ bojí experimentování. Nechce se pokoušet objevovat nové styly, výjímkou je INDIE scéna, raději si vytvoří značku a tu dojí dokud to jde. Stačí porovnat Lord of the Fallen a Dark Souls. Nebo assassins creed vs starý Techu.
          • del0
            Oba moc dobře víme, že japonské hry nemají velké odlišnosti jen ve stylu grafiky.
        • maros.goc
          Lol akoze ja chapem co chces tym povedat ale zase 1.13 nevytvprili fanusici? Tiež sa o Skyrime nehovori ako o najkrajšej hre všetkých cias hoci fanusikovske mody z nej taku hru proste robia
        • Kecy, ja klidne reonu, ze DS je nejlepsi akcni rpg a zapadni hry se proti tomu mohou zahrabat a JA2 je nejlepsi takticka hra a ty japonske se proti tomu mohou jit zahrabat. Podstatna je kvalita, ne puvod.
        • Jenže v Disgaea můžeš hrát za oloupaný pomeranč a to je prostě skvělé. *1*
      • Ale tak lidem nevadí Final Fantasy a to je podle mě ještě horší. Já spís přemýšlím jestli SEGA někde neudělal marketingovou chybu. Nevím, asi jsou to podivné víry trhu kdy některé dobré hry jsou zapomenuty a jiné nekvalitní mají tuny pokračovaní. Chtěl bych žít v alternativní realitě kde se Valkyria Chronicles dostalo přijetí, které si zaslouží...třeba tomu steam pomůže.
        • ja myslim, ze to tim klidne bejt muze, taky hraju celkem nerad strategie z jinych nez uveritelnych prostredi...

          (sem tam udelim vyjimku scifi nebo fantasy)

          ale kdyz je to cely takovy ujety, tak me to dokaze rychle odradit
      • Kozy
        Nejde o to že to je kreslený ale o to jakym stylem. Tahle stylizace je tady spoustě lidem na hony vzdálená. Jak zmiňuješ tu Disgaeu tak nemůžu říct že by se mi to přímo nelíbilo, jen to působí strašně cize a zvláštně. Za špinavý Němce bych byl rád, ale to je holt daný prostředím ve kterym žijeme, já zase nechápu jak může někoho bavit anime :)
  • maros.goc
    najlepsia sprava roka :)
  • N0isy
    Tohle je neskutečná bomba. Hrál jsem před pár lety na PS3 a hrozně to člověka baví. Pokud jste navíc aspoň malinko fanoušci anime, určitě neváhejte!
  • Strasne vela hier vychadza na tie nase stroje na pracu. Kto to ma stihat hrat? ;-)
    • To mas pravdu, kvantita je na pc ohromna. Soustredi se na nej tymy, ktere nemaji penize nebo odvahu zaplatit si nakladne vydani hry na konzoli. Kvalitnách titulu je ale pomalo, takze jste vypleskli i z toho, ze k vam pritece jeden zapomenuty titul ze starych konzoli, na ktere tu roky nadavate.
      • Trosku si mylis tie "emocie" , ktore vyvola v PC hracovi oznamenie takejto hry.
        Nie je to emocia "hura konecne nejaka hra", ale skor "...a dalsia konzolova exkluzivita na PC, na ktoru aj tak v zaplave dobrych hier nebude vobec cas". Ale chapem, ze ako vita hrac cakajuci na vobec nejake hry a porty z PC a starych konzol, vnimas ohlasenie portu inac.
      • Kvantita kvalitnych hier je ohromna, v top 100 tohtorocnych metacritics hodnoteniach uz nie je nizsia hra ako 75/100 a to je od konca roku este daleko. Ale to nevies ako handheld hrac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit